Kettger
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
19 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
2
Pierwszy raz w historii klubu niekulturalne słowo 'farsa' od białych zdobyło rację bytu. ;)
4
Za taką kasę? Bez przesady. Lepiej kupić Rakitića.
0
Rakitić za Tello z niewielką dopłatą byłby świetną opcją. ;]
1
W tym sezonie mieliśmy brak konkurencji w bramce i widać efekty. ;)
1
Po pierwsze Cuenca, Dos Santos i Tello.
4
Cisza wyborcza. :D
7
Dobra, skończcie już tę madrycką telenowelę.
2
Najkoszmarniejszy sezon, od momentu, w którym zacząłem oglądać. Gorzej nie będzie. ;)
0
Dwa lata wytrzymamy... ale Ter Stegen mimo wszystko jest świetnym bramkarzem. ;]
2
Jakby wycofywał do przodu, to by dopiero było. ;)
3
177 cm? Bez jaj...
8
Zdecydowanie tak! Nie kosztowałby zbyt wiele, a jest naprawę świetnym bramkarzem.
1
Musi dostać numer 1. ;)
0
Brać te 50 milionów i sprzedawać. Będzie na kolejne transfery.
0
Jordi Roura dyrektor młodzieżówki... jeszcze to nam zniszczą. :D
0
El Haddadi od przyszłego sezonu w pierwszej kadrze!
0
Messi ma jakiś problem, o którym nie wiadomo. Wystarczy na niego spojrzeć podczas meczu.
6
Dziękuję przede wszystkim za dwie wygrane z Realem w lidze. Nie udało się to od trzech lat. ;)
0
Dwa lata, ludzie... ;]
1
Gratuluję i dziękuję Atletico za wspaniały sezon pełen zaangażowania i zbudowanie drużyny z niczego. Brawo!
1
100:62 w koszykówce... wiedziałem, że wygrają mecz o nic, a w tych rozgrywkach będzie masakra...
20
Gdyby to był Real, na pewno by przywieźli. ;)
0
Oglądałem tego Laporte'a i faktycznie jest niezły. Może godnie zastąpić Puyola i Marszczę-rano. :D
0
Naprawdę wolicie Laporte od Luiza? Nic dziwnego, że ten klub spadł na dno. ;]
0
Zubizaretta zablokuje transfer Luiza (bo jest za dobry) i sprowadzi nam kolejnego Czyhryńskiego. Świetnie. :P
0
Dyskretnie.
0
Ktoś poważny nie podpiąłby strony pod taką domenę. :D
1
David Luiz w Barcelonie, kolejne dzienniki o tym donoszą. ;]
4
Gra drużyny Enrique naprawę mi się podoba. ;]