Kettger
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
19 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Torres jest tak wszechstronnym piłkarzem, że aż nie wie gdzie grać.
7
Trzeba skorzystać z dobrej rady wujka Ernesto i utrzymać wynik do końca.
0
@AlwaysBlaugrana Jeszcze jak.
0
Gdyby Lewandowski grał w Barcelonie przez kilka ostatnich lat, to byłyby spekulacje, że to nie ten rozmiar kapelusza.
Ile znaczy odpowiednie przygotowanie klubowe.
3
@Patrykl145 Powtórka Realu chyba.
2
W sumie, kto ma dryblować? Ferran nie potrafi, Lewy po kontuzji. O szybkości nie wspomnę...
0
Niestety, nasz treneiro przygotował drużynę jak szwajcarski zegarek... na styczeń i początek lutego.
0
Jeżeli banknoty z trybun są ciekawsze niż mecz, to wiedz, że coś się dzieje.
0
@Zoker Ale przynajmniej bramkę strzeli.
0
Poszedł, jak Campbell za linię boczną.
0
Muszę przyznać, nabrałem się na Juventus.
2
@JarekS Dokładnie. Nikt normalny nie używa tego w kontekście, o którym myślą w naszym kraju.
0
@Sysia11 Trochę sam jestem ciekaw, co by było z ligą i jak kibice zachowaliby się w przypadku degradacji Barcelony, albo jej rozwiązania. Przestaliby kibicować, a może przeszliby na inne drużyny?
1
@Dironixu https://scontent-fra5-2.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/306756285_427441866155037_309655729842797349_n.jpg?_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=09cbfe&_nc_ohc=ZrtJaQqW2bMAX_BCIuY&_nc_oc=AQm5I5nfMFfhUjRjkCWNodsmXxCdq5xYF3hogjvPFDTA8N5kXyWYtoY7hAYAM2ncV_c&_nc_ht=scontent-fra5-2.xx&oh=00_AfDeuWYjaUEjWxHwvBj56g69E8ZN3apXuqfhSqdwc9Mm_w&oe=64126E01
1
@Sysia11 Otóż to, jak mówią w Madrycie:
"Gdyby nie było Barcelony, należałoby ją stworzyć."
9
Selekcjoner z rigczem.
2
Piękna reakcja Arsenalu po nieuznanej bramce. Oby zdobyli mistrzostwo.
1
@Pawel13sz Dobrym w Hiszpanii, to raczej trudna sprawa.
Na pewno był znanym.
0
@goldmetaxa "Związek między władzą a klubem był bardzo widoczny. W 1955 roku przywódca wręczył piłkarzom i działaczom Order Imperialny Jarzma i Strzał za triumf w Pucharze Łacińskim. Co ciekawe, FC Barcelona która zdobywała Puchar Łaciński dwukrotnie (w 1949 i 1952 roku) nie doznała tego typu honorów." [rmf]
0
@TR3YWAY Oglądaj, dopóki masz szansę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Bocheno1 Dodatkowo zmiana nazwy na CF Barcelona, zakaz flag oraz używania języka katalońskiego.
2
@karolup Podobno wystosują petycję na Change.org
1
Ten sezon jest idealnym przykładem, ile facet ma racji.
0
Nie ma się co dziwić, kto by chciał grać w drugiej lidze?
2
Szkoda, że Madryt nie pochylił się nad sprawą swoich pucharów z okresu reżimu generała Franco.
2
@Faro Już tak zupełnie poważnie.
Trudno w tej chwili cokolwiek powiedzieć, ale niestety mam wrażenie, że mają podstawy do skierowania tego wniosku. Nie sądzę, aby rozwiązano z tego powodu cały klub, natomiast już samo odebranie trofeów będzie kompromitacją na skalę światową.
0
@Faro Tak, Bartomeu zaorał siebie i klub.
2
@Deviler Keczup z frytkami.
2
@fart Powerbank i prezerwatywy.
1
Pomimo, że nie byłaby to głupia opcja, to jednak 37 milionów pensji mniej brzmi bardziej przekonująco.