0

Partido Popular rządzi, to kontynuatorzy Franco przecież.

1

Mistrzostwa Świata wygra Brazylia, a królem strzelców Neymar. Dziękuję za uwagę. ;]

1

Wstrząsające.

1

Łysy by wszedł i wyciągnął piłeczkę.

0

Jankesy wszędzie mają wejściówki. ;)

0

Belissa dla kobiet - polecam.

0

W 1/8 ciężej przekupić. ;)

0

No właśnie, poza tym w meczu bezpośrednim z Niemcami był remis.

0

Niekoniecznie. Ghana może wygrać z Portugalią, a w drugim meczu Niemcy przegrają i wtedy awans Ghany jest pewny.

0

I odpadniecie po wyjściu z grupy. Towar się nie sprzeda. ;]

0

Jermaine.

0

W pewnym sensie się zgadzam.

0

Jankesy dostały za Irak. Przyjaciele Niemcy jednak im odpuszczą i dadzą awans.

0

No niestety, takie zakupy kosztują, ale się opłacą. Za Alvesa też dali najwiecej w historii Primera Division, jeśli chodzi o obrońcę, ale rozegrał kilka znakomitych sezonów.

0

Czy to źle dla widowiska? Polemizowałbym. :D

8

Zakryć palcem.

0

Świetna decyzja. W końcu będziemy mieli dwóch znakomitych bramkarzy na różne rozgrywki.

0

Polska piłka się wzmacnia. Dan Petrescu, były trener Wisły Kraków, będzie szkolił Xaviego. ;]

0

Xavi leci do Al Arabi, podpisał wstępny kontrakt.

0

Gdyby Laporta miał przejąć władzę, to nigdy nie oderwałby się od koryta, a tak to co to za zmiana...

0

Sława moim wypowiedziom, archiwum dostępne. :D

0

Teraz się obudziliście... mówiłem to już po remisie z Realem w 2011 roku.

0

Pogarda na 100% dla tego chorego kraju. Dziękuję za uwagę. ;]

0

One nation, one team, billion fools. :D

0

Naprawdę? Na razie tego nie widać. :D

0

Charakter to pokazują w Iraku, lejąc na cywilów.

0

Fuck the USA. Nie ma minusów, haha! :D

0

US Soccer? To takie coś w ogóle istnieje? xD

0

No, w końcu! :P

0

Dokładnie, sprzedać i tyle.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?