Kettger
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
19 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Emhyr Gorzej, jak będzie to casus Pique w meczu z Interem. :D
2
@tristan87 Już bardziej Niesiołowski by to wyjaśnił. xD
1
@MESSIah16 Gdybyśmy mieli normalną władzę, ta sprawa byłaby dogłębnie wyjasniona... a tak, mamy tylko sejmową szopkę i wykorzystywanie sprawy do celów politycznych.
0
Nie, nie jest realna.
Dziękuję za uwagę.
1
Rozbrajające są te informacje o ewentualnych transferach latem (z potężnym Portugalczykiem na czele), kiedy jednocześnie klub jest pogrążony w układach korupcyjnych. ;)
2
Zamienił się z Denzelem na gadane?
3
Miało być 10 i jest 1 0.
4
Decydująca faza sezonu i jak zwykle lameriada.
0
Widać różnicę w formie i przygotowaniu. Będzie bardzo trudno o trzy punkty.
3
@AFA90 Oby nie Realowi.
0
@Survier Czawi myśli, że jesteśmy na poziomie Manchesteru City, także...
0
@ToreTToOO Jesteś tak dobry, jak Twój ostatni mecz.
2
Nie rozumiem fenomenu Erica Garcii. Gość nie ma żadnej szybkości, a do tego nie potrafi bronić.
6
Piękna sprawa. Oby tylko jutro nie skiepścić.
3
https://pbs.twimg.com/media/FM6uZV4XIAMjV6f.jpg
3
"Ajax został mistrzem Holandii w 2019 roku, wygrał Puchar i Superpuchar Holandii oraz zagrał w półfinale Ligi Mistrzów. Dwa miesiące później klub mógł zostać wyeliminowany w rundzie wstępnej nowej Ligi Mistrzów, jakby nic się nie stało."
Co to w ogóle za argument? Grali słabo i nie awansowali. W dwa miesiące nie zapomina się, jak grać w piłkę.
0
Dobrze, że trafiliśmy na nich w styczniu, a nie w marcu.
Oh, wait... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@Firestone Było blisko, abyśmy się na niego nabrali.
W sumie nawet by pasował.
0
@Messibestplayerintheworld Bardzo ciekawy, młody piłkarz. Mógłby grać na pozycji ofensywnego pomocnika, czyli tam, gdzie nie ma obecnie nikogo ciekawego.
0
Okres przejściowy miał być za Koemana, bo przecież nie miał kim grać. Potem przyszedł Xavi i oczywiście musiał zbudować drużynę, więc czekaliśmy do końca sezonu. Trener kupił, kogo chciał, przegrał dwa puchary w Europie i nadal jest okres przejściowy?
Tutaj nie pomogą żadne transfery trenerów, czy piłkarzy. Zawodzi przygotowanie klubu, zarówno pod względem mentalnym, jak i fizycznym. Te wszystkie opowieści Aguero o zamkniętej siłowni nie były przypadkowe, a do tego jeszcze kwiatki w postaci ciągłych afer, czy kontuzji kluczowych piłkarzy nie pomagają w decydującej części sezonu.
0
UEFA nie jest idealna, ale Superliga to żadna odpowiedź.
0
@Deviler Podobno wynaleziono takie coś, jak nożyce - ale to tylko między nami.
5
Ale ten kolejny sezon już na pewno będzie przełomowy...
0
No i Magellan z Szejkiem wykombinowali.
0
@Bogan Przegapi jeden mecz, to już jest za dużo emocji dla niektórych ekspertów.
0
Sprzedamy Fatiego za 30, kupimy drugiego Raphinię za 60 i będziemy mówić, że nie ma kim grać.
7
To nie jest dołek, czy 'pod formą'. Pod formą jesteśmy wtedy, gdy akurat nam nie idzie, coś jest nie tak, ale zdajemy sobie sprawę, jak to naprawić.
My z kolei od dziesięciu lat, czyli słynnego przełamania kręgosłupa z Bayernem, jesteśmy coraz niżej. Każdy, kolejny sezon coraz słabiej wypadamy w Europie, a do tego dochodzi niemoc w meczach z mocnymi rywalami. Można przegrać raz, dwa, ale nie co sezon...
0
Wygraliście w Futsala na szutrowej nawierzchni.
8
Ksawi już totalnie odpłynął.
0
@Donnie_Darko Przecież jak ktoś nie dostaje pomidorem po głowie, to nie ma problemu.
Heh, jeszcze kilka takich artykułów i będzie tu można normalnie pisać. ( ͡° ͜ʖ ͡°)