7

Barcelona 11-0 Real. Wspaniałe czasy.


0

@masq Fakt, ale z tym Bielsą, to szczerze mówiąc... co on osiągnął? Według mnie nie ma sensu zatrudniania takich trenerów, gdyż ani jakiegoś specjalnego autorytetu u naszych gwiazdek nie osiągnie, ani pewnie jego pomysły taktyczne nie będą realizowane.

0

@damiano996 Tak tanie lody nie istnieją, to jakaś podróbka jest.

1

Atletico strasznie poszło w dół. Jeszcze dwa miesiące temu byli maszyną do wygrywania.

25

Przychodzi pokojówka do pokoju hotelowego. Otwiera facet:

- Dzień dobły.
Dzień dobry.
- Zasłałem łóżko.
To dobrze.
- No chyba nie bałdzo. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Najgorsze: Niestety De Jong. Typ zmarnował dwie sytuacje, które mogły zaważyć o remisie.

0

@amanter Jest dwóch Mendych.

14

@Emhyr Proponuję wymianę Pjanicia za pieniądze.

1

Pomimo tego wyniku trzeba przyznać, iż wynik dwóch straconych goli w ciągu ostatnich siedmiu meczów może robić wrażenie. Czapki z głów przed obroną.

5

Coś ... coś się zepsuło i nie było mnie słychać, ale powiem jeszcze raz.

2

Potężny deszcz zatrzyma Betis przed remisem.

0

@matirix20 Jego lekkość jest powalająca. On nie musi niczego udawać, talent z niego wypływa.

1

@matirix20 Sam Rockwell.

2

@Rewolucja123 Dla mnie to pozostawienie Cucurelli przy pierwszej bramce było kompromitacją. Niestety obrona Barcelony od dłuższego czasu tak wygląda.

2

@Ratamahatta Dlatego, że wolność prawicy kończy się tam, gdzie zaczyna się Twoja. ;)

0

@DonMatteo901 Na kolanach, to oni będą jeszcze przepraszać za to ograniczenie przekazu.

7

@Transu96 Listwę Ci tatuś kupi i się nic nie popali. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@tobiasson92 Dzielenie ludzi na lepszych i gorszych nigdy nie kończyło się dobrze.

1

@Barca1992 Oczywiście, że popieram. Niektórzy mylą wolność z samowolką.

7

Araujo wyszedł w powietrze, niczym Maszyna.

0

To jest niesamowite, jak łatwo ogrywana jest nasza 'defensywa'. Wystarczą dwa, szybkie podania i Cucurella ma autostradę do bramki.

3

@Firestone Słucham?

2

@bolo93 No ktoś podpalił, nie wiem kto.

6

@Barcza223 Nie, syna nie ma w domu.

6

@FC1899Barca Koloseum też jest skansenem? Są rzeczy, które się nie starzeją.

1

@dawidor9 Masz śródziemnomorskie poczucie czasu.

0

@Przemek2323 Lepiej żyć w świecie rasizmu, nienawiści i kobiet w kuchni. Po co w ogóle o coś walczyć? Usiąść przed TV, pogodzić się ze swoim losem i tyle, co nie?

1

@JimMorrisonFCB Cóż... :)

3

Widzę, że twórcy Superligi grają z wielkim zaangażowaniem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?