LAMC_10
Dołączył/a: listopad 2025
Miami
11 obserwujących
15 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@July_6_BcN Dobrze, że w czwartek będę miał kolejną okazję...
1
@July_6_BcN Ale podobna do Ciebie.
6
@Ojciec5tkidzieci Ty przecież ta blondyna to @July_6_BcN
1
@July_6_BcN Trzeba sobie pomagać :) Szczególnie, że łączy nas miłość do pewnych ludzi i pewnych instytucji.
2
@July_6_BcN Do zobaczenia :-)
2
@July_6_BcN A tam p*****e wolę być sam i w spokoju oglądać FC Barcelonę :D
1
@Lanosss Ale @jowita to chyba wychudzili na potrzeby marketingowe.
1
@July_6_BcN Żeś radę teraz dała, jak mam się przestać bać, przecież to straszne zagadać kogoś na ulicy, a w szczególności kobietę i to jeszcze taką która mi się podoba xD jakbyś mi kazała skoczyć na bungee czy coś to tak, ale nie coś takiego.
0
@Zoker @Luciano99 opinia
0
@Ilka A Warszawa? :D
2
@July_6_BcN Jutro też będziesz jechała tym tramwajem? ^^
0
@Ilka Tak Ilonka, tak :D
6
@gumaz Tego kwiatu jest pół światu. Mi nie wyszło spotkanie z @July_6_BcN to dalej sobie scrolluje tinderka aż może wreszcie trafi się jakaś zdesperowana.
0
@A4ron Czyli @Kgorecki2500 będzie musiał zabulić 1,50 zł.
1
@JordiAlbion Mi się super żyje w Warszawie, jedynie co mnie boli to koszt wynajmu. Jakbym miał tutaj swoje mieszkanie albo chociaż hipotekę z ratą +-1500 zł to mógłbym mieszkać do śmierci :) A tak to mam zamiar odłożyć trochę kasy i kupić jakieś mieszkanie w małej miejscowości.
0
@Ilka A takie miasto na północny wschód od Tomaszowa? ^^
0
@clyde Niczego Wam tam chyba nie brakuje, mieszkania tańsze niż w Wwa/Krk czy Wrocławiu. Gospodarczo silne miasto. Także nie dziwię się że jest na pierwszym miejscu.
0
@agaFCB Z drugiej strony czasami te 50 km autem po wsiach szybciej przejedziesz niż ja pół Warszawy komunikacją miejską w godzinach szczytu. Do pracy mam 10 km, a nieraz jadę 1h 20 minut :)
1
@mrboom Albo w naszej lidze nie ma już słabych drużyn :D
2
@kundee Kazań 2027.
1
Wasze wymarzone miejsce do życia w Polsce? A może w nim już mieszkacie?
3
A chciałem lecieć kurka wodna.
0
@Luciano99 A Tobą co kieruje, że walisz po 12 browarów każdego dnia?
1
@Kgorecki2500 Co byś robił z kasą jakby Ci płacili 85 dolców za godzinę?
0
@FCBparasiempre Teraz już wiem...
2
@AmigoBlancos Powodzenia Madrycioku! ^^ Tylko ten karny niech będzie dla Barcy przyznany.
4
40 zwycięstwo w Planicy tuż tuż.
2
@July_6_BcN On generalnie nie jest za dobry w myśleniu więc mu wybacz.
2
@July_6_BcN Tak było, nie zmyślasz.
3
Ajajaj. Ale i tak piękny sezon dla polskich skoków mimo wszystko :)