LeszekFCB
Dołączył/a: sierpień 2025
7 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Miłego dnia dla ramblowiczów z Ciechocinka i Częstochowy
0
@szymek029 Każda zmiana ma swoje plusy i minusy. Ranków nie lubię, bo rzadko kiedy się na nie wysypiam.
3
@MYTO Od godziny 00:00 dnia dzisiejszego mam 2 tygodnie urlopu.
Smakuje on jeszcze lepiej, bo dzisiaj miałbym właśnie pierwszą zmianę :D
2
@Kgorecki2500 Od siebie polecam jeszcze kanały: "Oblicza XX wieku", "Okupowana Polska" czy "Urbex History".
Jest tak jak mówisz, sam chodziłem do szkoły i pamiętam jak wyglądały lekcje historii. Nudne, szablonowe i słabo opowiedziane, ogólnie to był czas kiedy m.in przez takie "lekcje" kompletnie nie interesowałem się tą dziedziną nauki. Zaciekawiłem się dopiero wtedy jak zacząłem szukać informacji na własną rękę, oglądając dokumenty w TV czy oglądając powyższe kanały na YT. Nudnymi formułkami na lekcjach historii nie zaciekawimy młodego pokolenia.
1
@FcPortoFan1999 Trója z plusem, plus za brak porażki z Widzewem, trója za to, że w pierwszym składzie wystawił Chodynę i Rajovicia kosztem Żewłakowa czy W.Urbańskiego.
4
@FcPortoFan1999 Bez szans, podobno Liverpool upatrzył go sobie na następcę Mo Salaha.
2
836160zł rocznie (:
@fart @KRISU77
0
@adamek20151 Czas pokaże, plus dla nich taki, że nie grają w europejskich pucharach i mają praktycznie cały czas tydzień na regenerację. Wiadomo mają też PP, ale mimo to i tak są w komfortowej sytuacji.
1
@fart W tej chwili? On w czasie kiedy grał u boku Josué też był mierny. W zeszłym sezonie nastrzelał bramek ogórkom z dolnej części tabeli, to zauważyłem ilu kibiców się na niego nabrało. Co mecz z jakimś poważniejszym rywalem to ten typ nie dojeżdża.
0
@Hosh a wy stratę do liderującego Górnika, i oby tak dalej.
0
@D10SLEO Zacznijmy od tego, że Colak strzelił 2 gole, przez ostatnie 2 lata...
2
@fart Wow, w końcu bramka z gry :D
0
Urbański wraca do obrony i jeździ na dupie, a Pan "kapitan" zadowolony wraca sobie truchcikiem xD
Nie mogę patrzeć na tę miernotę...
1
@fart @FcPortoFan1999 w euforii, on lubi takie meczycha ;)
1
@fart No i co nam to daje, skoro nadal mamy remis i oddaliśmy zawrotny 1 celny strzał...
1
@KRISU77 Legii to brakuje przede wszystkim napastnika, skrzydłowego i kapitana, bo ta kłoda w ataku, pseudo kapitan i uśmiechnięty Kacperek to jest jakiś żart.
0
Dobra, czas na prawdziwe granie.
Po zwycięstwo Legia!
0
@sergio5 nikt go tu siłą nie trzyma ;)
0
Rashfordinhoooo
2
Elche płaci rachunek
1
@TR3YWAY Słabiutki baicik
0
@4drian0 Tak, tak, pasowałby. Kolejny Ferran, dodatkowo za jeszcze większe pieniądze kiedy nam jest potrzebna klasowa dziewiątka, która będzie ładować gola za golem.
8
I pomyśleć, że są tutaj osoby, które podniecają się Alvarezem i porównują go do takiego byka jak Haaland xD
2
Park Jurajski, co za tłumoki XD
0
Kociarze, to o nas :D
https://www.facebook.com/share/r/1BbLsVMCG3/
1
@Filipem Ja miałem wtedy dziewczynę, jak wróciłem od rodziny z Hiszpanii, to wąż tryskał jak oszalały.
1
@Zelazny_Mike Ty, ale z tego co wiem to ten komuch zmarł kilka lat temu ^^
2
@Filipem Cienkie bolki jesteście, ja kiedyś byłem wstrzemięźliwy przez prawie przez 2 miesiące i to wcale nie był ten przygłupi challenge. Zajebiste uczucie jest po np miesiącu, bo czujesz niewyobrażalną motywację, ale chwilami podoba Ci się dosłownie każda dziewczyna napotkana na ulicy xD
0
@Messibestplayerintheworld Nie zauważyłem, a już na pewno nie widziałem u niego pozaboiskowej klasy.
0
Mac Allister co odwala z tym Onaną xD