Kettger
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
19 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Za Vidala? Chyba tak.
3
Kawał na dziś: Real mistrzem. xD
0
Tak! Szybki, dobry technicznie i wysoki. ;]
36
Ale by były jaja, gdyby okazało się, że przechodzi do Atletico (Kastylia), natomiast Courtois do nas. :P
0
I tak trzeba kupić dwóch, więc może do nas przyjść. Chociaż jeden musiałby wtedy siedzieć na ławce. :P
0
Koszulki Bayernu to jakaś parodia. Może jeszcze te poduszki na zewnątrz stadionu przemalują? :D
1
Trzeba przeczekać. W 2016 będą nowe władze. ;]
0
Tak, nie ma sensu sprowadzać 30-letnich piłkarzy. ;]
0
Niby prawda, ale... no właśnie. Graliśmy najlepiej - nie można cały czas mówić o przeszłości, bo wylądujemy tak, jak polska reprezentacja - w 2014 roku gadki o Wembley...
0
Żeby tylko nie spowodowało to braku zmian...
1
Następna kłoda? Lepiej kupić Luiza i Vidala. ;]
0
Pewnie chodziło mu o Superpuchar Europy. ;]
0
Barcelona gra na kanale 36, natomiast Real na 34. Atletico będzie powtórka około 23:00.
0
Atletico wygrywa z Malagą i prawdopodobnie zdobywa mistrzostwo. ;]
0
When vortal quotes an Evangelion, you know that something happens.
0
Oglądałem Real Valladolid i jest to jedna z lepiej grających drużyn w lidze hiszpańskiej przeciwko Realowi.
1
Leć na swoją stronę, z Getafe uznał gola ręką. ;]
0
Ronaldo teraz jest najlepszy, to szpanuje. Biznesmen z sukcesem może sobie pozwolić na odrobinę ekstrawagancji. ;]
0
Najgorszy sędzia dla nas i jego braciszek dla Atletico (dla nas sędziował parę dni temu i zaliczył gola ręką). Zobaczycie, co się będzie działo. ;]
0
Po wrzuceniu tej bramki zablokowali mi konto YouTube. 5 lat chyba wystarczy, co Google? :D
0
Dobra, trzeba poczekać do 2016 i tyle. Zarząd nie ma szans wygrać z takimi wynikami. :)
0
Dopóki... xD
7
Czterech to minimum... :D
2
Polecam też zmianę nicka. ;]
1
Wtedy Real będzie miał punkt więcej.
0
Dostaliśmy w tym sezonie więcej prezentów, niż piłkarze samochodów. ;]
0
Niech Atletico wygra. Lepiej zrobić szpaler (czyli zamiana ról z poprzedniego sezonu), niż oglądać frankersów na czele.
0
Wolę Real na drugim i Barcelonę na trzecim. Sezon i tak jest stracony, a nie można dopuścić, żeby powtórzyli 6 trofeów. ;]
0
Kolejny mecz Atletico ze strzeloną bramką. :D
1
50 milionów? Ludzie, sprzedawać go i brać Vidala!