0

Za Vidala? Chyba tak.

3

Kawał na dziś: Real mistrzem. xD

0

Tak! Szybki, dobry technicznie i wysoki. ;]

36

Ale by były jaja, gdyby okazało się, że przechodzi do Atletico (Kastylia), natomiast Courtois do nas. :P

0

I tak trzeba kupić dwóch, więc może do nas przyjść. Chociaż jeden musiałby wtedy siedzieć na ławce. :P

0

Koszulki Bayernu to jakaś parodia. Może jeszcze te poduszki na zewnątrz stadionu przemalują? :D

1

Trzeba przeczekać. W 2016 będą nowe władze. ;]

0

Tak, nie ma sensu sprowadzać 30-letnich piłkarzy. ;]

0

Niby prawda, ale... no właśnie. Graliśmy najlepiej - nie można cały czas mówić o przeszłości, bo wylądujemy tak, jak polska reprezentacja - w 2014 roku gadki o Wembley...

0

Żeby tylko nie spowodowało to braku zmian...

1

Następna kłoda? Lepiej kupić Luiza i Vidala. ;]

0

Pewnie chodziło mu o Superpuchar Europy. ;]

0

Barcelona gra na kanale 36, natomiast Real na 34. Atletico będzie powtórka około 23:00.

0

Atletico wygrywa z Malagą i prawdopodobnie zdobywa mistrzostwo. ;]

0

When vortal quotes an Evangelion, you know that something happens.

0

Oglądałem Real Valladolid i jest to jedna z lepiej grających drużyn w lidze hiszpańskiej przeciwko Realowi.

1

Leć na swoją stronę, z Getafe uznał gola ręką. ;]

0

Ronaldo teraz jest najlepszy, to szpanuje. Biznesmen z sukcesem może sobie pozwolić na odrobinę ekstrawagancji. ;]

0

Najgorszy sędzia dla nas i jego braciszek dla Atletico (dla nas sędziował parę dni temu i zaliczył gola ręką). Zobaczycie, co się będzie działo. ;]

0

Po wrzuceniu tej bramki zablokowali mi konto YouTube. 5 lat chyba wystarczy, co Google? :D

0

Dobra, trzeba poczekać do 2016 i tyle. Zarząd nie ma szans wygrać z takimi wynikami. :)

0

Dopóki... xD

7

Czterech to minimum... :D

2

Polecam też zmianę nicka. ;]

1

Wtedy Real będzie miał punkt więcej.

0

Dostaliśmy w tym sezonie więcej prezentów, niż piłkarze samochodów. ;]

0

Niech Atletico wygra. Lepiej zrobić szpaler (czyli zamiana ról z poprzedniego sezonu), niż oglądać frankersów na czele.

0

Wolę Real na drugim i Barcelonę na trzecim. Sezon i tak jest stracony, a nie można dopuścić, żeby powtórzyli 6 trofeów. ;]

0

Kolejny mecz Atletico ze strzeloną bramką. :D

1

50 milionów? Ludzie, sprzedawać go i brać Vidala!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?