0

2

Pierwszy raz w historii klubu niekulturalne słowo 'farsa' od białych zdobyło rację bytu. ;)

4

Za taką kasę? Bez przesady. Lepiej kupić Rakitića.

0

Rakitić za Tello z niewielką dopłatą byłby świetną opcją. ;]

1

W tym sezonie mieliśmy brak konkurencji w bramce i widać efekty. ;)

1

Po pierwsze Cuenca, Dos Santos i Tello.

4

Cisza wyborcza. :D

7

Dobra, skończcie już tę madrycką telenowelę.

2

Najkoszmarniejszy sezon, od momentu, w którym zacząłem oglądać. Gorzej nie będzie. ;)

0

Dwa lata wytrzymamy... ale Ter Stegen mimo wszystko jest świetnym bramkarzem. ;]

2

Jakby wycofywał do przodu, to by dopiero było. ;)

3

177 cm? Bez jaj...

8

Zdecydowanie tak! Nie kosztowałby zbyt wiele, a jest naprawę świetnym bramkarzem.

1

Musi dostać numer 1. ;)

0

Brać te 50 milionów i sprzedawać. Będzie na kolejne transfery.

0

Jordi Roura dyrektor młodzieżówki... jeszcze to nam zniszczą. :D

0

El Haddadi od przyszłego sezonu w pierwszej kadrze!

0

Messi ma jakiś problem, o którym nie wiadomo. Wystarczy na niego spojrzeć podczas meczu.

6

Dziękuję przede wszystkim za dwie wygrane z Realem w lidze. Nie udało się to od trzech lat. ;)

0

Dwa lata, ludzie... ;]

1

Gratuluję i dziękuję Atletico za wspaniały sezon pełen zaangażowania i zbudowanie drużyny z niczego. Brawo!

1

100:62 w koszykówce... wiedziałem, że wygrają mecz o nic, a w tych rozgrywkach będzie masakra...

20

Gdyby to był Real, na pewno by przywieźli. ;)

0

Oglądałem tego Laporte'a i faktycznie jest niezły. Może godnie zastąpić Puyola i Marszczę-rano. :D

0

Naprawdę wolicie Laporte od Luiza? Nic dziwnego, że ten klub spadł na dno. ;]

0

Zubizaretta zablokuje transfer Luiza (bo jest za dobry) i sprowadzi nam kolejnego Czyhryńskiego. Świetnie. :P

0

Dyskretnie.

0

Ktoś poważny nie podpiąłby strony pod taką domenę. :D

1

David Luiz w Barcelonie, kolejne dzienniki o tym donoszą. ;]

4

Gra drużyny Enrique naprawę mi się podoba. ;]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?