0

VAMOS po zwyciestwo!!!!!!!

0

Żal pl. totalna żenada

0

Ostatnio dwie manity a przychodzi jakaś Celta i nagle nie wiedzą co robić. Bezradność razi w oczy

0

Czemu my gramy jakimś gownianym alonso a nie balde

0

Kurde, myślałem że Korwin wypowie się o tym spotkaniu patriarchatu xd

4

@KamQiX no to na przykładzie konfederacji to jej przeciwnicy m.in. uważają że cięcia podatków i zarazem obniżka wydatków jest niemożliwa, podczas gdy PO mówi o cięciach podatków i podwyżki wydatków, to już nikt nie mówi o populizmie xD

0

@KamQiX Ci co uważają że to jest czymś złym, właśnie uważają, że to co oni mówią, jest niemożliwe do wprowadzenia i mówią to po to aby zyskać głosy.

3

Kobiety konfederacji. One istnieją :0

2

Szacun za szczerość Sławek. Przynajmniej oni przyznają, że wiedzą że nie są idealni.

1

Nie no ale fajną konfederacja ma tą konwencję. Jakby to było fame mma

0

Który dział jest najtrudniejszy na matematyce rozszerzonej w liceum?

0

Ej jak to jest z tymi emeryturami dla obcokrajowcow? Bo mówią że trzeba przepracować 1 dzień żeby nabyć prawa do emerytury, ale ile ta emerytura wtedy wynosi dla tego ukrainca który przepracował 1 dzień i osiągnął wiek emerytalny?

0

Co się dzieje XDD

0

Hi hej sports its in the gejm

0

Felix jest cudowny

0

Zaczynam go lubić. To naprawdę może być przyszłościowy piłkarz

1

@P33ck witam. Wypowiedz się, co sądzisz o takiej lewicy

0

Jakiś czas temu posłanka lewicy, pani Joanna, w debacie z Bosakiem przytoczyła że: „około 15% kobiet w Polsce funkcjonuje w związkach z przemocą z białymi heteroseksualnymi Polakami”. Wierzycie w to, że około co 6 kobieta, która spotykacie, doświadcza przemocy? Przecież te dane musza być wzięte z jakiegoś wykopu czy z onetu, chyba że oni uważają, że nieotrzymanie od chłopaka 300 złoty na piąte zakupy w tygodniu to tez przemoc. Ale w sumie nie dziwie się lewicy, według nich to pewnie statystycznie kobiety rodzą tyle samo dzieci co mężczyźni :D

1

Witajcie laramblowicze. Wiecie może, czy jest możliwość wykupu cancelo?

0

Co to za jakiś pokemon nowy ten martinez xd

3

Pięć! Zero! Pięć! Zero! Cancello! Cancello! Cancello! La manita!!

0

Jeszcze prześcieradła niech stracą punkty i będzie git

1

Na deser jeszcze yamal przyrządzi nam manite

1

Co jest xD Barcelono czy to ty?

0

Ruszyła maszyna, już nikt jej nie zatrzyma.

Potrójna korona jest nasza..

0

@gumaz tak, moja była pani od WOS-u.

1

@MesQueUnClub96 turbulencje

0

https://vm.tiktok.com/ZGJWCDmFb/

Jakież to prawdziwe, twórca spongeboba najwyraźniej chciał polakom coś przekazać.

0

@hayek a więc, Panie prezesie hayek, jak żyć? Na kogo głosować? Lewicy w życiu nie tknę, trzecia droga mnie nie przekonuje, może konfa?

4

@hayek jeszcze jeśli chodzi o po. Jak oni mogą uznawać się za prawdziwą opozycje i alternatywę PiS, skoro w tak wielkich sprawach typu: 800+, 14 emerytura, dekoder+, fit for 55; głosują razem z nimi xD?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?