Kettger
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
19 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Barcelona 11-0 Real. Wspaniałe czasy.
0
@masq Fakt, ale z tym Bielsą, to szczerze mówiąc... co on osiągnął? Według mnie nie ma sensu zatrudniania takich trenerów, gdyż ani jakiegoś specjalnego autorytetu u naszych gwiazdek nie osiągnie, ani pewnie jego pomysły taktyczne nie będą realizowane.
0
@damiano996 Tak tanie lody nie istnieją, to jakaś podróbka jest.
1
Atletico strasznie poszło w dół. Jeszcze dwa miesiące temu byli maszyną do wygrywania.
25
Przychodzi pokojówka do pokoju hotelowego. Otwiera facet:
- Dzień dobły.
Dzień dobry.
- Zasłałem łóżko.
To dobrze.
- No chyba nie bałdzo. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Najgorsze: Niestety De Jong. Typ zmarnował dwie sytuacje, które mogły zaważyć o remisie.
0
@amanter Jest dwóch Mendych.
14
@Emhyr Proponuję wymianę Pjanicia za pieniądze.
1
Pomimo tego wyniku trzeba przyznać, iż wynik dwóch straconych goli w ciągu ostatnich siedmiu meczów może robić wrażenie. Czapki z głów przed obroną.
5
Coś ... coś się zepsuło i nie było mnie słychać, ale powiem jeszcze raz.
2
Potężny deszcz zatrzyma Betis przed remisem.
0
@matirix20 Jego lekkość jest powalająca. On nie musi niczego udawać, talent z niego wypływa.
1
@matirix20 Sam Rockwell.
2
@Rewolucja123 Dla mnie to pozostawienie Cucurelli przy pierwszej bramce było kompromitacją. Niestety obrona Barcelony od dłuższego czasu tak wygląda.
2
@Ratamahatta Dlatego, że wolność prawicy kończy się tam, gdzie zaczyna się Twoja. ;)
0
@DonMatteo901 Na kolanach, to oni będą jeszcze przepraszać za to ograniczenie przekazu.
7
@Transu96 Listwę Ci tatuś kupi i się nic nie popali. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@tobiasson92 Dzielenie ludzi na lepszych i gorszych nigdy nie kończyło się dobrze.
1
@Barca1992 Oczywiście, że popieram. Niektórzy mylą wolność z samowolką.
7
Araujo wyszedł w powietrze, niczym Maszyna.
0
To jest niesamowite, jak łatwo ogrywana jest nasza 'defensywa'. Wystarczą dwa, szybkie podania i Cucurella ma autostradę do bramki.
1
Dzisiaj będzie:
https://pbs.twimg.com/profile_images/1356161793098444800/E0PYc-tU_400x400.jpg
https://pbs.twimg.com/profile_images/1250438872397299717/m4guttIS_400x400.jpg
3
@Firestone Słucham?
2
@bolo93 No ktoś podpalił, nie wiem kto.
6
@Barcza223 Nie, syna nie ma w domu.
6
@FC1899Barca Koloseum też jest skansenem? Są rzeczy, które się nie starzeją.
1
@dawidor9 Masz śródziemnomorskie poczucie czasu.
0
@Przemek2323 Lepiej żyć w świecie rasizmu, nienawiści i kobiet w kuchni. Po co w ogóle o coś walczyć? Usiąść przed TV, pogodzić się ze swoim losem i tyle, co nie?
1
@JimMorrisonFCB Cóż... :)
3
Widzę, że twórcy Superligi grają z wielkim zaangażowaniem.