Kettger
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
19 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Każdy ma swój statek. xD
3
Trafiony - zatopiony. :D
3
Za chwilę wygramy statek. :D
0
Houllier, to był genialny trener Liverpoolu. ;]
0
No i niech ktoś mi powie, że graliśmy wtedy tak samo, jak teraz...
2
Władca Pierścieni: Dwie Wieże. :D
1
Trzeba było zniszczyć Barcelonę - madrycki sędzia doskonale się do tego nadaje.
0
Musimy mieć nowy stadion - trzeba zrobić dodatkowy rząd band reklamowych, bo niedługo zabraknie miejsca. ;)
0
Cała ta akcja wygląda bardziej na neutralizację podziemnego terroru. :D
0
Heskey.
1
Messi powinien grać po prawej stronie, tak jak w najlepszym sezonie w historii klubu, czyli 2008/09.
4
Maldini jest wolny. ;)
0
Brać Hummelsa, będzie się dobrze rozumiał z Ter Stegenem, a poza tym to mistrz świata sprzed kilku dni. :D
0
A ja chcę Europę dla siebie... co klub ma do tego? Sprzedać i tyle.
0
Zapomnieliście dodać Tello, za którego także weźmiemy około 10-12 milionów Euro.
0
Półtora miesiąca, Pani redaktor. Miesiąc to rodzaj męski. ;)
0
Dobrze, że do Atletico przyszedł Mandżukić, zamiast Negredo. Znów mielibyśmy człapanie po boisku w meczach z białymi i serię 20 meczów bez zwycięstwa drużyny z Vicente Calderon. ;]
0
Nareszcie Zubi zaczął robić dobre transfery.
0
Spokojnie, ponad miesiąc okna transferowego jeszcze mamy na kupienie obrońcy. ;)
0
Nareszcie! :D
1
Sprzedajemy tych, których kupiliśmy na początku koszmarnej ery, czyli przed sezonem 2011/12. Bardzo dobry ruch. ;]
0
Myślę, że jeżeli Suarezowi nie cofną kary, to mierdy zrobią Gran Derby we wrześniu. ;)
0
Goal.com: Transakcja zakończona. Suarez dołącza do Barcelony za 88 milionów Euro.
0
Końcowy punkt mnie uspokoił. ;)
2
Na to właśnie czekałem. Brawo Messi, brawo Argentyna! :D
5
Mundo Deportivo ma środziemnomorskie poczucie czasu. Znów musimy czekać 'kilka godzin', które wydłużają się do kilkudziesięciu. ;)
1
Jeśli chodzi o sprzedaż Alexisa - no cóż, rewolucja wymaga ofiar. Pomyślcie sobie, że zamiast Fabregasa na pozycji 'dziewiątki' w końcu będziemy mieć fantastycznego napastnika. ;)
10
Totalitarna strona nie działa? ;]
6
Najgorszy mecz Brazylii w historii.
3
No cóż, konieczny krok, chcąc mieć Suareza i obrońcę klasy światowej.