LeszekFCB
Dołączył/a: sierpień 2025
7 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Króciutko ze szczurem :)
Zawsze mnie śmieszy jak piłkarze kłapią jęzorem o "klubie życia" czy o chęci zakończenia kariery w tym klubie a potem przy korzystnej ofercie z niego uciekają.
45
Czekam na jutrzejszy film Ćwiąkały i na tytuł "Real zmiażdżony przez Liverpool", bo zapewne taki będzie? Będzie, prawda?
0
@cchesterr43 w czym?
5
Neymar 2.0 xD
2
@Eklerek Przypomina się słynna bramka Sona z Burnley.
1
Gakpo za Wirtza na już
0
W końcu! Jazda z mierdami!
0
Zdziwię się jak przy tak dysponowanym Kurtuła Liverpool coś strzeli
2
Żeby nie ten odbijacz dziewczyn i przekręciarz z gwizdkiem, to Liverpool prowadziłby już 3:0...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
Czyli tak, mamy 38 minutę i brak ewidentnego karnego dla Liverpoolu i brak ewidentnego rzutu rożnego w 3 minucie dla Liverpoolu :)
1
Co to kur... jest xD?
0
Karny ewidentny!
3
@Frimpong pchasz się w gips
1
3 minuta i już brak ewidentnego rogu xD
0
@lukaszbrk czuję w kościach bramkę męczennika, on lubi im strzelać
3
Nie przepadam za Liverpoolem, ale hymn mają piękny, oby dzisiaj pogonili dziadów
2
@Kozinho. Wody się napij albo meliski na uspokojenie.
7
@Kgorecki2500 Mój komentarz:
0
@reloaded Liverpoolu.
1
@RichardWinters Dlaczego miałoby mi cokolwiek pęknąć? Mi nie przeszkadza samo istnienie takich ludzi, tylko wystawianie ich na świecznik. Poza tym, gdzie ja wspomniałem, że kiedyś tego nie było?
2
@EvenepoelRemco00 Straszne to jest to, że takie osoby są promowane w mainstreamowych mediach.
2
@mmaciass według wszechwiedzącego prawnika z La Rambli, wszystko jest ok :D
0
@NeroTFP1 Ja bym się w sumie ucieszył, że w dwaj najwybitniejsi w historii tego sportu zdobyło wszystko co tylko się dało. Dla mnie i tak Messi był, jest i będzie najlepszym w historii, niezależnie od tego czego ewentualnie może jeszcze dokonać Ronaldo.
Ale ambasadziarze by chyba tego nie wytrzymali :D
2
Miłego dnia dla ramblowiczów z Zimnej Wódki i Dziadowej Kłody
3
@Stinger_ Gdyby na przełomie listopada/grudnia były wybory prezydenckie to idę o zakład, że kameleonik Rafał poszedłby na pokaz z nadzieją na wywalczenie większej ilości głosów, tak samo jak przed czerwcowymi wyborami udawał gorliwego katolika XD
Zwykły populista i wzór tutejszych liberałów, co widać nawet w komentarzach pod tym postem.
3
@NorbiTBOB Nie tylko, jednakże to nie tylko wina braku Martineza, cała obrona w jest w dużo gorszej formie niż w zeszłym sezonie, a już szczególnie Kounde i Cubarsi.
3
@Sulimo No i co zrobisz? Jak nic nie zrobisz
3
@MesQueUnClub_87 Od siebie dorzucam flaki i większość podrobów.
8
@kubix05 Będę rzigoł.