0

ale podziw dla almerii że daje radę przez tyle czasu grać 11 na 12

0

11 minut XDDDDD

0

@Kengo tylko szkoda, że w przypadku kiedy przeciwnicy dosłownie wieszają się na araujo czy na Ansu Fatim to nic nie ma

0

Już wkurwieni na sędziego bo nie wpadło

0

To trafienie było wyborne!!!

0

Błagam, kartka dla vinicjusa za przekroczenie granic żenady

0

Jak Real nie może to sędzia oczywiście pomoże.

2

Nie łudźmy się, wszyscy wiemy, jak to się skończy.

1

Jonasz z dzisiejszego czytania przypomina swoją postawą Kmicica z „potopu”. Obaj przez długi czas tylko uciekają, lecz ostatecznie zatapiają się w modlitwie i się nawracają. Ten pierwszy sprawia, że Niniwa zostaje odkupiona ze swoich win, a ten drugi służy ojczyźnie i przyczynia się do zwycięstwa Polski.

0

Ej to jak Śmiszek postrzega mowę nienawiści? Czy dalej będzie można mówić że Lewandowski to drewno, czy to już będzie przestepstwo?

3

Hahaha prześcieradła do domu

0

A w Barcelonie tak nie grał…

0

@Amidamaru proste że Ansu Fati.

0

Barcelona powinna zaczynać mecze od drugiej połowy chyba

1

SIUUUUUUUUUUUUUUUU

1

No, coś ostatnio trochę słabiej nam idą te mecze.

0

Ale nam dowalili xd

0

No coś lewicy nie pyklo

0

Co dzisiaj porabiacie?

0

@FcPortoFan1999 I jak? Podoba Ci się praca?

0

@FcPortoFan1999 jako kto pracujesz?

0

Jak Wam minął dzień?

1

@MesQueUnClub_87 Barcelona 2:8 Bayern Monachium.
Aj dobra, widziałeś już to :P

0

@FCB_dimiC szlachta nie pracuje xD.
A tak serio to ferie mam, uczę się do matury całe dnie

0

Jak Wam minął dzień w pracy?

0

@Bobo25 z chęcią pieniędzmi też bym się podzielił, ale tylko z tymi, którzy są godni takiej pomocy.

0

@tristan87 nie? Dzielę się wiedzą.

0

Bakterie kojarzą nam się zazwyczaj negatywnie. Znamy je przede wszystkim z chorób, które powodują. Ale okazuje się, że nie wszystkie bakterie są tak uciążliwe, a wręcz przeciwnie. Te organizmy są powszechnie wykorzystywane w biotechnologii. Ponadto, wiele rodzajów bakterii wchodzi w skład mikrobiomu jelit. Dzięki nim: spożywany przez nas błonnik może być trawiony; otrzymujemy witaminy z grupy B, oraz K; nasze układy odpornościowy i nerwowy mogą działać poprawnie.

1

@Stinger_ świetny pomysł, aktywność fizyczna jest priorytetem jeśli chce się być zdrowym. Trzymam kciuki za Ciebie

0

@Stinger_ to może coś ze sportem? Basen, sauna, siłownia, wspinaczka?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?