Kuczek
Dołączył/a: kwiecień 2016
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gdzie te bzdury wyczytales Chyba w archiwum bo byla taka informacja, ale kilka miesiecy temu.
0
100 mln to promocja jak karp w lidlu na swieta? Bzdury. Co za czasy
1
Żałosny komentarz mimo, że to forma żartu jak się domyślam.
3
No na pewno nie takie z Suarezem na lawce.
2
Ja bym chcial zobaczyc Lewego w Realu. No i co mnie obchodza jacys niedzielni kibice i Janusze. Mi to nie bedzie przeszkadzac.
0
No właśnie chciałem na to zwrócić uwagę. Na euro były.
3
No i pozniej takie same Janusze wybieraja 11 sezonu na ZP i mamy co roku takiego Modricia w skladzie.
8
Świetna 11 zgadzam sie z twoja.
20
Marcelo? Chyba sobie jaja robisz. Alba lepszy od niego pod kazdym wzgledem w tym sezonie. No i ten Modric i CR7 tez tutaj slabo pasuja.
3
Ahhhhhhh te el jarki i inne banany
1
Za jakie pieniadze, no i gdzie sprzedaz szrotu, a jak byla to za ile? Ty masz swoje zdanie, ja mam swoje.
0
A jak wykonywal swoja prace w ostatnich latach? Zwlaszcza w zeszlym roku. Krotko mowiac jest za cienki na Barce.
1
Zapowiada sie u mnie fajny weekend, wiec jak najbardziej! :D
7
Krotka macie pamiec, ale przywyklem do tego. Temu panu powinnismy juz podziekowac. Oby odszedl w tym czerwcu.
0
Buahaha prosze Cie :)
1
Przeciez to troll musi byc :D
1
Pieprza glupoty o tym, a tu proszę zima stulecia w USA, a u nas wiosny nie widac oczywiscie, smiech.
4
Jak to przystalo na pierwszy dzien wiosny w Polsce wlasnie zaczal padac u mnie snieg
1
Ślepy by zauważył, że to była tylko ironia z tym Mou
0
Ja juz od lat nie slucham rapu jak kiedys, nie zyje tym po prostu, ale kupywalem jego plyty i jezdzilem na koncerty. Jestem w lekkim szoku. Co tu wiecej pisac, niech spoczywa w pokoju...
0
Chodzilo mi o cala kariere, dobra sam sobie sprawdzę haha. No, ale dzieki, dzieki
0
Chodzi mi ogolnie, w sumie :D
0
Ile aktualnie ma goli CR w la liga i w lidze mistrzow, a ile Messi?
1
Maja co chwalic jakby nie patrzec bo to jest nie lada wyczyn, to golleador. No, ale smiesznie brzmi ten tekst, ze Ronaldo zmierza po pichichi wiedzac, ze na nic wiecej nie moga liczyc to mam satysfakcję ; ).
2
Ty ja wlasnie zaczales.
0
No tak bo to jest wazniejsze nie wiem co sie dziwisz :D
1
Trolluja Cie albo twoje alterego kibicuje Realowi Madryt :d
0
Przecież pilka nozna istnieje 'dopiero' od ponad 150 lat, wiec spokojnie jeszcze sie ktos taki narodzi. Byc moze juz nie za naszego zywota po prostu.
4
Messi jak chce to nadal ma to magiczne przyspieszenie!
15
Wydaje mi sie, ze nasi odpalili wlasnie z najlepsza forma w tym sezonie