LeszekFCB
Dołączył/a: sierpień 2025
7 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@michal26 Tam już chwilami było 0,4 sekundy, spokojnie złapałby go na ostatnim okrążeniu
1
Żeby nie ten ogór to wyprzedziłby tego Leclerca...
Nieporozumienie, robić coś takiego na przedostatnim okrążeniu
1
Dawaj go Maksymilian!
0
3,8 sekundy na 8 okrążeń do końca
0
Ale będą jaja jak Max złapie jeszcze Leclerca :D
1
Beka z tego Russela, tyle płakał o tę zamianę pozycji, a do tej pory nie może łyknąć Bearmana, dodatkowo zaraz to Piastri może go objechać xD
1
Max na trzecim, mam nadzieję, że opony wytrzymają do końca
0
Hamilton objechany, teraz pora na Oskara
1
@FcPortoFan1999 Miałem jechać, i dobrze, że zrezygnowałem z powodu El Classico i wyścigu.
2
Na miejscu Antonellego bym się wkurzył, łagodnie mówiąc
0
Max to w końcu zjedzie? Na co oni czekają?
Ooo wykrakałem
1
Hamilton chyba przemotywowany walką o pierwsze podium w sezonie :D
2
@Luciano99 Patrząc na przebieg meczu zostanie nudne 0:0 xD
3
Po zwycięstwo Maksymilian!
0
Obecnie taki mood, Mocno Legia!
0
@Filipem Generalnie chodziło mi o to, że jak będziemy w komplecie. Też nie jestem zachwycony Olmo, ale dzisiaj na zmianę by się przydał.
@bart_azz Zakładam, że do przyszłego klasyku w końcu ogarną powrót na Camp Nou xD
7
Wiadomo, wynik boli, ale śmieszy mnie pieprzenie, że Real wygrał dzięki sędziemu. Yamal nie dojechał, tragiczny Ferran, Fermin który prócz bramki bardzo przeciętny mecz, i do tego Szczena, który wyjął nam kilka goli. Patrzmy przede wszystkim na siebie, bo to było zwyczajnie słabe spotkanie w naszym wykonaniu. Jestem pewny, że jak będziemy w formie, wróci Lewy, Rapha czy Olmo, to na Camp Nou ich zmieciemy.
2
No i przerwali najlepszy moment, ekh
0
Oszczędził nam Pedriego, bo to było ewidentne żółtko
1
Po co on to przyjmował, takie podania wali się z pierwszej piłki...
1
Vini po prostu stwierdził, że chce wrócić szybciej do domu
0
Trzech na dwóch a ten uderza w środek bramki.
3
Szczęsny wybitny mecz, jeden z najlepszych w Barcelonie
1
Dawać tego Araujo za tych paralityków, gorzej być nie może
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@ZwyklyCuler48 Jakby faktycznie tak było to najpewniej do przerwy dostalibyśmy 4:1 na łeb. Nie ma co na niego narzekać, jak na niego to sędziuje całkiem poprawnie.
0
Yamal to w ogóle jest dzisiaj na boisku? Bo prócz tego niecelnego uderzenia na początku meczu nie przypominam sobie nic pozytywnego z jego strony. Dodatkowo Ferran, który w klarownej sytuacji strzela z siła mojego 12 letniego brata xD
0
Koszmarna jest ta obrona, Cubarsi zjazd do bazy na już
1
Wytrzymałe te koszulki Adidasa :D
0
Póki co bardzo dobry mecz Szczeny, nie za dobrze to o nas świadczy :v