LAMC_10
Dołączył/a: listopad 2025
Miami
11 obserwujących
15 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Domen Prevc domenuje w Vikersund! @July_6_BcN
0
Czyli 215 w konkursie.
1
@Luciano99 Za 2 zł też można kupon zrobić albo kuflowe kupić.
4
@Luciano99 A to tyle to ja nie mam, bo tylko 2 zł mam.
6
@Luciano99 Nie wiem jak on, ale ja Cię lubię. Ile potrzeba?
1
@FcPortoFan1999 Oby wygrał Prevc!
1
W skokach narciarskich rzadko kiedy spotykane są kursy poniżej 2 na zwycięstwo danego zawodnika. Tymczasem dzisiaj. @July_6_BcN
https://zapodaj.net/plik-3YmQ7lOxYI
2
Oj ten nasz Kacpi to lotnikiem chyba nie zostanie. @July_6_BcN
3
@Kgorecki2500 Water...
6
Żegnaj, Chuck.
0
@Chimera I don't know.
0
@Kgorecki2500 U nas w Warszawie też plaga @July_6_BcN
2
@kuczyniak Nikt za Ciebie decyzji nie podejmie, ale pamiętaj wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.
0
@July_6_BcN Moga być dwa zdjęcia, na jednym stópki a na drugim buzia i tyle
5
@Kgorecki2500 Mądrze gadać polać mu.
3
@NeroTFP1 Ja tam kocham JE Flicka, ale na tej focie w tej kurtce z tą torbą to wygląda jakby wracał po tygodniu pracy na budowie z delegacji xd
0
@Aequlibre @robertlewandowski nawet ma tu konto Robert.
1
@July_6_BcN To mi też przy okazji.
1
@July_6_BcN Jeszcze wspomnij proszę kto stanął w Twojej obronie.
3
@Cvzx Brazylia?
2
@Kessie Trzymaj nocną wartę bo jak Element pójdzie spać to może tu być ciekawie dzisiaj.
0
@Kapitan hawk Swoją drogą Ronaldo jak na takiego samoluba to też tych asyst nastrzepał.
4
@Kgorecki2500 Ale riposta niczego sobie.
2
@Kgorecki2500 Przynajmniej jak wklei to będzie to można przeczytać.
1
@Roobo Ej, bo prawie uwierzyłem xD
1
@clyde No bo to wulgarne słowo i nie wolno tak mówić. Flaszka niedopitka wleciała?
0
@July_6_BcN Może i lepiej że się nie patrzył w Twój telefon ;D Albo że Madryciak.
0
@July_6_BcN Czyli wychodzi na to, że ten niezbyt urodziwy, ale przyjemny mężczyzna wcale nie musi być kibicem Blaugrany...
0
@July_6_BcN Miałem jakieś 4% szans na złoty strzał, a szczęścia w życiu to ja nie mam więc myślę, że Pani Julia się ze mnie nabija :D
0
@July_6_BcN Serio mi się wtedy udał ten strzał z tą linią tramwajową czy się nabijasz? :D