4

@Jakchcesz Że wszystko przed nim.

1

Real Madryt CF.

1

@itmustbejoke Gdyby nie Real, to Barcelona by wygrała. Proste i logiczne.

6

@culesjasiules Jeden tu, a drugi tam.

0

@tristan87 Przebijam. Cztery.

1

Real wygrał Ligę Mistrzów.

0

@itmustbejoke Taki jeden blondyn.

3

@MarioVeB! Kondominium radiowo-szczepionkowe pod korporacyjnym zarządem powierniczym. :)

5

@Chakalaka Behemoth - Xul


2

@Janiama Trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze. :)

1

@Chakalaka War of Change:


8

Minął kolejny sezon, a nadal aktualne. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-7705304#comment-7705304

2

@Kamiloza91 Oczywiście, do pierwszego gwizdka.

3

@lucca87 Z całym szacunkiem, ale dajcie już spokój z tą 'lepszą przyszłością'. Pięć lat temu słyszałem to samo 'O, Denis Suarez się rozwinie, dojdzie jeszcze Arda i Aleix Vidal i będzie git'.
Potem 'Ooo, poczekajcie aż Andre Gomes odpali'.
Trzeba w końcu zacząć wygrywać i kupić porządnego napastnika, a nie liczyć na idealny moment. ;)

3

@TheNekro94 To samo chciałem powiedzieć. Mecz o nic, a i tak nie wygraliśmy. :D

7

@Progressive @Janas11224 Multikonta się wydały. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Colon ...i te koszulki, rozmiar 4XL. :D

8

@FC1899Barca Brakuje kogoś takiego w szatni...

6

@Chakalaka VRSTY - Unity


4

Jean Marie Dongou Tsafack (ur. 20 kwietnia 1995 w Duali) – kameruński piłkarz, występujący na pozycji napastnika. Obecnie występuje w CD Lugo. Idolem zawodnika jest jego rodak Samuel Eto’o.

Ktoś jeszcze go pamięta? Kilka lat temu eksperci La Rambli próbowali wmawiać, że będzie to kolejny, wielki talent i warto na niego stawiać.
Heh, oczywiście żartuję, ale ile to już takich talentów się przewinęło...

1

@jeonek Nie no, to niemożliwe!
Nie ma takich rzeczy.

Paaanie, idź Pan w ch... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@Chakalaka The Urgency - Move You


11

@Messibestplayerintheworld To było chyba w sezonie 13/14.

2

@Derean 2021 rok, a ludzie ciągle sądzą, że posiadanie piłki świadczy o kontroli nad meczem.

4

Jedyne komentarze, które po tym meczu są żałosne, to komentarze 'drużyny'. Popełnili po raz kolejny te same błędy i powinni się lepiej nie odzywać, niż gadać farmazony. W szczególności mam tu na myśli naszego wspaniałego szkoleniowca, który przespał pierwszą połowę i wyraźnie ograniczył nasze szanse na końcowy sukces.

0

Musimy przede wszystkim przestać się oszukiwać i nie próbować grać czymś, co już nie funkcjonuje. Barcelona nie może być ofiarą szukania idealnego stylu, w którym każdy będzie znał swoją rolę.

1

@Tomek54321 Tak, ale przynajmniej jakieś bramki strzelaliśmy.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

Barcelona w ostatnich czterech meczach El Clasico:

3 porażki, 1 remis, 2 strzelone gole, 7 straconych.

Tak słabych statystyk nie pamiętają nawet najstarsi górale.

0

@barcelonaLM Też mi się to skojarzyło. A ile było wtedy pucharów? Tyle, ile teraz. :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?