4

@Kgorecki2500 Ja nie głosowałem, a przeważyłbym o wejściu Lewicy do Sejmu.

Cieszcie się.

7

Oglądać do końca. :D


0

@deyna2018 Nie. Dopiero w listopadowej aktualizacji.

PS. Odradzam całkowicie...

4

No i macie swój transfer. Postarałem się.

https://i.imgur.com/7tS4ShX.jpg

2

Ronald Koeman nie poprowadzi żadnego meczu we wrześniu 2021. [Teratoniema]

0

@LucaMancini Mimo wszystko nie jestem fanem, przynajmniej na razie. Jest to bardzo ryzykowna sprawa.

0

@FranekCastle Nie wolno.

1

@bartekvisca Dlaczego nie chcesz? Ty czorcie jeden.

6

@Ojciec5tkidzieci Grałem, potwierdzam.

2

"Gdyby nie niedokładność Legionistów spotkanie mogło się spokojnie zakończyć wynikiem 3:0. Podopieczni Czesława Michniewicza nadal są liderami tabeli, ponieważ mają na swoim koncie dwie wygrane i sześć punktów."

A w Barcelonie 'nie ma kim grać'. Rany, jak ten klub nisko upadł. xD

1

@Sau_Ron To drugie. I to jak najszybciej.

4

@Nihas Z rynny pod ziemię.

1

@Jakchcesz Dzięki. Te tifosy są genialne, jeszcze w aktualnych koszulkach. :)

0

@Transu96 Chodzi o karierę. :)

5

Stworzyłem nowe Camp Nou w Fifie 22. Myślę, że całkiem fajnie wyszło.

https://i.imgur.com/4y6tNoK.jpg

1

@pyra92 Taki, że nie ma nikogo lepszego, a trzymanie Rudego skończy się drugą ligą.

0

@pyra92 A co będzie, jak Twoje CV zostanie odrzucone? Nic. Próbujesz dalej.

1

Nowy trailer EFootball. xD


1

@IronSanHybrid Nie wiem, korzystam z lepszej konsoli. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@Oskar00 W końcu wysocy piłkarze się do czegokolwiek przydają.

2

@IronSanHybrid Ale za to

"Wersja z napędem blu-ray". SZOK.

4

Rudy Rudy Rudy Rudy Rydz!
Lepszy niż maślaczek!
Oh, gdyby chciał,
I gdyby tak,
Zerwać się dał,
O Boże!
Lecz na to Rydz nie mówi nic,
Bo mówić wszak nie może,
O Rudy Rudy Rudy Rudy Rydz,
Tylko zpuszcza oczy,
Rudy Rudy Rudy Rudy Rydz,
Gniewa się i boczy,
O Rudy Rudy Rudy Rudy Rydz,
Boi się nożyka,
Rudy Rudy Rudy Rydz,
Nie chce do koszyka,

0

@ObiwanKenobi My nawet do Ligi Europy możemy nie awansować. Zresztą jeżeli nie awansujemy do fazy pucharowej LM, to tego bym chciał.

5

1

Nawet nie wiedziałem, że w Fifie dodatkowym komentatorem jest Maciej Iwański. Przynajmniej tak mi się wydaje, kiedy skomentował w karierze wynik Villarrealu na Estadio Ceramica. ;)

5

Kiedyś to były reklamy.


2

@gumaz To bym w ogóle nie usnął. Ciągle komentowałby moje umiejętności. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@gumaz To zależy, czy śpię sam.

3

Tak, jak byłem prawdopodobnie największym fanem kandydatury Laporty, to po tych kilku miesiącach jestem już trochę poirytowany. O ile transfery Antoine'a i Messiego można jeszcze zrozumieć, o tyle późniejsze ruchy (De Jong i Kuman na stanowisku) już nie do końca.

2

@l0Messini Konami miało ostatni pocisk i skierowało lufę w swoim kierunku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?