Kluivert_P
Dołączył/a: lipiec 2017
11 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zmiazdzymy
1-0
1
Na swoja osiemnastkę wytatuowalem sobie na przedramieniu napis - més que un club. Samego tatuażu nie żałuję, nigdy w ten sposob nie pomyslalem, lecz zaluje w jakimś stopniu jego umiejscowienia... gdybym robil go teraz drugi raz, byloby to zdecydowanie mniej widoczne miejsce. Poza tym za dwa tygodnie mam termin zeby go dokonczyc, nie bedzie juz suchego npisu tylko dostanie tlo i ide na calosc, bo zakrywam sobie cale przedramie od nadgarstka po lokiec mapa swiata po drugiej stronie. Twoj tatuaż wyglada ladnie, podoba mi sie ale nie wybrałbym dla niego tego miejsca co Ty. Pozdrawiam.
24
Messi, Messi, ma ochote zagrać sam... fantastyczne zagranie od Messiego! Villllla! Cztery zeroooo! Trzy minuty po zdobyciu trzeciego gola Barcelona rozbija Real zdobywając czwartą bramkę! DAVID VILLAAAAA...
0
U mnie to samo, blizny na plecach jakbym przez jakies tortury kiedys przechodzil :)
2
Moooooooojito water cola
0
Taktyczny 15znakow
0
Napisz jakie podzespoly ma twoj lapek
0
Ja mam od MSI, ale RTX 2070
0
Bardzo go szanuje, ale swoje juz zrobil dla tego klubu. Jest szansa na wyciagniecie pozadnej sumki za niego, to trzeba to przemyslec. Bedzie De Jong i jest Alena, ktoremu trzeba dawac coraz wiecej minut.
2
Czy sie dobrze zrozumieli czy nie... nie wazne! Chlopak pewnie mokro w gaciach mial na sama mysl, ze po drugiej stronie sluchawki jest Leo. Mysle, ze wplynelo to w jakims stopniu na jego decyzje :D
0
szkole skonczylem 9 lat temu z dobrymi ocenami i zdanymi wszystkimi egzaminami, takze daj sobie na luz.
0
tak
12
Nic poza tym, ze biali wygrali cztery ligi mistrzow w tym czasie...
0
Ten co ukul teraz z wolnego haha :d
0
Prawda. Slyszalem na wlasne oczy :)
0
Jak kupowałem bilety na oficjalnej stronie to dostałem je po kilku minutach na maila do wydrukowania.
0
Szerokości. Tydzień temu pokonałem 2600 kilometrów w cztery dni. Na święta będą kolejne 1400.
18
Ronaldo jak bedzie stary, to pewnie bedzie takie głupoty na Pele wygadywał.
1
Barca i PSG sa jak dwoch sasiadow, ktorzy bede sie klocic cale zycie o skrawek ziemi.
2
Jeden z najwazniejszych jak nie najwazniejszy zawodnik w druzynie zaraz po Leo przez ostatnie kilka dobrych lat. Lekko przygasl ostatnio ale mimo tego wybitny zawodnik na swojej pozycji. Niestety tez bardzo niedoceniany na przestrzeni calej kariery. Dla mnie gigant.
8
Najbardziej u Leo imponuje mi, ze facet zawsze gra do końca, ze przewróci sie tylko wtedy jak zostanie ścięty razem z murawa, a jak dostanie łokcia na twarz to zaciska zęby i odpowiada przeważnie golem :) mały ale wariat.
0
Ta karta to smietnik, nie warto w nia inwestowac. Tym bardziej kiedy ma chlodzenie z jedym wiatrakiem. Od GTX 1060 6gb w gore mozna smialo kupowac.
1
Do gier intel. Wczoraj zamowilem nowego kompa z i7 osmej generacji i rtx 2070. Bedzie łogień :)
0
Koszulka meczowa w ladnej obramowce za szklem do powieszenia na scianie. Najlepiej jakas oldschoolowa zadbana wersja jakbys znalazl.
1
Ten mecz tylko potwierdza, ze Ernesto to niesamowity taktyk i niezwykle doswiadczony trener podejmujacy zawsze odwazne i prawidlowe decyzje. Nie wiem dlatego nie dostal jeszcze dlugoterminowej umowy.
5
Pepe Guardiola - trener, ktory cala karierę trenerska dostawal gotowce. Pilkarze trenowali na wlasna reke, a katalonczyk widziany byl jedynie na meczach swoich druzyn, bo jak kazdy fan pilkarski lubial zobaczyc sobie jakis meczyk raz w tygodniu.
0
Damiano musi nabrac jeszcze doswiadczenia, troche za gleboka woda jak narazie. Po tym kroku w tyl napewno zrobi dwa do przodu, bo serducha do tego sportu mu nie brakuje.
2
pomylil dyscypliny, wygladalo jakby wybijal sie z progu na skoczni :D
14
Czekam z niecierpliwoscią kiedy General obejmie stery w Barcelonie. Po Waldku przyjdzie jeszcze jakis trener, a po nim bedzie juz na stówę Xavi.
6
Ze tej chwili dożyje, to naprawdę nigdy bym sie nie spodziewał. Za piec lat zagramy w białych ;)