0

@HypeR Tylko że Mickiewicz nieco negatywnie odniósł się do poezji Słowackiego, powiedział nawet, że jego poezja jest jak piękny kościół, ale w którym nie ma Boga.

1

@HypeR Albo tak jak Stanisława Wokulskiego do Izabeli Łęckiej.

0

Fermin Lopez strzela bramkę na 1:0.

1

@FcPortoFan1999 Za to mamy Triduum Paschalne, które też ma swój specjalny klimat, szczególnie w wigilię paschalną, kiedy funkcji dla ministrantów jest tak dużo, że prawie nikt ich nie ogarnia i każdy musi improwizować xD.

2

Dobrze że u nas w kościołach kolędy można śpiewać aż do 2 lutego. Kolędy tworzą taki unikalny klimat, w którym można rzeczywiście poczuć to narodzenie Zbawiciela.
@FcPortoFan1999

2

@FcPortoFan1999 Otóż to, na którą dzisiaj się udajesz do Kościoła?

1

Witaj la ramblo w dniu Pańskim

5

Dzień dobry la ramblo w Święto Trzech Króli.

1

0

Społeczeństwo jest niemiłe.

0

Doświadczenie wzięło górę

2

Czyli to ten nasz nowy neymar czy co

2

XDDDD ten chłop wygral

1

@Popitek12 zmiana powołania chb

0

Był Fati- byliśmy liderem
Nie ma Fatiego-mamy 5 miejsce.

Wniosek? Fati, wróć.

0

@kulek22 sześciu Króli

3

Ferrana powaliło powietrze

3

Coś ostatnio nie idzie nam najlepiej.

0

Jak gramy? Dopiero teraz sobie przypomniałem że gramy xd

0

@FcPortoFan1999 i tu uwydatnia się tragizm jednostki, o którym pisał Norwid. Tylko tym razem w nowej formie. Człowiek, który pragnie się kształcić i rozwijać duchowo, musi dodatkowo przyjmować ciężary w postaci presji konformizmu. To już zależy od nas, którą ścieżką będziemy podążać.

1

@FcPortoFan1999 no i dobrze. Najważniejsze, że Ci to odpowiada. Ciesze się również, że udaje Ci się łączyć życie społeczne z samorozwojem i życiem duchowym. Niektórzy niestety za bardzo dają się zwieść materializmowi. Pozostaje wierzyć, że kiedyś ludzie zmienią swój stosunek co do tych prawdziwych wartości duchowych i uświadomią sobie, że to właśnie nimi trzeba się kierować.
Życzę Ci, abyś nigdy nie zszedł z tej drogi, na której jesteś, bo współcześnie tacy ludzie jak ty to skarb.

0

@FcPortoFan1999 zdarza się, że ktoś może mieć szczęście, przy czym nie powoduje strat u innych. Ktoś może dobrze trafić z miejscem założenia firmy podczas gdy nie pocił się nad tym aby obliczyć gdzie może być najlepsze miejsce. Ktoś inny mógł otrzymać pomoc od dobrego znajomego/krewnego w rozwoju firmy czy w znalezieniu idealnej pracy.

0

@FcPortoFan1999 można też i tak, i nie ma w tym problemu, do czasu, kiedy pieniądze zarabia się sprawiedliwie.

3

Kto nie pracuje, ten nie je

1

Kto czyta, ten myśli.

0

@Compadre omggg dziękuje!

0

@FcPortoFan1999 jak tam na mszy?

0

@gumaz ten nasz „nowy messi”

0

Najlepsze jest to że w tym roku Fati wraca :)

1

Para łabędzi jest tak do siebie przywiązana, że gdy jeden z partnerów niespodziewanie umiera, to drugi pogrąża się w żałobie i z rozpaczy popełnia samobójstwo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?