0

Rozumiem, że gazety muszą o czymś pisać, ale dziobanie własnego piłkarza trzy miesiące przed końcem sezonu nic dobrego do atmosfery nie wniesie.

17

Jeżeli się zgodzi, to będzie mimo wszystko świetna opcja. Tym bardziej, że Busquets pokazał w tym sezonie kapitalną formę.

0

@Atencjuszek Tak, gry MS są na premierę. Dodatkowo zawiera też abonament sieciowy, a cenę można jeszcze zbić, korzystając ze specjalnych metod konwersji.

0

@BoreekxD Obyś miał rację, chociaż patrząc na ich upór, mam spore wątpliwości...

0

@DaPidejpi To chyba ten ultras, którego dzisiaj pokazywali. :P

0

Jedynym rozwiązaniem na symulantów jest zasada "minuta za minutę", czyli leżysz 10 minut? Ok, będziesz stał 10 minut za linią. Myślę, że 90% cyrkowców zniknęłoby z pola widzenia.

1

Mogę przewidzieć losy tego transferu:

1. Barcelona będzie czekać do ostatniej chwili z transferem tłumacząc, że wszystko jest pod kontrolą
2. Moukoko podpisze kontrakt z Borussią przy klauzuli ponad 50 milionów
3. Barcelona powie, że to za drogo i ściągnie 'tanią opcję' na Ligę Europy

0

ALE to nie była prawdziwa tiki-taka!

A tak serio... Bardzo mnie to cieszy, gdyż ten 'styl' uważam za najgłupszy i najnudniejszy w całej historii piłki. Co to za gra, w której musisz mieć idealnie dopasowanych piłkarzy? Jak pisałem, że Busquets się nie nadaje, to gość odpowiedział mi, że "Barcelonie jednowymiarowy piłkarz wystarcza".
No i wystarczył... do Ligi Europy.

2

@Murazor Patrząc na asy, którymi się interesujemy, to chyba lepiej dograć obecnym składem...

0

Trudne zadanie, ale stawiam jednak na Francję. Ich ofensywa jest nieprawdopodobna, aż szkoda, że może grać tylko kilku. Pytanie, czy będą w stanie się zjednoczyć.

2

"dużo wielkich klubów nie awansowało w fazie grupowej. To mogłaby być moja drużyna, taki jest futbol. Żaden klub nie ma boskiego prawa do wygrywania."

Tutaj akurat ma rację. Piłkarze Barcelony powinni jak najszybciej to przyswoić. ;)

8

Nawet Barcelona przed Rijkaardem nie grała takiej żenady.

1

Co zawiodło? Dziesięć lat temu pisano podobne artykuły...

W piłce nożnej trzeba biegać. Dopóki Barcelona nie oduczy się swojego archaicznego stylu gry i nie pogodzi się z tym, że to se ne vrati, będzie sama ciągnąć się w dół.

6

Barcelona za bardzo skupia się na szukaniu odpowiedniego profilu, a za mało na konkretnych umiejętnościach. Sergio był niewątpliwie wybitnym graczem, ale od jego debiutu sporo się w piłce zmieniło. Dobrze byłoby to dostrzec i nie być naiwnym w kontekście tak kluczowego transferu.

3

Fajna ta liga, taka niezbyt mocna.

6

Bla Bla Bla, Laporta usiadłby do stolika, ale mucha przy nim lata, więc może lepiej postoi, tylko najpierw musi się upewnić, że podłoga jest czysta...

Gdzie Twoja odwaga, Presidente?

8

Muszą odpocząć po serii rekordów.

2

@MesQueUnClub96 Di Maria TOP.

8

1

@Momals11 Martino: 7/10
Enrique: 8+/10
Valverde: 6/10
Setien i Koeman: 0/10

2

Tyle gwiazd w jednej drużynie, to nie będzie wcale takie proste.

3

Jakie będzie tłumaczenie po Valencii? Zakręć kołem i przekonaj się.

http://shorturl.at/oqCZ6

2

@Mat97 Bo młodzi jeszcze coś grają. Starzy wolą dyskutować nad straconą bramką.

9

@FC1899Barca Widzę, że grafik się postarał.

3

Gavi odbiera wczoraj dwie piłki na dużym poświęceniu, jest z tego najlepsza akcja meczu, a co robi Kuman na konferencji?
- No i nie podobasz mi się.

0

@Bobo25 Tak, ale jeżeli go nie przedłużą, to należy mu się kolejne kilka milionów. xD

4

@IronSanHybrid Moje ulubione trofeum. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Przypominam, że Kuman po tym sezonie i tak dostałby odszkodowanie w wysokości 6 milionów Euro. Czyli rozumiem, że osoby piszące o odszkodowaniu chciałyby go zatrzymać na kolejne dwa lata?

50

My to jesteśmy fartowne pokolenie. Oglądaliśmy najlepszą i najgorszą Barcelonę w historii.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?