0

@mr_robot Nie będzie hymnu.

24

FIFA kupiła licencję na Ligę Mistrzów, a tu cyk - PES zgarnie prawa do Superligi.

1

@MesQueUnClub96 Kahn obroni Ligę Mistrzów.

3

@Kondziubarca Zamiast Ligi Mistrzów? To będzie niezły sajgon.

0

I kiedy to miałoby być? Od następnego sezonu?

23

Terminarz La Liga - 0 komentarzy
Zdjęcie koszulki Realu 21/22 - 27 komentarzy
Chelsea pokonuje Man City - 42 komentarze
Alaba coraz bliżej - 52 komentarze
Barcelona wygrywa Copa del Rey - 138 komentarzy

( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

@Colon W poprzedniej edycji miałem właśnie podać propozycję, aby jedna osoba wrzucała tylko jeden utwór. Dobry pomysł.

A7X - The Stage



A, sorki - nie doczytałem, że to na zasadzie nominacji. No cóż, tym razem sam się zarządzę. :P

15

@Bykunn Przecież oni tak naprawdę nic nie zmienili. Ten puchar był identyczny.

1

@Kondziubarca To był chyba odcinek "Właściciele". Też świetnie pasuje do tej sytuacji.

8

W sporcie jest tak, że musisz mieć jakieś osiągnięcia, aby się gdzieś dostać. Ta pseudo superliga bardziej przypomina Samosąd koleżeńsko-sąsiedzki ze Świata Według Kiepskich, gdzie osądzano Babkę za wylanie piwa do zlewu. :D

5

@Sulimo To już nie będzie piłka nożna.

0

@LR9 Ekstraklasa? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Transu96 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Yosemite Może i piękny, ale nikt go nie obejrzy. :P

1

Jak prezes klubu może być szefem Superligi? To może od razu przyznajmy Realowi trofeum przed sezonem?

1

Na prowincji w pobliżu Barcelony? To chyba do Madrytu się przeniosą. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

45

Wpiszcie sobie Copa del Rey w Google. ;)

3

@barcelonaLM Podejrzewam, że w kwestii Koemana niewiele to zmieni. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Kolejny trener, który przedkłada widzimisię nad atmosferę w drużynie.

0

@Transu96 Pucz, to jest decyzja trenera na to spotkanie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Transu96 Quaresma już na emeryturze.

0

Potężny przegrany półfinału przegrał z innym potężnym przegranym półfinału. :)

0

@Encore Wierzę, to ja w zmianę trenera. :P

8

Jeżeli nie Haaland, to widziałbym tego dżentelmena w barwach Barcelony. Szkoda tylko, że kosztowałby niewiele mniej od Norwega. xD

https://i.ytimg.com/vi/bOeA_ohkylU/maxresdefault.jpg

10

26 listopada 2010 - FC Barcelona klubem pierwszej dekady XXI wieku
23 marca 2021 - FC Barcelona klubem drugiej dekady XXI wieku

Oby za dziesięć lat było tak samo.

4

@Chakalaka Rob Zombie - Dragula


4

Co to jest za dziwna moda, że ludzie wrzucają swoje poobijane części ciała do internetu? Ani to ciekawe, ani proedukacyjne. ;]

4

@barcelonaLM Czwarte mogłeś sobie darować. ;)

4

Zwycięstwo i Zgarnięcie UEFY

W skrócie ZIZU.

20

Real, to nie tylko mental. Spójrzcie jak oni przyjmują piłkę. Im futbolówka nie odskoczy na pięć metrów, nawet przy trudnym podaniu. A w piłce, jak w siatkówce - przyjęcie jest połową sukcesu. Nie przyjmiesz, to będziesz strzelał kapcie po trybunach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?