0

@Rastafarnianin Też to zauważyłem i taki face palm xd

3

Dobra, już nic z tego nie będzie. Dobranoc.

4

@PIWOSZ89 Otóż nie.

1

@Lionel_Messi10 900 goli nadchodzi...

2

@blakkudium Chyba nabywa za free sprzedaje tanio ;D

3

@Luciano99 To ja tyle klas podstawówki ukończyłem z wyróżnieniem z wfu i mam 4,20 na rękę po 10 latach pracy i 5 podwyżkach. @Kessie szanuj co masz

0

Ciekawe czy ma rację. Odpowiedź brzmi nie wiem choć się domyślam.

2

@Kessie A co byś odpowiedział jakby JE Krzysztof Ibisz zapytał się czym się zajmujesz zawodowo?

0

Nie wiedziałem, że w Choroszczy internet podpieli.

5

@Eklerek Szybcy i wściekli, Sosnowiec drift.

4

@Michael24 Gdzie wady?

1

@FcPortoFan1999 Teraz przynajmniej bardziej szanujesz uprawnienia :)

3

@michal26 W sumie taka sytuacja, że ciężko by było wyłonić z niej jakiś względnie racjonalny rząd.

0

@Cochise A bo w życiu to trzeba kombinować.

1

@FcPortoFan1999 Dokładnie. Nie sztuką jest zdać za pierwszym na szczęściu i na drugi dzień kolizję spowodować. Szacunek, że się nie poddałeś.

3

@FcPortoFan1999 No to WORD poznałeś znakomicie ;)

0

@FcPortoFan1999 A praktyka?

1

@Kejtas W sumie City musi się odkryć i Real będzie mógł ich łatwo kontrować.

2

Gratulacje!

0

@LeoMessiiBarcaPepa Kiedyś to było...

4

@lajcior Nie spróbujesz się nie dowiesz.

1

@escarabajo Może już lepiej było jechać na ten Bliski Wschód...

1

@Fabik87 Flick GOAT.

1

@FcPortoFan1999 Dobry będzie jak przekręci Fiore

1

@BorzyKrzys No my autostrad w zasadzie nie mamy chyba że autostradą nazywamy te dwupasmowe drogi szybkiego ruchu :)

0

@clyde Z McDonald's dla mnie to tylko burgery są spoko i frytki. Wrapy, nuggetsy itd. niekoniecznie.

8

Żeby to chociaż jeszcze smaczne było.

0

@Michael24 Trzymamy kciuki za "sukces" Realu.

0

@Ilka Oczywiście. Najbardziej lubię zapach paliwa i gazu :) poważnie pisze

1

No mieszkają na Ukrainie, bo Polacy kazali im spierdzielać na Ukrainę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?