LAMC_10
Dołączył/a: listopad 2025
Miami
11 obserwujących
15 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rastafarnianin Też to zauważyłem i taki face palm xd
3
Dobra, już nic z tego nie będzie. Dobranoc.
4
@PIWOSZ89 Otóż nie.
1
@Lionel_Messi10 900 goli nadchodzi...
2
@blakkudium Chyba nabywa za free sprzedaje tanio ;D
3
@Luciano99 To ja tyle klas podstawówki ukończyłem z wyróżnieniem z wfu i mam 4,20 na rękę po 10 latach pracy i 5 podwyżkach. @Kessie szanuj co masz
0
Ciekawe czy ma rację. Odpowiedź brzmi nie wiem choć się domyślam.
2
@Kessie A co byś odpowiedział jakby JE Krzysztof Ibisz zapytał się czym się zajmujesz zawodowo?
0
Nie wiedziałem, że w Choroszczy internet podpieli.
5
@Eklerek Szybcy i wściekli, Sosnowiec drift.
4
@Michael24 Gdzie wady?
1
@FcPortoFan1999 Teraz przynajmniej bardziej szanujesz uprawnienia :)
3
@michal26 W sumie taka sytuacja, że ciężko by było wyłonić z niej jakiś względnie racjonalny rząd.
0
@Cochise A bo w życiu to trzeba kombinować.
1
@FcPortoFan1999 Dokładnie. Nie sztuką jest zdać za pierwszym na szczęściu i na drugi dzień kolizję spowodować. Szacunek, że się nie poddałeś.
3
@FcPortoFan1999 No to WORD poznałeś znakomicie ;)
0
@FcPortoFan1999 A praktyka?
1
@Kejtas W sumie City musi się odkryć i Real będzie mógł ich łatwo kontrować.
2
Gratulacje!
0
@LeoMessiiBarcaPepa Kiedyś to było...
4
@lajcior Nie spróbujesz się nie dowiesz.
1
@escarabajo Może już lepiej było jechać na ten Bliski Wschód...
1
@Fabik87 Flick GOAT.
1
@FcPortoFan1999 Dobry będzie jak przekręci Fiore
1
@BorzyKrzys No my autostrad w zasadzie nie mamy chyba że autostradą nazywamy te dwupasmowe drogi szybkiego ruchu :)
0
@clyde Z McDonald's dla mnie to tylko burgery są spoko i frytki. Wrapy, nuggetsy itd. niekoniecznie.
8
Żeby to chociaż jeszcze smaczne było.
0
@Michael24 Trzymamy kciuki za "sukces" Realu.
0
@Ilka Oczywiście. Najbardziej lubię zapach paliwa i gazu :) poważnie pisze
1
No mieszkają na Ukrainie, bo Polacy kazali im spierdzielać na Ukrainę