Kettger
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
19 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@fart To tak, jakby ktoś Ci przyfasolił w twarz i powiedział "Poczekaj do jutra, aż Ci to wyjaśnię".
1
@FCB_dimiC Xavi. Zamykam dyskusję.
0
@Majkel12 My już jesteśmy niżej. Oni przynajmniej próbują walczyć na boisku.
0
https://st3.depositphotos.com/1472772/19543/i/600/depositphotos_195433356-stock-photo-thumb-down-emoji-isolated-on.jpg
0
Laporta - olbrzymie rozczarowanie. Nie o taką Barcelonę nic nie robiłem.
0
@cold_play Muszą poprawić zdjęcie Nazario.
12
Kiedy za bardzo pobalujesz przed meczem.
1
@Sau_Ron Obecnie Joan Laporta.
3
Ernesto był przede wszystkim świadom tego, że Barcelona powinna grać takim stylem, jakim może w danym momencie. Nie oszukiwał się, że możemy grać podobnie, jak za Pepa i musimy wprowadzić inny sposób, żeby móc rywalizować z topowymi drużynami.
1
@MarcelNJ11 Każdą topową poza angielską. Myślę, że francuska z obroną PSG byłaby super, ale niestety ceny są szalone. Myślę, że hiszpańska na początek będzie ok.
1
@MarcelNJ11 Angielska totalny bezsens. Karty kilka razy droższe, a umiejętności takie same.
1
Kiedy uświadamiasz sobie, że ten Erneścik wcale nie był taki zły w porównaniu do kolejnych 'trenerów'...
2
@Comentateiro Czasem dziwię się prawicowcom. Żyją prawdopodobnie w najbardziej konserwatywnym kraju na świecie. Wszędzie śmieją się z BLM i LGBT, kościół jest chyba najpotężniejszy w całej Europie... a oni nadal narzekają. To też pokazuje, jak bardzo skala polityczna wychyliła się w prawo. Warto przypomnieć słowa Marka Belki sprzed 15 lat:
"Narzekanie na ciągłe obciążenia fiskalne i uciskanie przedsiębiorców pokazuje jak bardzo nasz kraj jest zdominowany przez liberalny przekaz, bo tak pro-kapitalistyczny i pro-rynkowy kraj trudno sobie w ogóle wyobrazić."
19
On już wiedział. xD
https://i.guim.co.uk/img/media/731ee845443856c3d5aec8fa1eeabf9d38fa5dd2/0_72_3500_2101/master/3500.jpg?width=445&quality=45&auto=format&fit=max&dpr=2&s=8728981c132a6314c824c022ae5f0e04
1
Drużyna trenuje o 4 godziny krócej od innych, a potem wielkie zdziwienie, że nic nie osiąga. Mecz zawsze jest odbiciem treningu.
1
@koksik2700 Grałem w każdą część Pro Evo od trójeczki i dałbym temu czemuś nawet mniej, niż 0.
2
Praca wiąże się z postępami, a tych tutaj nie widać. Jaki jest cel tej drużyny? Kto ma się rozwijać, a kto usiąść na ławce? Dlaczego Puig nie gra, pomimo że wnosi sporo do drużyny? To są pytania, na które Kuman nie chce udzielić odpowiedzi.
1
@maroon Aha, czyli mam akceptować zło dlatego, że nieudolni ludzie nie potrafili zrobić nic lepszego? Akceptować rasizm, bo 'jest na całym świecie'?
Otóż nie ma takiej opcji. Lepiej dążyć do dobrego celu, niż tkwić w złym.
1
@Coutinho007 Po pierwsze zapomnieć o formacjach 3-5-2 itp. Skoro nie ma nawet dwóch, porządnych obrońców, to tym bardziej trzech. Pisałem już o tym dawno, ale ludzie widzieli szansę w tej formacji, cóż...
Co do stylu, musimy być przede wszystkim lepsi fizycznie. Dziś taki Bayern może biegać za piłką nawet 150 minut i tego nie przeskoczymy. Musimy więc być inteligentni i odpowiednio dostosować swój styl do rywala.
1
@Coutinho007 I teraz są dwie opcje.
1. Możemy się dalej oszukiwać i próbować grać stylem, którego nie potrafimy grać.
2. Przemodelować grę na bardziej fizyczną i szybką.
1
@IronSanHybrid A to nie wątpię, że są, choć nie jest to szczególne osiągnięcie. ;)
1
@masq Dlatego, że to prowadzi do świata kastowego, w którym bogate rodziny przez setki lat nie będą robiły nic, a ich jedynym źródłem utrzymania będzie lichwa, czyli czynsz i odsetki. Nie chcę takiego świata.
0
@IronSanHybrid Powinni na Ramblę wejść.
1
@Batys Jeszcze z Interu go pamiętam... pasowałby do tamtej Barcelony.
0
@tobiasson92 Wsiadanie pod wpływem - zabranie prawa jazdy na okres 5-10 lat.
Prowadzenie bez prawa jazdy po tym wydarzeniu - zabranie wolności na 5-10 lat.
Wtedy od razu 90% by się nauczyło, że tego robić nie wolno.
0
@tobiasson92 To drugie przesada, ale za prowadzenie pod wpływem powinny być dużo wyższe kary i zabieranie prawa jazdy, nawet dożywotnio.
0
@masq Nie narzucam nikomu obowiązku pracy, ale jeżeli ktoś jest burżuazyjnym pasożytem, to powinien odprowadzać podatek od swojego nieróbstwa. W końcu to Twoje środowiska zawsze mówią, że "kto nie pracuje ten nie je". Czas wprowadzić to w życie.
1
Jeszcze a propos kandydatury trenera Juanmy Lillo. Czy to nie on przypadkiem przegrał z Barceloną 0-8, kiedy prowadził Almerię?
Faktycznie, dobry kandydat.
https://www.fcbarca.com/34380-goleada-historica-almeria-fc-barcelona-0-8.html#comments__list
0
@masq Naprawdę rozpatrujesz czyjeś poglądy w kategorii wstydu? Każdy ma swoje argumenty. Wstyd to jest wtedy, jak nie pracujesz, obrażasz kogoś lub nie chcesz dać mu praw, które Tobie przysługują.
0
@deyna2018 Bo to jest syf niebywały. Piłkarze znikają z boiska, podania lecą z prędkością 20 km/h, nie da się grać ogólnie...