5

Torres jest tak wszechstronnym piłkarzem, że aż nie wie gdzie grać.

7

Trzeba skorzystać z dobrej rady wujka Ernesto i utrzymać wynik do końca.

0

@AlwaysBlaugrana Jeszcze jak.

0

Gdyby Lewandowski grał w Barcelonie przez kilka ostatnich lat, to byłyby spekulacje, że to nie ten rozmiar kapelusza.

Ile znaczy odpowiednie przygotowanie klubowe.

3

@Patrykl145 Powtórka Realu chyba.

2

W sumie, kto ma dryblować? Ferran nie potrafi, Lewy po kontuzji. O szybkości nie wspomnę...

0

Niestety, nasz treneiro przygotował drużynę jak szwajcarski zegarek... na styczeń i początek lutego.

0

Jeżeli banknoty z trybun są ciekawsze niż mecz, to wiedz, że coś się dzieje.

0

@Zoker Ale przynajmniej bramkę strzeli.

0

Poszedł, jak Campbell za linię boczną.

0

Muszę przyznać, nabrałem się na Juventus.

2

@JarekS Dokładnie. Nikt normalny nie używa tego w kontekście, o którym myślą w naszym kraju.

0

@Sysia11 Trochę sam jestem ciekaw, co by było z ligą i jak kibice zachowaliby się w przypadku degradacji Barcelony, albo jej rozwiązania. Przestaliby kibicować, a może przeszliby na inne drużyny?

1

@Sysia11 Otóż to, jak mówią w Madrycie:

"Gdyby nie było Barcelony, należałoby ją stworzyć."

9

Selekcjoner z rigczem.

2

Piękna reakcja Arsenalu po nieuznanej bramce. Oby zdobyli mistrzostwo.

1

@Pawel13sz Dobrym w Hiszpanii, to raczej trudna sprawa.

Na pewno był znanym.

0

@goldmetaxa "Związek między władzą a klubem był bardzo widoczny. W 1955 roku przywódca wręczył piłkarzom i działaczom Order Imperialny Jarzma i Strzał za triumf w Pucharze Łacińskim. Co ciekawe, FC Barcelona która zdobywała Puchar Łaciński dwukrotnie (w 1949 i 1952 roku) nie doznała tego typu honorów." [rmf]

0

@TR3YWAY Oglądaj, dopóki masz szansę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Bocheno1 Dodatkowo zmiana nazwy na CF Barcelona, zakaz flag oraz używania języka katalońskiego.

2

@karolup Podobno wystosują petycję na Change.org

1

Ten sezon jest idealnym przykładem, ile facet ma racji.

0

Nie ma się co dziwić, kto by chciał grać w drugiej lidze?

2

Szkoda, że Madryt nie pochylił się nad sprawą swoich pucharów z okresu reżimu generała Franco.

2

@Faro Już tak zupełnie poważnie.

Trudno w tej chwili cokolwiek powiedzieć, ale niestety mam wrażenie, że mają podstawy do skierowania tego wniosku. Nie sądzę, aby rozwiązano z tego powodu cały klub, natomiast już samo odebranie trofeów będzie kompromitacją na skalę światową.

0

@Faro Tak, Bartomeu zaorał siebie i klub.

2

@Deviler Keczup z frytkami.

2

@fart Powerbank i prezerwatywy.

1

Pomimo, że nie byłaby to głupia opcja, to jednak 37 milionów pensji mniej brzmi bardziej przekonująco.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?