LeszekFCB
Dołączył/a: sierpień 2025
7 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Luciano99 Czyli idę all in w zwycięstwo Legii i bezbramkowy remis w klasyku.
3
16:15 El Classico
20:15 Legia - Lech
21:00 GP Meksyku
Emocjonujący dzionek się szykuję, oby zwycięski dla Barcy, Legii i Maxa.
0
@Czyhrynski Najśmieszniejsze jest to, że ta "moda" przywędrowała z więzienia i raczej nie muszę nikomu tłumaczyć, kim taka osoba była w kulturze więziennej (:
1
@michal26 Obyś miał rację.
0
@michal26 Wiadomo. Dla mnie najważniejsze jest, żeby Norris zdobył jak najmniej punktów a Piastri był za Maxem. Dobrze, że tam pomiędzy jest jeszcze Russell.
0
Mam nadzieję, że Leclerc z Hamiltonem namieszają w czołówce i wywalą Norrisa z TOP2
0
@Azi Nie wiem, za obojgiem nie przepadam, ale z dwojga złego wolę Russela.
2
Mógłby ktoś jutro puknąć tego Norrisa w pierwszym zakręcie
0
@Eklerek czyżby pole position?
0
@Ptasior Niestety, chyba wywalczy P1
0
@barcuśl na używanych oponach
0
Kurde ciężko będzie z tym brokułem :v
0
Alonso madryciak, kto by pomyślał
0
Słabiutko Piastri, słabiutko
1
@blakkudium Slot Wszechmogący.
3
@Frimpong Nie chcecie może młodego i obiecującego Kacperka Chodyny na to prawe skrzydło?
0
Hahahahah karny dla Brentford
I pyk 3:1
0
Ale ten Liverpool jest cienki w tym meczu, śmierdzi bramką na 3:1 dla Brentfordu
2
2:0 dla Brentfordu xDDD
0
Fajny ten Liverpool, taki nie za mocny i dominowany przez Brentford
0
@Eklerek Dobrze, że to tylko trening. Najważniejsze, żeby w kwalifikacjach to inni go złomowali
0
Hamilton jakie kółko z pupy :o
1
@Eklerek Fizycznie i mentalnie. Zobaczymy jeszcze jak pójdą mu kwale, ale nie wróżę mu jutro jakiegoś wysokiego miejsca, chłop kompletnie nie ma tempa. Najważniejsze, żeby Max był nad Norrisem.
0
@michal26 Wczoraj tak samo, ciekawe czy to brak tempa, czy głowa już wysiada, tym bardziej że widzi, że Max pożera jego przewagę punktową.
0
Pora na 3 sesję treningową przed GP Meksyku!
2
Szykuje się 3 zwycięstwo z rzędu United, najlepsze jest to, że to fatalne United z początku sezonu, obecnie jest wyżej w tabeli od "genialnej" maszyny Slota XD
0
@Encore Musieliby mieć białe koszulki, wtedy mieliby karnego.
1
Więcej szczęścia niż rozumu u tych mistrzów. Tak jak zostali mistrzami, tak szybko polecą.
Bardzo dobrze, że tylko ogórka wyciągnęli
0
Przy takim pytaniu Ibisz nie powinien sprzedawać podpowiedzi, śmiech na sali
1
@Marusek I oni mimo podpowiedzi jeszcze to rozkminiali xD