2

"Musimy być zjednoczeni" - ciekawe, czy ktoś tak powie w wywiadzie pomeczowym.

1

Pół meczu do bramkarza przy stanie 0-2...

1

Trener swoją drogą, ale tym piłkarzom po prostu w ogóle nie zależy. Snują się po boisku, zgarną kaskę i do domu.

0

Jesteśmy chyba jedyną drużyną na świecie, która podaje do bramkarza przy wyniku 0-1.

2

@matiz1514 To już od paru lat.

2

I po co to klepanie przez pięć minut, skoro akcja i tak kończy się wrzutką?

1

Wiemy, do kogo dzwonił Koeman:

https://i.imgur.com/5WAPwln.mp4

0

Rozklepani dwoma podaniami. Koszmar.

5

Nasze klepanie po prostu nie działa. Ile jeszcze lat musimy tak grać, żeby to zrozumieć?

0

Rywale mogą sobie już grać na 10% możliwości, a i tak przegramy. :D

1

O, takie wejścia to bym częściej pooglądał.

0

Obrona niczego się nie uczy. Stoją pięć metrów od wbiegającego typa i na co oni liczą?

0

@macio_944 Kłania się Benfica. xD

0

Strona jeszcze w miarę dobrze działa. Za pięć minut nie byłbym taki pewien. :D

1

Widzieliście podanie Araujo? Ja nie wiem, czy oni w ogóle trenują podania? To nie są trudne piłki.

1

Dzisiaj będzie 4-0.

3

@Gaucho Nie wiedziałem, że jesteś kibicem Atletico.

1

@barcelonaLM Jeżeli to prawda, to moja ocena Laporty wynosi 1.

0

"Już nie tylko osoby z niepełnosprawnościami mają wydzielone miejsca na parkingach. W niemieckim Hanau mogą na to liczyć również "przedstawiciele mniejszości". Wydzielone miejsca zwykle mają ułatwić życie osobom z niepełnosprawnościami, choć nie brak też specjalnych obszarów parkowania dla matek z dziećmi." [interia]

4

Co do tego wotum, to kilka lat temu faktycznie nie przeszło, ale tamta sytuacja jest nieporównywalna. Kupiliśmy Dembele, klub był w topce ligowej, nie przegrał żadnego meczu fazy grupowej LM, a za rogiem był Coutinho, który przyszedł w styczniu.
Teraz, jeżeli przegramy dzisiejszy mecz do zera i spadniemy na 8-9 miejsce, a dodatkowo Laporta nie wyrzuci Koemana, może być inaczej.

Edit: A nie, sorki. My już jesteśmy na ósmym. xD

1

"| W przyszłym tygodniu ma zostać złożone wotum nieufności wobec zarządu Joana Laporty ze względu na brak projektu sportowego i niewywiązywania się z obietnic...



[Primer el Barca]"

Co o tym sądzicie?

1

@IronSanHybrid Będę musiał wypróbować, bo już mnie atakują tymi ekranami z menu głównego. :P

0

Mój ulubiony defensywny pomocnik. Preferowałem go bardziej od Busquetsa, ale cóż...

1

@IronSanHybrid Jest całkiem w porządku. Dość dużo kwestii dograli.

1

@IronSanHybrid A Iwańskiego w karierze słyszałeś?

0

W tym klubie są chyba jakieś krety madryckie, bo inaczej nie da się tego wytłumaczyć.

0

@masq Gdybyś był mniejszym ignorantem, to może i bym odpowiedział, ale skoro prezentujesz taki poziom jak powyżej i tworzysz sobie teorie, w które zaczynasz sam wierzyć, to uznaję, że nie warto.

No i właśnie poniżej zaprezentowałeś to 'prawdopodobnie'. Ech, masz jakieś wyobrażenia i na ich podstawie oskarżasz moją, skromną osobę. :)

1

@masq A w Hiszpanii Twój. :)

1

Jeżeli Barcelona przegra El Clasico, to będzie już czwarta porażka z rzędu z Realem Madryt w lidze. Tylko raz zdarzyło się, aby Duma Katalonii miała gorszą serię. Było to w latach 60-tych, kiedy to Los Blancos mieli serię aż sześciu zwycięstw pod rząd.

5

@DaPidejpi Otóż to. Poza tym po sezonie i tak trzeba by mu wypłacać odszkodowanie. Czyli rozumiem, że mielibyśmy go trzymać jeszcze 2 lata?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?