LAMC_10
Dołączył/a: listopad 2025
Miami
11 obserwujących
15 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kgorecki2500 Ale jak Biden wydał 350 mln dolarów (w rzeczywistości 100 mld) żeby bez utraty ani jednego żołnierza osłabić Rosję i uratować swoje wpływy w tej części świata to był niedobry.
0
@July_6_BcN No Juan chiński.
2
@Lionel_Messi10 GOAT na boisku i poza nim.
16
Fajne uczucie kibicować od 20 lat najpiękniejszemu klubowi na świecie czyli FC Barcelonie♥️
1
@szyna129 Ja odpalam Liverpool.
0
@Toretto No to trzeba wklepywać po 6-1 u siebie i liczyć że to wystarczy na wyjazd :D
0
@July_6_BcN Jak tam Pedri Ci się podobał w meczu?
0
@Ilka Miałaś nie jeść słodyczy!
1
@majkiii Chyba warto było?
2
@turhiay Jeszcze dałbym mu szansę.
0
@Giwera Pewnie z 5:2.
2
@turhiay I jak na razie nie wpuścił żadnej bramki :D
0
@JanuszKorwinMikke Możesz zmieniać avatar.
0
@1LY0 8:2 to Real dostanie w pupę z Bayernem.
1
Się obudził.
2
@ShawnC Bo siedzi w szatni z @July_6_BcN
0
Dlaczego Yamal ma 5.7 na FS ocenę? Taka lipa czy algorytm? Ja dopiero będę drugą połowę oglądał :)
1
@majkiii Miłego oglądania i oby z happy endem.
1
@majkiii Daj fotę widoczku
1
@Kgorecki2500 Smacznego!
1
@EzioAuditoreDF Grunt to pozytywnie myśleć.
1
@Marcelinho99 Pycha kroczy przed upadkiem.
0
@AmigoBlancos Panie wtedy to ja nie wiedziałem, że taki klub jak FC Barcelona istnieje.
2
@draxidox
3
@Dari0G Nie no z tym plecakiem to żart, bo tam tylko pierdoły miałem, ale ręce na kieszeniach to fakt, bo jakby mi dokumenty, telefon i karty ukradli to bym został w Barcelonie na stałe :D
3
@Kgorecki2500 Dlatego ewentualna inwazja lądowa byłaby tragedią dla US.
0
@Aequlibre Lepiej jakby tylko Barca strzelała :)
0
@LeoMessiiBarcaPepa W Polaka rodaka nie wierzysz...
1
@kundee Wyłącz TV, włącz myślenie.
1
@Gronek Są na tym świecie rzeczy, które się fizjologom nie śniły.