5

Kumulacja 30 baniek dzisiaj w Lotto. Puściłem kupon za 3 zł. Jeśli wygram 30 mln, a wszystko na to wskazuje, to podeślę Elementowi 100 zł na rozwój serwisu fcbarca.com i @Luciano99 50 zł na kupony i piwo, mam nadzieję, że pomnoży te pieniądze z przynajmniej codziennym zyskiem procentowym takim jak obecne stężenie alkoholu w jego krwi i @Kessie stówka żeby tych rowerów chociaż przez jeden dzień nie kradł i mieszkańcy Sosnowca odsapneli. Dziękuję za Waszą uwagę.

4

@Kgorecki2500 Ciekawe czy jak Putin umarłby pierwszy od niego to tak napisze czy napisze, że umarł jego wielki przyjaciel.

0

Jednego nie rozumiem u JE Flicka. Stawianie raz na Lewego, a raz na Ferrana. Ja bym wolał układ, żeby wybrał jednego podstawowego i on grał głównie żeby próbował przynajmniej złapać jakąś regularność. Oczywiście jeśliby był to Lewy to zmiana w 65-70 minucie bo swoje lata ma, ale mógłby zaczynać w podstawie. A jeśli nie on to oczywiście Ferran, ale najpierw to w ogóle przetestowałbym Rashforda czy Olmo na 9 - Olmo oczywiście fałszywa 9. Ktoś kiedyś dał pomysł z Yamalem jako fałszywa 9 więc wybory są.

1

Nie rób nam tego więcej. Zobacz jak cierpimy. @July_6_BcN
https://zapodaj.net/plik-SxSHefmSIa

1

@FcPortoFan1999 Korzystam póki jeszcze jest.

2

Czas obejrzeć Fakty zobaczymy co tam dzisiaj PO dobrego zrobiła a PiS złego.

0

@tadzik447 Dokładnie. Po prostu zawodnik miał gorszy dzień i tyle.

1

@Kgorecki2500 Mamy ciekawsze zajęcia. @Luciano99

1

@FcPortoFan1999 No ja dałem Domena na podbitke i wyszło mi że pierwszy zakład "podbitka" rozwalił kupon xD

0

@AduŚ07 W skokach mniej niż 1.5 to zawsze niewarte grania, nawet jak zawodnik jest kozakiem totalnym i w hiperformie.

1

@michal26 Nie no po nim z tej samej belki latali dalej. Po prostu gorszy dzień Domena.

1

Kursik 12 na Embachera można było pograć. @FcPortoFan1999
https://zapodaj.net/plik-3YmQ7lOxYI

2

@Luciano99 Ciebie akurat nie miałem na myśli, może lubisz sobie wypić, ale przynajmniej dbasz o higienę i bierzesz prysznic raz w tygodniu więc dało się wytrzymać.

1

@FcPortoFan1999 Oj tak warto było oglądać. I teraz koncoweczka skoków to jest żyćko.

3

Ale rzucili się w skrzynkach.

0

Mam nadzieję, że Ci mistrzowie to będą nowe Artury.

0

@kulek22 I bardzo im dobrze.

1

Nareszcie jakiś dryblas będzie.

0

@FcPortoFan1999 Moim zdaniem 7k kary powinno być

3

@Ilka Zazwyczaj w ogóle nie siadam. Jak kiedyś siadałem to tacy agenci obok mnie siadali że w ogóle to wolę postać te pół godziny xD

1

@kundee No często do niej pisze, ale rzadko mi odpisuje.

0

@APTAPT Spokojnie to jeszcze jest do odrobienia dla Domenatora.

0

@esem91 No wiesz, oni są odpowiedzialni za zdrowie zawodników. Jakby miał taką jak Embarcher i by dmuchnelo 2 metry na sekundę to mógłby pod 250 polecieć i zrobić sobie krzywdę.

1

Jeszcze Domen pewnie to odrobi xD Co nie zmienia faktu, że kurs na zwycięstwo Domena 1.15 to bukmacher troszkę przesadził, to jednak skoki narciarskie nie wszystko zależy od danego skoczka.

0

@tadzik447 Nie tym razem Panie Tadeuszu.

0

Zaraz Pan Domen robi pierwszy krok po kolejne zwycięstwo w tym sezonie!

3

@FcPortoFan1999 To Ty chyba rzadko się regenerujesz xD

1

@kundee Nawet na priv nie odpisuje :/

1

Domen Prevc domenuje w Vikersund! @July_6_BcN

0

Czyli 215 w konkursie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?