Kettger
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
19 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Kgorecki2500 Ja nie głosowałem, a przeważyłbym o wejściu Lewicy do Sejmu.
Cieszcie się.
7
Oglądać do końca. :D
0
@deyna2018 Nie. Dopiero w listopadowej aktualizacji.
PS. Odradzam całkowicie...
4
No i macie swój transfer. Postarałem się.
https://i.imgur.com/7tS4ShX.jpg
2
Ronald Koeman nie poprowadzi żadnego meczu we wrześniu 2021. [Teratoniema]
0
@LucaMancini Mimo wszystko nie jestem fanem, przynajmniej na razie. Jest to bardzo ryzykowna sprawa.
0
@FranekCastle Nie wolno.
1
@bartekvisca Dlaczego nie chcesz? Ty czorcie jeden.
6
@Ojciec5tkidzieci Grałem, potwierdzam.
2
"Gdyby nie niedokładność Legionistów spotkanie mogło się spokojnie zakończyć wynikiem 3:0. Podopieczni Czesława Michniewicza nadal są liderami tabeli, ponieważ mają na swoim koncie dwie wygrane i sześć punktów."
A w Barcelonie 'nie ma kim grać'. Rany, jak ten klub nisko upadł. xD
1
@Sau_Ron To drugie. I to jak najszybciej.
4
@Nihas Z rynny pod ziemię.
1
@Jakchcesz Dzięki. Te tifosy są genialne, jeszcze w aktualnych koszulkach. :)
0
@Transu96 Chodzi o karierę. :)
5
Stworzyłem nowe Camp Nou w Fifie 22. Myślę, że całkiem fajnie wyszło.
https://i.imgur.com/4y6tNoK.jpg
1
@pyra92 Taki, że nie ma nikogo lepszego, a trzymanie Rudego skończy się drugą ligą.
0
@pyra92 A co będzie, jak Twoje CV zostanie odrzucone? Nic. Próbujesz dalej.
1
Nowy trailer EFootball. xD
1
@IronSanHybrid Nie wiem, korzystam z lepszej konsoli. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@Oskar00 W końcu wysocy piłkarze się do czegokolwiek przydają.
2
@IronSanHybrid Ale za to
"Wersja z napędem blu-ray". SZOK.
4
Rudy Rudy Rudy Rudy Rydz!
Lepszy niż maślaczek!
Oh, gdyby chciał,
I gdyby tak,
Zerwać się dał,
O Boże!
Lecz na to Rydz nie mówi nic,
Bo mówić wszak nie może,
O Rudy Rudy Rudy Rudy Rydz,
Tylko zpuszcza oczy,
Rudy Rudy Rudy Rudy Rydz,
Gniewa się i boczy,
O Rudy Rudy Rudy Rudy Rydz,
Boi się nożyka,
Rudy Rudy Rudy Rydz,
Nie chce do koszyka,
0
@ObiwanKenobi My nawet do Ligi Europy możemy nie awansować. Zresztą jeżeli nie awansujemy do fazy pucharowej LM, to tego bym chciał.
5
@Coutinho007 A może o tego Boba chodzi?!
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1603218101TOkxpr0RXjGBMLesq0DNjv.jpg
1
Nawet nie wiedziałem, że w Fifie dodatkowym komentatorem jest Maciej Iwański. Przynajmniej tak mi się wydaje, kiedy skomentował w karierze wynik Villarrealu na Estadio Ceramica. ;)
5
Kiedyś to były reklamy.
2
@gumaz To bym w ogóle nie usnął. Ciągle komentowałby moje umiejętności. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@gumaz To zależy, czy śpię sam.
3
Tak, jak byłem prawdopodobnie największym fanem kandydatury Laporty, to po tych kilku miesiącach jestem już trochę poirytowany. O ile transfery Antoine'a i Messiego można jeszcze zrozumieć, o tyle późniejsze ruchy (De Jong i Kuman na stanowisku) już nie do końca.
2
@l0Messini Konami miało ostatni pocisk i skierowało lufę w swoim kierunku.