Kettger
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
19 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Partido Popular rządzi, to kontynuatorzy Franco przecież.
1
Mistrzostwa Świata wygra Brazylia, a królem strzelców Neymar. Dziękuję za uwagę. ;]
1
Wstrząsające.
1
Łysy by wszedł i wyciągnął piłeczkę.
0
Jankesy wszędzie mają wejściówki. ;)
0
Belissa dla kobiet - polecam.
0
W 1/8 ciężej przekupić. ;)
0
No właśnie, poza tym w meczu bezpośrednim z Niemcami był remis.
0
Niekoniecznie. Ghana może wygrać z Portugalią, a w drugim meczu Niemcy przegrają i wtedy awans Ghany jest pewny.
0
I odpadniecie po wyjściu z grupy. Towar się nie sprzeda. ;]
0
Jermaine.
0
W pewnym sensie się zgadzam.
0
Jankesy dostały za Irak. Przyjaciele Niemcy jednak im odpuszczą i dadzą awans.
0
No niestety, takie zakupy kosztują, ale się opłacą. Za Alvesa też dali najwiecej w historii Primera Division, jeśli chodzi o obrońcę, ale rozegrał kilka znakomitych sezonów.
0
Czy to źle dla widowiska? Polemizowałbym. :D
8
Zakryć palcem.
0
Świetna decyzja. W końcu będziemy mieli dwóch znakomitych bramkarzy na różne rozgrywki.
0
Polska piłka się wzmacnia. Dan Petrescu, były trener Wisły Kraków, będzie szkolił Xaviego. ;]
0
Xavi leci do Al Arabi, podpisał wstępny kontrakt.
0
Gdyby Laporta miał przejąć władzę, to nigdy nie oderwałby się od koryta, a tak to co to za zmiana...
0
Sława moim wypowiedziom, archiwum dostępne. :D
0
Teraz się obudziliście... mówiłem to już po remisie z Realem w 2011 roku.
0
Pogarda na 100% dla tego chorego kraju. Dziękuję za uwagę. ;]
0
One nation, one team, billion fools. :D
0
Naprawdę? Na razie tego nie widać. :D
0
Charakter to pokazują w Iraku, lejąc na cywilów.
0
Fuck the USA. Nie ma minusów, haha! :D
0
US Soccer? To takie coś w ogóle istnieje? xD
0
No, w końcu! :P
0
Dokładnie, sprzedać i tyle.