1

Domen Prevc domenuje w Vikersund! @July_6_BcN

0

Czyli 215 w konkursie.

1

@Luciano99 Za 2 zł też można kupon zrobić albo kuflowe kupić.

4

@Luciano99 A to tyle to ja nie mam, bo tylko 2 zł mam.

6

@Luciano99 Nie wiem jak on, ale ja Cię lubię. Ile potrzeba?

1

@FcPortoFan1999 Oby wygrał Prevc!

1

W skokach narciarskich rzadko kiedy spotykane są kursy poniżej 2 na zwycięstwo danego zawodnika. Tymczasem dzisiaj. @July_6_BcN
https://zapodaj.net/plik-3YmQ7lOxYI

2

Oj ten nasz Kacpi to lotnikiem chyba nie zostanie. @July_6_BcN


3

@Kgorecki2500 Water...

6

Żegnaj, Chuck.

0

@Chimera I don't know.

0

@Kgorecki2500 U nas w Warszawie też plaga @July_6_BcN

2

@kuczyniak Nikt za Ciebie decyzji nie podejmie, ale pamiętaj wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.

0

@July_6_BcN Moga być dwa zdjęcia, na jednym stópki a na drugim buzia i tyle

5

@Kgorecki2500 Mądrze gadać polać mu.

3

@NeroTFP1 Ja tam kocham JE Flicka, ale na tej focie w tej kurtce z tą torbą to wygląda jakby wracał po tygodniu pracy na budowie z delegacji xd

0

@Aequlibre @robertlewandowski nawet ma tu konto Robert.

1

@July_6_BcN To mi też przy okazji.

1

@July_6_BcN Jeszcze wspomnij proszę kto stanął w Twojej obronie.

3

@Cvzx Brazylia?

2

@Kessie Trzymaj nocną wartę bo jak Element pójdzie spać to może tu być ciekawie dzisiaj.

0

@Kapitan hawk Swoją drogą Ronaldo jak na takiego samoluba to też tych asyst nastrzepał.

4

@Kgorecki2500 Ale riposta niczego sobie.

2

@Kgorecki2500 Przynajmniej jak wklei to będzie to można przeczytać.

1

@Roobo Ej, bo prawie uwierzyłem xD

1

@clyde No bo to wulgarne słowo i nie wolno tak mówić. Flaszka niedopitka wleciała?

0

@July_6_BcN Może i lepiej że się nie patrzył w Twój telefon ;D Albo że Madryciak.

0

@July_6_BcN Czyli wychodzi na to, że ten niezbyt urodziwy, ale przyjemny mężczyzna wcale nie musi być kibicem Blaugrany...

0

@July_6_BcN Miałem jakieś 4% szans na złoty strzał, a szczęścia w życiu to ja nie mam więc myślę, że Pani Julia się ze mnie nabija :D

0

@July_6_BcN Serio mi się wtedy udał ten strzał z tą linią tramwajową czy się nabijasz? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?