0

@RobiS To już będzie coś w okolicach wersji Alpha.

2

@Piorun Oczywiście, inaczej można się pokaleczyć.

1

No i decyzja Angeli i tak nic nie dała.

2

@BorzyKrzys I te komentarze... "To Rzeszów"? :D

0

Chłop nie czytał La Rambli. Tu już wszyscy wiedzieli, kto wygra.

4

@Chakalaka Klasyk. Dam wersję light, żeby nie wzbudzać nadmiernych kontrowersji. :P


2

@Chakalaka Akurat na C trudno mi wyszukać jakichś ulubionych kawałków, wrzucę więc klasyk z Ace Ventury. ;)


0

@Pawel13sz Haaland, albo Depay. Aguero byłby strasznie niepewny przez kontuzje.

4

Jest wiele opinii o pozycji napastnika, ale według mnie musi się tam pojawić klasowa figura. Szczerze mówiąc nie chciałbym żadnych wynalazków, typu Nunez, bo - jak to mówił trener Smuda - "Zanim on zapali, to już nas przeciwnik może ukarać". ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@MesQueUnClub96 Dwumecz z Bayernem, 0-7.

0

@ricardo0705 Tylko czy potężny Koeman będzie chciał Cucurellę?

0

@ricardo0705 Jeżeli Gaya nie przyjdzie, to jeszcze na jeden sezon warto zostawić Firpo. Balde może być wielką niewiadomą.

Co do reszty się zgadzam, chociaż wolałbym Depaya za Aguero.

38

Potężne źródło.

0

@th@les Też kiedyś poznałem jednego człowieka z Podhala, słuchającego 'metala'. Ogólnie całkiem równi ludzie tam mieszkają.

4

@bartekvisca Właśnie problem w tym, że biorą go głównie ci, których nie stać. ;)

3

@Chakalaka Alesti - House of Glass


5

Juventus od dłuższego czasu nic nie gra. Ta porażka jest tylko podsumowaniem obecnego sezonu.

1

@fart Zieloną wyspą, to byliśmy za Palikota. ;)

7

Zobaczymy, jak pójdzie im z potężnym Liverpoolem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

@Lama20 Dla niektórych milczenie nie jest złotem - jest szansą. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

5

@JarekS Dokładnie. Niekupowanie na Orlenie jest sraniem we własne gniazdo.

2

@pax Kiedy prawicowcy mówią dobrze o Singapurze, a potem się okazuje, że to państwo kompletnie nie pasuje do ich wyobrażeń. Muszą mieć niezłe miny. :)

3

To kto łapie kontuzję przed meczem z Realem?

a) Salah
b) Mane
c) Klopp
d) wszystkie odpowiedzi są prawidłowe

24

Tuskets w Komisji, Tuskets w Unii Europejskiej, Tuskets na Rambli...

Oszaleć można.

1

@busquets5 Do mycia podłóg jest Ajax. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@busquets5 Real Madryt z odwróconym herbem.

0

@marcin62 Reklamy? A co to takiego?

0

Pujol w zarządzie.

0

Człowiek od zadań specjalnych. :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?