Kettger
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
19 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Lahoz faworytem do poprowadzenia Klasyku. [SER]
O meine liebe!
2
Nie wiem, jak można byłoby podyktować karnego za coś takiego. Odległość była minimalna, a Alba biegł w sposób naturalny, nie robiąc ruchu w kierunku piłki.
3
@myscooter Do mnie też nie przemawia takie podejście, że miał trudne warunki.
Bez przesady. Nie pracuje w kamieniołomie i nie lepi z gliny, tylko ma całkiem dobry skład (pomimo kontuzji), a Barcelona jest topowym klubem pomimo swoich problemów. Tutaj tytuł jest obowiązkiem, a nie niespodzianką.
A co do tego, że nie wymienia się trenerów co sezon... gdyby Perez tak myślał, to zostawiłby Beniteza i Real mógłby pomarzyć o Lidze Mistrzów. ;)
1
@Bocheno1 Zapomniałeś o Superpucharze.
0
@masq Oczywiście, że biorę. Wspomniałem przecież o pozytywach jego pracy.
Niestety jednak, na koniec zawsze liczy się to, co w gablocie.
6
Póki co Koeman przegrał prawie wszystko, co było do przegrania.
- mecz z Realem
- mecz z Atletico
- dwumecz z Juventusem w głupich okolicznościach, co kosztowało nas awans z 1. miejsca
- dwumecz z PSG
- finał Superpucharu w jeszcze głupszych okolicznościach
Były też oczywiście pozytywy, jak przyspieszenie gry, czy wprowadzenie młodzieży.
Przed nim bardzo ważna końcówka. Drużyna gra lepiej i jest szansa na Mistrzostwo, ale jeżeli Holender zmarnuje tę szansę, to według mnie nie powinien zostawać na kolejny sezon. Jak mówił Laporta "Koeman, jak każdy, będzie zależny od wyników. W Barcelonie nie ma sezonów przejściowych."
1
@BarcaInfo No to na co czeka? Ma jeszcze trochę czasu.
1
@Chakalaka To tak, jakby sędzia w La Lidze nosił herb Realu podczas meczu.
2
@Chakalaka Sąd podobno jest instytucją neutralną.
Podobno.
0
@msmsms W Szwecji za przekroczenie prędkości o 10 km/h, można stracić pół wypłaty. Tak samo powinno być w Polsce.
3
@Chakalaka Dobrze, że wspomniałeś o kwestii reżimów w Iberoameryce, chociaż to i tak pewnie będzie jak walenie grochem o ścianę.
3
@Firestone To trzeba na spokojnie...
2
@PershingFanatykLMFCB Stany można szanować za wolność słowa i niektóre inne rzeczy, ale pod pewnymi względami, to ten kraj jest sto lat za... sami wiecie kim. :)
14
@tomek8756 A ja mam nadzieję, że go nie uniewinnią. Służby w stanach muszą przestać być ponad prawem.
1
@SinMistico Dwie to on może dobre podjął.
0
@Nano22 Pod względem umiejętności nie ma nawet kogo porównać, więc wydaje mi się, że jest to adekwatne.
3
Gdzie powinien przejść Haaland? [Ankieta]
https://strawpoll.com/h6jb2vedz
2
@Hopner15 Może dla niego ta osoba jest bez znaczenia? Nie każdy wyznaje te same autorytety.
24
Tego degenerata, który przywiązał psa do haka powinni przeczołgać po całej Polsce w taki sam sposób.
0
@Jakchcesz Poszedł, razem z jajami.
5
Mino: Sorry Florek, nie mogę teraz gadać, jestem na kolacji z Laportą.
Florek: ale to Ty dzwonisz...
Mino: Na razie.
5
@Chakalaka Kamelot - March of Mephisto
4
Nie mam pojęcia, po co jest ten Wijnaldum... nasza drużyna obfituje w wiele młodych talentów i dobrych pomocników. Lepiej po prostu sprowadzić napastnika i środkowego obrońcę. Wisienką na torcie powinien być Gaya.
24
Dzisiaj będzie taki mecz, że klękajcie narody! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
Widzę, że rozgorzała potężna dyskusja, na temat ewentualnego klękania w meczu z Anglikami. Niektórzy pisali nawet, że jeżeli dojdzie do tego typu antyrasistowskiego procederu, to oni wyłączą telewizję i nigdy więcej nie będą oglądać swoich reprezentantów.
Ocenę tego kuriozalnego zachowania, pozostawiam oczywiście państwu.
1
@TheNekro94 Planujesz znaleźć się w klubie 27? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Chakalaka H. Kanino - Vidas al Limite
2
eSports Boxing Club, to nowy boks na XSX, PS5 i PC. Wygląda ładnie.
1
@marcin62 Nie no, dobry sprzęt. Powinno pójść, ale wiesz, jaki to jest tytuł...
1
@marcin62 Tak, aczkolwiek otóż nie tym razem!