0

@bartekvisca No to jest minus xD

0

@maroon Na coś trzeba umrzeć nie

1

@Ilka No mysle, że znacznie więcej niż ja w rok. Stawki we freakach dochodzą do pół banki, a czasami nawet bańka.

0

@Chimera Proszę bardzo :)

7

Też czujecie satysfakcję, że pomarańczowy z netanjahu upadli na głupi łeb w Iranie?

0

2

@Eklerek Ale dzięki za ten banger właśnie sobie słucham full version.

0

@Kgorecki2500 A jak Putin umrze to nie będziesz czuł choć delikatnej satysfakcji?

1

@Eklerek Ja chciałem tylko Twojego dobra, no offence. Zaraz Cię jakiś naczelny ramblowy erudyta zgłosi i może być problem.

0

@Eklerek Nie żebym się nie zgadzał, ale jeden kolega dzisiaj wygłosił komentarz na ten temat i już go z nami nie ma.

1

@BillyButcher Mądrego to miło poczytać.

1

@Eklerek Weź to usuń xD

0

@Ilka Dlaczego Pani Ilono?

1

@PIWOSZ89 A jak Żyd jest ćpunem?

0

@Tigermaus Ja tam gram sobie za drobne na weekend żeby lepiej się oglądało. Ja tam zawsze staram się szukać jakiś niespodzianek, gdzie kurs jest w granicach 5-6, a wydaje mi się, że jest całkiem realna szansa że wejdzie. Statystyk nie robię, ale zazwyczaj gram max do 10 zł na dzień, a dosyć często udaje mi się wyjąć kuponik za 100-150 zł, bo jakiś "oczywisty faworyt" postanowił sobie przegrać.

0

@Who_you_mam Kod wygrałem od FAME :)

4

Czy Andrzej Gołota polubiłby się z @Kessie ?

0

Powiem Wam, że za darmo to nawet to FAME można z nudów pooglądać.

1

@JanuszKorwinMikke To ten pu kurde pu?

0

@Chimera Piwko i popij energolem.

2

@Chimera Nie ma @julka nie ma atmosfery.

2

@agaFCB Gratulację. Życzę kolejnych sukcesów.

0

@Esteban_ Oni nie mają JE Hansiego Flicka.

1

@michalm21 No ma nierówno, ale takiego wpisu to nawet po nim bym się nie spodziewał.

0

Czy jeśli amerykańska rakieta zabiła 180 dzieci w Iranie to można mówić, że Trump jest współwinny śmierci czy nawet nazywać go mordercą?

3

Jakby chodziło o jakiegoś mordercę, dyktatora to bym rozumiał, ale on to napisał o przeciwniku politycznym, który jak przypuszczam za przestępstwo nigdy skazany nie był.

1

@MessiForeverTheBest Jak wróci to będziemy myśleć. Ale na razie nie chce robić jej nadziei, bo może nie trafię i co?

0

Do zrobienia, ale przed Lahti wyglądało to jak pewnik.

5

Kumulacja 30 baniek dzisiaj w Lotto. Puściłem kupon za 3 zł. Jeśli wygram 30 mln, a wszystko na to wskazuje, to podeślę Elementowi 100 zł na rozwój serwisu fcbarca.com i @Luciano99 50 zł na kupony i piwo, mam nadzieję, że pomnoży te pieniądze z przynajmniej codziennym zyskiem procentowym takim jak obecne stężenie alkoholu w jego krwi i @Kessie stówka żeby tych rowerów chociaż przez jeden dzień nie kradł i mieszkańcy Sosnowca odsapneli. Dziękuję za Waszą uwagę.

4

@Kgorecki2500 Ciekawe czy jak Putin umarłby pierwszy od niego to tak napisze czy napisze, że umarł jego wielki przyjaciel.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?