9

Lahoz faworytem do poprowadzenia Klasyku. [SER]

O meine liebe!

2

Nie wiem, jak można byłoby podyktować karnego za coś takiego. Odległość była minimalna, a Alba biegł w sposób naturalny, nie robiąc ruchu w kierunku piłki.

3

@myscooter Do mnie też nie przemawia takie podejście, że miał trudne warunki.
Bez przesady. Nie pracuje w kamieniołomie i nie lepi z gliny, tylko ma całkiem dobry skład (pomimo kontuzji), a Barcelona jest topowym klubem pomimo swoich problemów. Tutaj tytuł jest obowiązkiem, a nie niespodzianką.
A co do tego, że nie wymienia się trenerów co sezon... gdyby Perez tak myślał, to zostawiłby Beniteza i Real mógłby pomarzyć o Lidze Mistrzów. ;)

1

@Bocheno1 Zapomniałeś o Superpucharze.

0

@masq Oczywiście, że biorę. Wspomniałem przecież o pozytywach jego pracy.
Niestety jednak, na koniec zawsze liczy się to, co w gablocie.

6

Póki co Koeman przegrał prawie wszystko, co było do przegrania.

- mecz z Realem
- mecz z Atletico
- dwumecz z Juventusem w głupich okolicznościach, co kosztowało nas awans z 1. miejsca
- dwumecz z PSG
- finał Superpucharu w jeszcze głupszych okolicznościach

Były też oczywiście pozytywy, jak przyspieszenie gry, czy wprowadzenie młodzieży.
Przed nim bardzo ważna końcówka. Drużyna gra lepiej i jest szansa na Mistrzostwo, ale jeżeli Holender zmarnuje tę szansę, to według mnie nie powinien zostawać na kolejny sezon. Jak mówił Laporta "Koeman, jak każdy, będzie zależny od wyników. W Barcelonie nie ma sezonów przejściowych."

1

@BarcaInfo No to na co czeka? Ma jeszcze trochę czasu.

1

@Chakalaka To tak, jakby sędzia w La Lidze nosił herb Realu podczas meczu.

2

@Chakalaka Sąd podobno jest instytucją neutralną.

Podobno.

0

@msmsms W Szwecji za przekroczenie prędkości o 10 km/h, można stracić pół wypłaty. Tak samo powinno być w Polsce.

3

@Chakalaka Dobrze, że wspomniałeś o kwestii reżimów w Iberoameryce, chociaż to i tak pewnie będzie jak walenie grochem o ścianę.

3

@Firestone To trzeba na spokojnie...

2

@PershingFanatykLMFCB Stany można szanować za wolność słowa i niektóre inne rzeczy, ale pod pewnymi względami, to ten kraj jest sto lat za... sami wiecie kim. :)

14

@tomek8756 A ja mam nadzieję, że go nie uniewinnią. Służby w stanach muszą przestać być ponad prawem.

1

@SinMistico Dwie to on może dobre podjął.

0

@Nano22 Pod względem umiejętności nie ma nawet kogo porównać, więc wydaje mi się, że jest to adekwatne.

3

Gdzie powinien przejść Haaland? [Ankieta]

https://strawpoll.com/h6jb2vedz

2

@Hopner15 Może dla niego ta osoba jest bez znaczenia? Nie każdy wyznaje te same autorytety.

24

Tego degenerata, który przywiązał psa do haka powinni przeczołgać po całej Polsce w taki sam sposób.

0

@Jakchcesz Poszedł, razem z jajami.

5

Mino: Sorry Florek, nie mogę teraz gadać, jestem na kolacji z Laportą.
Florek: ale to Ty dzwonisz...
Mino: Na razie.

5

@Chakalaka Kamelot - March of Mephisto


4

Nie mam pojęcia, po co jest ten Wijnaldum... nasza drużyna obfituje w wiele młodych talentów i dobrych pomocników. Lepiej po prostu sprowadzić napastnika i środkowego obrońcę. Wisienką na torcie powinien być Gaya.

24

Dzisiaj będzie taki mecz, że klękajcie narody! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

Widzę, że rozgorzała potężna dyskusja, na temat ewentualnego klękania w meczu z Anglikami. Niektórzy pisali nawet, że jeżeli dojdzie do tego typu antyrasistowskiego procederu, to oni wyłączą telewizję i nigdy więcej nie będą oglądać swoich reprezentantów.

Ocenę tego kuriozalnego zachowania, pozostawiam oczywiście państwu.

1

@TheNekro94 Planujesz znaleźć się w klubie 27? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Chakalaka H. Kanino - Vidas al Limite


2

eSports Boxing Club, to nowy boks na XSX, PS5 i PC. Wygląda ładnie.


1

@marcin62 Nie no, dobry sprzęt. Powinno pójść, ale wiesz, jaki to jest tytuł...

1

@marcin62 Tak, aczkolwiek otóż nie tym razem!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?