0

@Luciano99 Czyli idę all in w zwycięstwo Legii i bezbramkowy remis w klasyku.

3

16:15 El Classico
20:15 Legia - Lech
21:00 GP Meksyku

Emocjonujący dzionek się szykuję, oby zwycięski dla Barcy, Legii i Maxa.

0

@Czyhrynski Najśmieszniejsze jest to, że ta "moda" przywędrowała z więzienia i raczej nie muszę nikomu tłumaczyć, kim taka osoba była w kulturze więziennej (:

1

@michal26 Obyś miał rację.

0

@michal26 Wiadomo. Dla mnie najważniejsze jest, żeby Norris zdobył jak najmniej punktów a Piastri był za Maxem. Dobrze, że tam pomiędzy jest jeszcze Russell.

0

Mam nadzieję, że Leclerc z Hamiltonem namieszają w czołówce i wywalą Norrisa z TOP2

0

@Azi Nie wiem, za obojgiem nie przepadam, ale z dwojga złego wolę Russela.

2

Mógłby ktoś jutro puknąć tego Norrisa w pierwszym zakręcie

0

@Eklerek czyżby pole position?

0

@Ptasior Niestety, chyba wywalczy P1

0

@barcuśl na używanych oponach

0

Kurde ciężko będzie z tym brokułem :v

0

Alonso madryciak, kto by pomyślał

0

Słabiutko Piastri, słabiutko

1

@blakkudium Slot Wszechmogący.

3

@Frimpong Nie chcecie może młodego i obiecującego Kacperka Chodyny na to prawe skrzydło?

0

Hahahahah karny dla Brentford

I pyk 3:1

0

Ale ten Liverpool jest cienki w tym meczu, śmierdzi bramką na 3:1 dla Brentfordu

2

2:0 dla Brentfordu xDDD

0

Fajny ten Liverpool, taki nie za mocny i dominowany przez Brentford

0

@Eklerek Dobrze, że to tylko trening. Najważniejsze, żeby w kwalifikacjach to inni go złomowali

0

Hamilton jakie kółko z pupy :o

1

@Eklerek Fizycznie i mentalnie. Zobaczymy jeszcze jak pójdą mu kwale, ale nie wróżę mu jutro jakiegoś wysokiego miejsca, chłop kompletnie nie ma tempa. Najważniejsze, żeby Max był nad Norrisem.

0

@michal26 Wczoraj tak samo, ciekawe czy to brak tempa, czy głowa już wysiada, tym bardziej że widzi, że Max pożera jego przewagę punktową.

0

Pora na 3 sesję treningową przed GP Meksyku!

2

Szykuje się 3 zwycięstwo z rzędu United, najlepsze jest to, że to fatalne United z początku sezonu, obecnie jest wyżej w tabeli od "genialnej" maszyny Slota XD

0

@Encore Musieliby mieć białe koszulki, wtedy mieliby karnego.

1

Więcej szczęścia niż rozumu u tych mistrzów. Tak jak zostali mistrzami, tak szybko polecą.

Bardzo dobrze, że tylko ogórka wyciągnęli

0

Przy takim pytaniu Ibisz nie powinien sprzedawać podpowiedzi, śmiech na sali

1

@Marusek I oni mimo podpowiedzi jeszcze to rozkminiali xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?