4

Króciutko ze szczurem :)


Zawsze mnie śmieszy jak piłkarze kłapią jęzorem o "klubie życia" czy o chęci zakończenia kariery w tym klubie a potem przy korzystnej ofercie z niego uciekają.

45

Czekam na jutrzejszy film Ćwiąkały i na tytuł "Real zmiażdżony przez Liverpool", bo zapewne taki będzie? Będzie, prawda?

0

@cchesterr43 w czym?

5

Neymar 2.0 xD


2

@Eklerek Przypomina się słynna bramka Sona z Burnley.

1

Gakpo za Wirtza na już

0

W końcu! Jazda z mierdami!

0

Zdziwię się jak przy tak dysponowanym Kurtuła Liverpool coś strzeli

2

Żeby nie ten odbijacz dziewczyn i przekręciarz z gwizdkiem, to Liverpool prowadziłby już 3:0...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

Czyli tak, mamy 38 minutę i brak ewidentnego karnego dla Liverpoolu i brak ewidentnego rzutu rożnego w 3 minucie dla Liverpoolu :)

1

Co to kur... jest xD?

0

Karny ewidentny!

3

@Frimpong pchasz się w gips

1

3 minuta i już brak ewidentnego rogu xD

0

@lukaszbrk czuję w kościach bramkę męczennika, on lubi im strzelać

3

Nie przepadam za Liverpoolem, ale hymn mają piękny, oby dzisiaj pogonili dziadów

2

@Kozinho. Wody się napij albo meliski na uspokojenie.

7

@Kgorecki2500 Mój komentarz:


0

@reloaded Liverpoolu.

1

@RichardWinters Dlaczego miałoby mi cokolwiek pęknąć? Mi nie przeszkadza samo istnienie takich ludzi, tylko wystawianie ich na świecznik. Poza tym, gdzie ja wspomniałem, że kiedyś tego nie było?

2

@EvenepoelRemco00 Straszne to jest to, że takie osoby są promowane w mainstreamowych mediach.

2

@mmaciass według wszechwiedzącego prawnika z La Rambli, wszystko jest ok :D

0

@NeroTFP1 Ja bym się w sumie ucieszył, że w dwaj najwybitniejsi w historii tego sportu zdobyło wszystko co tylko się dało. Dla mnie i tak Messi był, jest i będzie najlepszym w historii, niezależnie od tego czego ewentualnie może jeszcze dokonać Ronaldo.
Ale ambasadziarze by chyba tego nie wytrzymali :D

2

Miłego dnia dla ramblowiczów z Zimnej Wódki i Dziadowej Kłody

3

@Stinger_ Gdyby na przełomie listopada/grudnia były wybory prezydenckie to idę o zakład, że kameleonik Rafał poszedłby na pokaz z nadzieją na wywalczenie większej ilości głosów, tak samo jak przed czerwcowymi wyborami udawał gorliwego katolika XD
Zwykły populista i wzór tutejszych liberałów, co widać nawet w komentarzach pod tym postem.

3

@NorbiTBOB Nie tylko, jednakże to nie tylko wina braku Martineza, cała obrona w jest w dużo gorszej formie niż w zeszłym sezonie, a już szczególnie Kounde i Cubarsi.

3

@Sulimo No i co zrobisz? Jak nic nie zrobisz

3

@MesQueUnClub_87 Od siebie dorzucam flaki i większość podrobów.

8

@kubix05 Będę rzigoł.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?