Kuczek
Dołączył/a: kwiecień 2016
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MasterOne Nie znałem tej strony, dziękować
0
Gdzie oglądne serial Czarnobyl poza HBO GO? Szkoda, że nie netflix...
Z góry dzięki
3
@MarioVeB! Tak jak Rakitic najlepszy pomocnik na świecie
9
Gerard Piqué był tak zdenerwowany po meczu z Osasuną, że mocno kopnął korkami drzwi od szatni i zostawił na nich trwałe ślady. [@sport]
:D
1
Niech go biorą w cholere!
0
@adam444 Bo tak
0
Komentarz usunięty
1
@Shoxxu Wczoraj pokazał ile jest wart. A tu jeszcze go bronią. Osobiście bym go spakował
9
@PJ1985 Ta i co Ci powiedział?
0
@Jackazz Nie marudź jak baba lepiej żeby było ciepło niż zimno i później znowu stękanie będzie że ja chce lato?
0
@n0MED Dlatego napisałem, że pomijając fakt, że tam sam polazł chodzi o obecne relacje. Z niewolnika nie ma pracownika. Synku ja już dawno szkołe skończyłem, ale Ty widzę masz problemy z czytaniem, więc wypieprzaj z powrotem do szkoły o ile ją oczywiście ukończyłeś.
0
@n0MED Naplułbym im w twarz za takie coś bo to oznacza dla niego kolejny rok w plecy. Pomijając że sam tam polazł chodzi mi o obecną sytuację.
0
@Marjando No wiem o tych sławnych urodzinach i co? Nie wraca z kontuzją tylko jedzie z kontuzją jak już wiec nie przekręcaj. Ja synku kibicowałem Barcelonie jak Ty na stojąco pod szafę wchodziłeś
0
Ja bym już dla tych ch z PSG nie zagrał jeśli nawet na te 150 się nie zgodzili czy 170 i jeszcze Neymar dołożył. Wolałbym siedzieć na trybunach do następnego okienka albo i rok. To już jest idiotyzm ze strony tego śmiesznego klubu PSG
0
@Suzu Nie wierzę że odrzuciliby taką ofertę i nie wierzę że to prawdziwa oferta. Przecież chcieli go sprzedać za 170 i to bez piłkarzy a teraz nie chcą i do tego z trzema? Durniejszej ploty nie słyszałem w te okienko
1
Ivanek ławeczka znowu i to mi się podoba :). Szkoda tylko, że Arthur nie gra i Umtiti mógłby dostać szansę.
0
@MarioVeB! No i co? Grzeje ławę. Bardzo dobrze :)
0
@FcBforever221 Dokładnie, Rakitic ławeczka i tak cały sezon najlepiej, albo do PSG jutro :)
0
@MarioVeB! Przecież dzisiaj oficjalka
0
@culesjasiules Dobrze, za głupotę się płaci
0
@Marjando Pierwsze słyszę. Jak już to w czasie kontuzji, a do tego ma prawo. Dembele za to zamiast lecieć do lekarza pod odczuwanianiu bólu to jedzie sobie na wycieczkę i wraca z kontuzją więc?
0
@Cule92 To jest jego nominalna pozycja jakby nie patrzeć
0
@Marjando Przynajmniej nie spóźnia się na treningi codziennie i nie kryje kontuzji
1
Lewandowski
Coman Coutinho Perisic
Thiago Kimmich
Alaba Hernandez Sule Pavard
Neuer
Tak to będzie wyglądać w ustawieniu Bayernu, fajny skład w sumie
0
@FafitFCB Czarny Messi?
0
@Marjando No oczywiście że byłby lepszy od tego nieodpowiedzialnego dzieciaka :). Już widzę jak Dembele strzela chyba w fife na konsoli bo nie wiem co tam się robi w tym fortnite
0
@Tomek54321 Już lepiej Tomasz
0
@Tomek54321 Jego pazerność przede wszystkim, a nie ojca, nie szukaj kozła ofiarnego
1
@sidzej Za kilka lat wszyscy o nim zapomną? No chyba Cię poniosło. Wystarczy spojrzeć na bramki dla Brazylii czy Barcelony
1
@culesjasiules No oby, trzymam kciuki