LAMC_10
Dołączył/a: listopad 2025
Miami
11 obserwujących
15 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Kumulacja 30 baniek dzisiaj w Lotto. Puściłem kupon za 3 zł. Jeśli wygram 30 mln, a wszystko na to wskazuje, to podeślę Elementowi 100 zł na rozwój serwisu fcbarca.com i @Luciano99 50 zł na kupony i piwo, mam nadzieję, że pomnoży te pieniądze z przynajmniej codziennym zyskiem procentowym takim jak obecne stężenie alkoholu w jego krwi i @Kessie stówka żeby tych rowerów chociaż przez jeden dzień nie kradł i mieszkańcy Sosnowca odsapneli. Dziękuję za Waszą uwagę.
4
@Kgorecki2500 Ciekawe czy jak Putin umarłby pierwszy od niego to tak napisze czy napisze, że umarł jego wielki przyjaciel.
0
Jednego nie rozumiem u JE Flicka. Stawianie raz na Lewego, a raz na Ferrana. Ja bym wolał układ, żeby wybrał jednego podstawowego i on grał głównie żeby próbował przynajmniej złapać jakąś regularność. Oczywiście jeśliby był to Lewy to zmiana w 65-70 minucie bo swoje lata ma, ale mógłby zaczynać w podstawie. A jeśli nie on to oczywiście Ferran, ale najpierw to w ogóle przetestowałbym Rashforda czy Olmo na 9 - Olmo oczywiście fałszywa 9. Ktoś kiedyś dał pomysł z Yamalem jako fałszywa 9 więc wybory są.
1
Nie rób nam tego więcej. Zobacz jak cierpimy. @July_6_BcN
https://zapodaj.net/plik-SxSHefmSIa
1
@FcPortoFan1999 Korzystam póki jeszcze jest.
2
Czas obejrzeć Fakty zobaczymy co tam dzisiaj PO dobrego zrobiła a PiS złego.
0
@tadzik447 Dokładnie. Po prostu zawodnik miał gorszy dzień i tyle.
1
@Kgorecki2500 Mamy ciekawsze zajęcia. @Luciano99
1
@FcPortoFan1999 No ja dałem Domena na podbitke i wyszło mi że pierwszy zakład "podbitka" rozwalił kupon xD
0
@AduŚ07 W skokach mniej niż 1.5 to zawsze niewarte grania, nawet jak zawodnik jest kozakiem totalnym i w hiperformie.
1
@michal26 Nie no po nim z tej samej belki latali dalej. Po prostu gorszy dzień Domena.
1
Kursik 12 na Embachera można było pograć. @FcPortoFan1999
https://zapodaj.net/plik-3YmQ7lOxYI
2
@Luciano99 Ciebie akurat nie miałem na myśli, może lubisz sobie wypić, ale przynajmniej dbasz o higienę i bierzesz prysznic raz w tygodniu więc dało się wytrzymać.
1
@FcPortoFan1999 Oj tak warto było oglądać. I teraz koncoweczka skoków to jest żyćko.
3
Ale rzucili się w skrzynkach.
0
Mam nadzieję, że Ci mistrzowie to będą nowe Artury.
0
@kulek22 I bardzo im dobrze.
1
Nareszcie jakiś dryblas będzie.
0
@FcPortoFan1999 Moim zdaniem 7k kary powinno być
3
@Ilka Zazwyczaj w ogóle nie siadam. Jak kiedyś siadałem to tacy agenci obok mnie siadali że w ogóle to wolę postać te pół godziny xD
1
@kundee No często do niej pisze, ale rzadko mi odpisuje.
0
@APTAPT Spokojnie to jeszcze jest do odrobienia dla Domenatora.
0
@esem91 No wiesz, oni są odpowiedzialni za zdrowie zawodników. Jakby miał taką jak Embarcher i by dmuchnelo 2 metry na sekundę to mógłby pod 250 polecieć i zrobić sobie krzywdę.
1
Jeszcze Domen pewnie to odrobi xD Co nie zmienia faktu, że kurs na zwycięstwo Domena 1.15 to bukmacher troszkę przesadził, to jednak skoki narciarskie nie wszystko zależy od danego skoczka.
0
@tadzik447 Nie tym razem Panie Tadeuszu.
0
Zaraz Pan Domen robi pierwszy krok po kolejne zwycięstwo w tym sezonie!
3
@FcPortoFan1999 To Ty chyba rzadko się regenerujesz xD
1
@kundee Nawet na priv nie odpisuje :/
1
Domen Prevc domenuje w Vikersund! @July_6_BcN
0
Czyli 215 w konkursie.