0

Rany, co za żenada... bezradność do sześcianu. :/

0

Matryco, trzeba wprowadzić Cesca w drugiej połowie, bo będzie nieciekawie. I to nie są żarty. :/

0

No i prawie straciliśmy drugą. Co teraz powiecie?

0

Tak się kończy wystawianie 90% składu rezerwowego. Miałem coś nieciekawe przeczucia i się sprawdzają. :/

0

No i mówiłem, żeby nie ryzykować...

0

Laporta musi wrócić. :)

0

Dobrze, że jest kilku lepszych piłkarzy. Nie ma co ryzykować. ;)

0

W derbach Madrytu najlepszy byłby remis. Ale zobaczymy. ;)

0

Sprzedali Suareza, a ten wbił gola na PGE Arenie. xD

0

Dadzą Faraona i no problem. :P

0

Real największy z uczciwych? Niezły dowcip. :D

0

Nie wiem czy najlepszym rywalem nie byłoby PSG. :)

0

Borussia wychodzi z pierwszego. :D

0

Za 2 lata wybory, spokojnie. :)

0

Jestem przeciwny reklamie, ale jeśli miałbym wybierać z tych dwóch, wolę nowe. ;)

0

Lepiej wygląda to logo Airways, takie większe i bardziej wyraźne. :)

0

Genialny ubiór. :D

0

Można to porównać do Cristiano Ronaldo. W Sportingu nigdy by się tak nie wybił.

0

Niby za Guardioli w dwóch pierwszych meczach zdobyli punkt... ale czy naprawdę wierzycie, że start Tito jest równoznaczny z lepszą grą? Nie wydaje mi się. Zobaczcie jakie wyniki osiągaliśmy w lidze za Pepa - 4, 5, 6:0 co trzeci mecz. Tutaj nie strzeliliśmy jeszcze w lidze nawet raz sześciu goli. Wszystkie zwycięstwa idą strasznie ciężko, a z Realem to już sam nie wiem co nas uratowało. Po sezonie trzeba coś zmienić, to widzi już chyba każdy. Tak jak przed Guardiolą odeszli Deco i Ronaldinho, tak teraz myślę, że też trzeba podziękować niektórym zawodnikom. Bo ciągnięcie tej agonii nie ma sensu, tu się już raczej nic nie zmieni - chyba, że na gorsze.

0



Zobaczcie jak za Guardioli grała Barcelona. Bez porównania...

0

Trzeba będzie poczekać na Laportę, on to wszystko poukłada. No i nie będzie sępił na transfery, a w dodatku może ściągnie nam to ohydztwo z koszulek. ;]

0

Ale nie zmienia to faktu, że polityka tego klubu od zmiany zarządu to jakiś koszmar.. mówiłem już dawno temu - kupić Thiago Silvę i Neymara. No i teraz mamy. :)

0

On chyba sam nie wierzy w to, co mówi.

0

No oczywiście. Śmiejcie się teraz z Ibrahimovica, który uratowałby dziś punkt...

0

To był chyba luty 2008. :P

0

Aż dziw bierze, że w żadnym sezonie Guardioli tak nie było. Brawo Tito! :)

0

Chodzi mi oczywiście o korumpowanie przez Real. Malaga podobno nie ma kasy, więc wszystko się zgadza. Przecież parę dni temu wygrali z Milanem, ludzie... otwórzcie oczy. ;)

0

Kto oglądał mecz Malagi, ten wie. Po strzeleniu bramki na remis stanęli i czekali na drugiego gola. Zresztą kto by uwierzył w taki wynik z Rayo... musieli przegrać, bo przecież następny mecz też mają u siebie, a Realik nie może być na 4 miejscu... ;)

0

No i zaczyna się korumpowanie drużyn. Malaga rozpoczęła, Atletico daje radę. W następnej kolejce z Getafe, więc się znów chłopcy ustawią. ;)

0

Ten na zdjęciu to Villa? :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?