Kitek1640
Dołączył/a: maj 2021
Wrocław
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Prorokk znajdzie się ten jeden sąsiad, który kupił i zabroni ci patrzeć xd
0
Budzicie się w 1924 roku. Co mówicie ludzkości?
0
@tadzik447 msza w kościele
2
Dlaczego Voldemort nie zrobił sobie eliksiru szczęścia. Tak to by mu się wszystko udało.
3
@Kamilos84 Barcelona też nie strzela
0
@WiernyKibic111 a co jeśli nie mogłaby go zabić, bo zabiła Syriusza, który oddał życie w obronie Harrego?
1
@Walker disturbia- Rihanny
2
@FcPortoFan1999 ja mam na 13:00
0
Ile dzisiaj dajecie na tacę?
1
Dostrzegam ciekawą rzecz w dzisiejszej ewangelii.
Owy Symeon miał umrzeć dopiero gdy zobaczy Mesjasza. Zupełnie odwrotnie do Mickiewiczowskiej koncepcji mesjanizmu. Polacy nie umrą, ale zostaną wyzwoleni w momencie nadejścia owego „czterdzieści i cztery”.
@FcPortoFan1999
0
Warto być sławnym na la ramblii?
1
@FcPortoFan1999 jak tam było na pasterce?
1
@DonCarletto Barcelona potencjału na sukcesy też nie ma, a jakoś wszyscy ją oglądamy
6
@MichuZ44 A ja najbardziej z ryb lubię paluszki rybne
1
Uważaj, to nie chmury
1
@FcPortoFan1999 jak mogłeś :0
Ja byłem na mszy i będę na pasterce o 24 :)
0
@FcPortoFan1999 o czym była ewangelia?
1
@FcPortoFan1999 oczywiście że tak
0
@FcPortoFan1999 myślę, że czasami znajdę czas na lola. A u ciebie jak tam? Jaka ranga? Kim grasz?
0
@FcPortoFan1999 od kwietnia, ale 2025, bo wtedy pisze maturę xd
1
@FcPortoFan1999 ostatnimi czasy nie gram w ligę, bo do matury się uczę. Ale czasami jak znajdzie się czas to zagram jeden meczyk. Trochę trudno się gra bo same spoceńce się trafiają, ale irelią zawsze przyjemnie mi się grało :D
0
No, ładnie Mastalerek pojechał trzecią drogę xd
0
@tristan87 no, bardzo bym chciał.
0
Czy studenci medycyny mają jakieś życie poza wkuwaniem anatomii?
3
@Marlon85 nie, tylko niemiecką ligę teraz będą puszczać.
0
@Mazi no właśnie, nie zasługujemy na guiu. Powinien iść do girony która jest wyżej w tabeli od nas
3
https://vm.tiktok.com/ZGeF8m4ps/
Ależ ten Hołownia jest wulgarny…
0
O co poprosiliście Mikołaja na święta?
1
Jeśli Roberto to MVP to znak że piekło chyba zamarza
1
Roberto na napad a Robert na obrone