0

Moim zdaniem to Real specjalnie już odpuścił, żeby Barcelona nie pobiła jego rekordów. ;)

0

Nie wiem jak Wy, ale ja zainwestowałbym w ter Stegena. Nie dość, że ma 20 lat to gra w klubie, który nie wymagałby dużo kasy. A że prezentuje wysoki poziom, nie ulega wątpliwości.

0

Alexis jak zawsze w formie... ;)

0

Madridista22

Akurat g mnie obchodzi, co masz do powiedzenia. Patrząc na Twoje wypociny, olej się topi w lodówce.

0

Najśmieszniejsze jest to, że komentarze, które zawierają jakieś sensowne uzasadnienie są olewane i minusowane. Najważniejsze komentarze to wyrazy poparcia dla generała Franco. Takie rzeczy tylko w gronie 'kibiców' Barcy w Polsce. :)

0

whatis - lepiej być fanem Stalina, niż Franco. :)

0

Zresztą chyba tylko w Polsce większość kibiców ma poglądy prawicowe. Barca jest ogólnie klubem lewicowym.

0

0

Gratulacje! :)

0

Oj tam, raz przegrali i już płaczecie. Trzeba tylko szybko wyciągnąć odpowiednie błędy, tak jak było z Celticiem.

0

Dla mnie najgorsze wspomnienie to zdecydowanie porażka z Realem na Camp Nou. Długo jeszcze nie da mi to spokoju.

0

Najlepszego dla każdego!

0

Co można powiedzieć. :D

0

W obecnej formie chyba Arsenal byłby najlepszą opcją.

0

Na szczęście. :D

0

0

Należała się, bo leciała w światło bramki. Trzeba włączyć telewizor. :D

0

Będzie ciężko, ale oby się udało. ;)

0

Nie ma ideałów bez błędów. Piłka nożna z jakimiś chorymi technologiami straci wiele na wartości.

0

Tak, wprowadzimy te powtórki... a potem będziecie narzekali, że nie zdążycie rano wstać do szkoły.

0

No właśnie. Gol golem, a gra grą.

0

Saviola - poco to wiesz... :D Trzeba narzekać, żęby było lepiej :D

0

Ej, ja pierwszy się ucieszyłem z gola :D

0

Guuuuuul del FCB :D

0

No, w końcu ! :D

0

I niech mi ktoś powie, że Montoya jest lepszy od Alvesa, Adriano od Jordiego Alby i Pinto od Valdesa. ;)

0

Dla mnie jeśli utrzymają awans, to wynik nie ma większego znaczenia. Problem w tym, że nie wiem czy utrzymają... :)

0

No przeżywam, bo w odróżnieniu od Ciebie jestem człowiekiem.

0

Barcelona bez zmian tego meczu nie zremisuje, nie mówiąc o wygranej. Widać co się dzieje... żeby tylko nie stracić awansu. :/

0

Taa, zaraz będzie ciekawie, jak dostaniemy drugą bramkę. ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?