3

Fati dzisiaj tragiczny

0

@PatriBarca @Xavi wytlumacz koledze

0

@tristan87 panu Bogu w okno

1

Dobra, zdarza się, nie ma co panikować, jak Real wygra to tylko punkt straty będzie. Sezon jeszcze długi, damy radę moi drodzy

3

@_barti a kto umarł ten nie żyje

0

Remis to najwyżej na co zasługiwaliśmy. Pełno niedokładności, błędów w obronie i rozgrywaniu akcji, i przede wszystkim braku pomysłu na autbous zastawiony przez mallorce. Grunt że nie przegrana. Liczmy na to że kolejne mecze będą lepsze.

5

Gundogan kompletnie niczego nie wnosi.

31

Kunde się zesral jak go gonił czy co?

1

Nie no daj tego karnego. Pliska

1

Jest! Lewy musisz…

0

Ja nie mogę ale dno. Tylko dziennikarze Radio Zet bardziej mnie zażenowali w tym tygodniu jak na razie

1

Bez fdj, pedriego to nie gra..

5

Wrócił stary rapha

2

Ferran, to już za wiele…

0

Zamiast zapewnić mi spokój na noc i po prostu ich rozwalić, to Barcelona znowu musi powodować frustrację. Ciężkie życie kibica :/

1

Wszystko wina tej godziny. Kto ustawia mecz o 21:30

1

Kolejne gówniaki a my znowu się męczymy, Barcelono why?

1

Marek coś ty zrobił

0

@Kazragore To prawda, Pani Ewa rozjechała ich niczym Bosak na śniadaniach Rymanowskiego. To zdanie, które zacytowałeś, to istna drwina i sarkazm :)

1

Jakby wam się nudziło, polecam obejrzeć debatę TVN24- prawa kobiet. Ale uwaga, tak wielkiej dawki żenady ze strony przedstawicielek z partii lewicy, po oraz PSL, nie widzieliście od czasów przegranego meczu 8:2. Pani Ewa Zajączkowska z konfederacji musiała przez większość debaty odpowiadać na ataki ze strony innych pań, przy czym jej riposty były dosyć zabawne i interesujące.

0

League of legends czy world of tanks?

1

Czemu @Sau_Ron już nie robi słówek z angielskiego?

5

@Kgorecki2500 Tak, Lubecka często prowadziła debaty z różnymi politykami, ale w połączeniu z tym okularnikiem to jest juz mieszanka wybuchowa

12

Oglądaliście może debate Krzysztofa Bosaka z redaktorami radio zet "Gra o Głosy"?
Ja właśnie obejrzałem i dawno nie widziałem takiego dna u redaktorów.
Krzysiu zrobił z nimi porządek.

5

No i hat trick z główek. Pięknie

2

Haha bardzo dobrze jazda z prześcieradłami

2

tak się strzela bramki swojemu byłemu klubowi

0

Brawo Tyszka. Prosto i konkretnie

0

Barcelona pokazała charakter po raz kolejny. Ciesze sie, że Barcelona ma w sobie ten mental, który często pokazywał Real, że nieważne jaka jest sytuacja na boisku, oni walczą do końca. Chociaż ich gra do 80 minuty pozostawia wiele do życzenia, to najważniejsze że umieli się podnieść mimo dwóch bramek straty. Brawo Barcelona!

9

To jest ten mental…

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?