Kettger
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
19 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Jakchcesz Że wszystko przed nim.
1
Real Madryt CF.
1
@itmustbejoke Gdyby nie Real, to Barcelona by wygrała. Proste i logiczne.
6
@culesjasiules Jeden tu, a drugi tam.
0
@tristan87 Przebijam. Cztery.
1
Real wygrał Ligę Mistrzów.
0
@itmustbejoke Taki jeden blondyn.
3
@MarioVeB! Kondominium radiowo-szczepionkowe pod korporacyjnym zarządem powierniczym. :)
5
@Chakalaka Behemoth - Xul
2
@Janiama Trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze. :)
1
@Chakalaka War of Change:
8
Minął kolejny sezon, a nadal aktualne. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-7705304#comment-7705304
2
@Kamiloza91 Oczywiście, do pierwszego gwizdka.
3
@lucca87 Z całym szacunkiem, ale dajcie już spokój z tą 'lepszą przyszłością'. Pięć lat temu słyszałem to samo 'O, Denis Suarez się rozwinie, dojdzie jeszcze Arda i Aleix Vidal i będzie git'.
Potem 'Ooo, poczekajcie aż Andre Gomes odpali'.
Trzeba w końcu zacząć wygrywać i kupić porządnego napastnika, a nie liczyć na idealny moment. ;)
3
@TheNekro94 To samo chciałem powiedzieć. Mecz o nic, a i tak nie wygraliśmy. :D
7
@Progressive @Janas11224 Multikonta się wydały. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Colon ...i te koszulki, rozmiar 4XL. :D
8
@FC1899Barca Brakuje kogoś takiego w szatni...
6
@Chakalaka VRSTY - Unity
4
Jean Marie Dongou Tsafack (ur. 20 kwietnia 1995 w Duali) – kameruński piłkarz, występujący na pozycji napastnika. Obecnie występuje w CD Lugo. Idolem zawodnika jest jego rodak Samuel Eto’o.
Ktoś jeszcze go pamięta? Kilka lat temu eksperci La Rambli próbowali wmawiać, że będzie to kolejny, wielki talent i warto na niego stawiać.
Heh, oczywiście żartuję, ale ile to już takich talentów się przewinęło...
1
@jeonek Nie no, to niemożliwe!
Nie ma takich rzeczy.
Paaanie, idź Pan w ch... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@Chakalaka The Urgency - Move You
11
@Messibestplayerintheworld To było chyba w sezonie 13/14.
2
@Derean 2021 rok, a ludzie ciągle sądzą, że posiadanie piłki świadczy o kontroli nad meczem.
4
Jedyne komentarze, które po tym meczu są żałosne, to komentarze 'drużyny'. Popełnili po raz kolejny te same błędy i powinni się lepiej nie odzywać, niż gadać farmazony. W szczególności mam tu na myśli naszego wspaniałego szkoleniowca, który przespał pierwszą połowę i wyraźnie ograniczył nasze szanse na końcowy sukces.
0
Musimy przede wszystkim przestać się oszukiwać i nie próbować grać czymś, co już nie funkcjonuje. Barcelona nie może być ofiarą szukania idealnego stylu, w którym każdy będzie znał swoją rolę.
1
@Tomek54321 Tak, ale przynajmniej jakieś bramki strzelaliśmy.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
Barcelona w ostatnich czterech meczach El Clasico:
3 porażki, 1 remis, 2 strzelone gole, 7 straconych.
Tak słabych statystyk nie pamiętają nawet najstarsi górale.
0
@barcelonaLM Też mi się to skojarzyło. A ile było wtedy pucharów? Tyle, ile teraz. :P