Kettger
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
19 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Moim zdaniem to Real specjalnie już odpuścił, żeby Barcelona nie pobiła jego rekordów. ;)
0
Nie wiem jak Wy, ale ja zainwestowałbym w ter Stegena. Nie dość, że ma 20 lat to gra w klubie, który nie wymagałby dużo kasy. A że prezentuje wysoki poziom, nie ulega wątpliwości.
0
Alexis jak zawsze w formie... ;)
0
Madridista22
Akurat g mnie obchodzi, co masz do powiedzenia. Patrząc na Twoje wypociny, olej się topi w lodówce.
0
Najśmieszniejsze jest to, że komentarze, które zawierają jakieś sensowne uzasadnienie są olewane i minusowane. Najważniejsze komentarze to wyrazy poparcia dla generała Franco. Takie rzeczy tylko w gronie 'kibiców' Barcy w Polsce. :)
0
whatis - lepiej być fanem Stalina, niż Franco. :)
0
Zresztą chyba tylko w Polsce większość kibiców ma poglądy prawicowe. Barca jest ogólnie klubem lewicowym.
0
0
Gratulacje! :)
0
Oj tam, raz przegrali i już płaczecie. Trzeba tylko szybko wyciągnąć odpowiednie błędy, tak jak było z Celticiem.
0
Dla mnie najgorsze wspomnienie to zdecydowanie porażka z Realem na Camp Nou. Długo jeszcze nie da mi to spokoju.
0
Najlepszego dla każdego!
0
Co można powiedzieć. :D
0
W obecnej formie chyba Arsenal byłby najlepszą opcją.
0
Na szczęście. :D
0
0
Należała się, bo leciała w światło bramki. Trzeba włączyć telewizor. :D
0
Będzie ciężko, ale oby się udało. ;)
0
Nie ma ideałów bez błędów. Piłka nożna z jakimiś chorymi technologiami straci wiele na wartości.
0
Tak, wprowadzimy te powtórki... a potem będziecie narzekali, że nie zdążycie rano wstać do szkoły.
0
No właśnie. Gol golem, a gra grą.
0
Saviola - poco to wiesz... :D Trzeba narzekać, żęby było lepiej :D
0
Ej, ja pierwszy się ucieszyłem z gola :D
0
Guuuuuul del FCB :D
0
No, w końcu ! :D
0
I niech mi ktoś powie, że Montoya jest lepszy od Alvesa, Adriano od Jordiego Alby i Pinto od Valdesa. ;)
0
Dla mnie jeśli utrzymają awans, to wynik nie ma większego znaczenia. Problem w tym, że nie wiem czy utrzymają... :)
0
No przeżywam, bo w odróżnieniu od Ciebie jestem człowiekiem.
0
Barcelona bez zmian tego meczu nie zremisuje, nie mówiąc o wygranej. Widać co się dzieje... żeby tylko nie stracić awansu. :/
0
Taa, zaraz będzie ciekawie, jak dostaniemy drugą bramkę. ;)