Kettger
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
19 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mr_robot Nie będzie hymnu.
24
FIFA kupiła licencję na Ligę Mistrzów, a tu cyk - PES zgarnie prawa do Superligi.
1
@MesQueUnClub96 Kahn obroni Ligę Mistrzów.
3
@Kondziubarca Zamiast Ligi Mistrzów? To będzie niezły sajgon.
0
I kiedy to miałoby być? Od następnego sezonu?
23
Terminarz La Liga - 0 komentarzy
Zdjęcie koszulki Realu 21/22 - 27 komentarzy
Chelsea pokonuje Man City - 42 komentarze
Alaba coraz bliżej - 52 komentarze
Barcelona wygrywa Copa del Rey - 138 komentarzy
( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
@Colon W poprzedniej edycji miałem właśnie podać propozycję, aby jedna osoba wrzucała tylko jeden utwór. Dobry pomysł.
A7X - The Stage
A, sorki - nie doczytałem, że to na zasadzie nominacji. No cóż, tym razem sam się zarządzę. :P
15
@Bykunn Przecież oni tak naprawdę nic nie zmienili. Ten puchar był identyczny.
1
@Kondziubarca To był chyba odcinek "Właściciele". Też świetnie pasuje do tej sytuacji.
8
W sporcie jest tak, że musisz mieć jakieś osiągnięcia, aby się gdzieś dostać. Ta pseudo superliga bardziej przypomina Samosąd koleżeńsko-sąsiedzki ze Świata Według Kiepskich, gdzie osądzano Babkę za wylanie piwa do zlewu. :D
5
@Sulimo To już nie będzie piłka nożna.
0
@LR9 Ekstraklasa? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Transu96 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Yosemite Może i piękny, ale nikt go nie obejrzy. :P
1
Jak prezes klubu może być szefem Superligi? To może od razu przyznajmy Realowi trofeum przed sezonem?
1
Na prowincji w pobliżu Barcelony? To chyba do Madrytu się przeniosą. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
45
Wpiszcie sobie Copa del Rey w Google. ;)
3
@barcelonaLM Podejrzewam, że w kwestii Koemana niewiele to zmieni. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Kolejny trener, który przedkłada widzimisię nad atmosferę w drużynie.
0
@Transu96 Pucz, to jest decyzja trenera na to spotkanie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Transu96 Quaresma już na emeryturze.
0
Potężny przegrany półfinału przegrał z innym potężnym przegranym półfinału. :)
0
@Encore Wierzę, to ja w zmianę trenera. :P
8
Jeżeli nie Haaland, to widziałbym tego dżentelmena w barwach Barcelony. Szkoda tylko, że kosztowałby niewiele mniej od Norwega. xD
https://i.ytimg.com/vi/bOeA_ohkylU/maxresdefault.jpg
10
26 listopada 2010 - FC Barcelona klubem pierwszej dekady XXI wieku
23 marca 2021 - FC Barcelona klubem drugiej dekady XXI wieku
Oby za dziesięć lat było tak samo.
4
@Chakalaka Rob Zombie - Dragula
4
Co to jest za dziwna moda, że ludzie wrzucają swoje poobijane części ciała do internetu? Ani to ciekawe, ani proedukacyjne. ;]
4
@barcelonaLM Czwarte mogłeś sobie darować. ;)
4
Zwycięstwo i Zgarnięcie UEFY
W skrócie ZIZU.
20
Real, to nie tylko mental. Spójrzcie jak oni przyjmują piłkę. Im futbolówka nie odskoczy na pięć metrów, nawet przy trudnym podaniu. A w piłce, jak w siatkówce - przyjęcie jest połową sukcesu. Nie przyjmiesz, to będziesz strzelał kapcie po trybunach.