Kitek1640
Dołączył/a: maj 2021
Wrocław
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
VAMOS po zwyciestwo!!!!!!!
0
Żal pl. totalna żenada
0
Ostatnio dwie manity a przychodzi jakaś Celta i nagle nie wiedzą co robić. Bezradność razi w oczy
0
Czemu my gramy jakimś gownianym alonso a nie balde
0
Kurde, myślałem że Korwin wypowie się o tym spotkaniu patriarchatu xd
4
@KamQiX no to na przykładzie konfederacji to jej przeciwnicy m.in. uważają że cięcia podatków i zarazem obniżka wydatków jest niemożliwa, podczas gdy PO mówi o cięciach podatków i podwyżki wydatków, to już nikt nie mówi o populizmie xD
0
@KamQiX Ci co uważają że to jest czymś złym, właśnie uważają, że to co oni mówią, jest niemożliwe do wprowadzenia i mówią to po to aby zyskać głosy.
3
Kobiety konfederacji. One istnieją :0
2
Szacun za szczerość Sławek. Przynajmniej oni przyznają, że wiedzą że nie są idealni.
1
Nie no ale fajną konfederacja ma tą konwencję. Jakby to było fame mma
0
Który dział jest najtrudniejszy na matematyce rozszerzonej w liceum?
0
Ej jak to jest z tymi emeryturami dla obcokrajowcow? Bo mówią że trzeba przepracować 1 dzień żeby nabyć prawa do emerytury, ale ile ta emerytura wtedy wynosi dla tego ukrainca który przepracował 1 dzień i osiągnął wiek emerytalny?
0
Co się dzieje XDD
0
Hi hej sports its in the gejm
0
Felix jest cudowny
0
Zaczynam go lubić. To naprawdę może być przyszłościowy piłkarz
1
@P33ck witam. Wypowiedz się, co sądzisz o takiej lewicy
0
Jakiś czas temu posłanka lewicy, pani Joanna, w debacie z Bosakiem przytoczyła że: „około 15% kobiet w Polsce funkcjonuje w związkach z przemocą z białymi heteroseksualnymi Polakami”. Wierzycie w to, że około co 6 kobieta, która spotykacie, doświadcza przemocy? Przecież te dane musza być wzięte z jakiegoś wykopu czy z onetu, chyba że oni uważają, że nieotrzymanie od chłopaka 300 złoty na piąte zakupy w tygodniu to tez przemoc. Ale w sumie nie dziwie się lewicy, według nich to pewnie statystycznie kobiety rodzą tyle samo dzieci co mężczyźni :D
1
Witajcie laramblowicze. Wiecie może, czy jest możliwość wykupu cancelo?
0
Co to za jakiś pokemon nowy ten martinez xd
3
Pięć! Zero! Pięć! Zero! Cancello! Cancello! Cancello! La manita!!
0
Jeszcze prześcieradła niech stracą punkty i będzie git
1
Na deser jeszcze yamal przyrządzi nam manite
1
Co jest xD Barcelono czy to ty?
0
Ruszyła maszyna, już nikt jej nie zatrzyma.
Potrójna korona jest nasza..
0
@gumaz tak, moja była pani od WOS-u.
1
@MesQueUnClub96 turbulencje
0
https://vm.tiktok.com/ZGJWCDmFb/
Jakież to prawdziwe, twórca spongeboba najwyraźniej chciał polakom coś przekazać.
0
@hayek a więc, Panie prezesie hayek, jak żyć? Na kogo głosować? Lewicy w życiu nie tknę, trzecia droga mnie nie przekonuje, może konfa?
4
@hayek jeszcze jeśli chodzi o po. Jak oni mogą uznawać się za prawdziwą opozycje i alternatywę PiS, skoro w tak wielkich sprawach typu: 800+, 14 emerytura, dekoder+, fit for 55; głosują razem z nimi xD?