Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@SelloutCrowd Też nad tym ubolewam. Jak wstać o 4 w czwartek :)
0
@mcsarna A ja sądzę, że tą grą zaraz zrobią finał CdR i finał LM. Nie raz już to przerabialiśmy. Jeśli my im piłki nie wybijemy z głowy to oni zgarniają tytuły hurtowo.
0
@wozniak1221 oficjalna strona Barcy
1
Oby dobry wynik do przerwy i dać odpocząć Laminowi
0
@FcPortoFan1999 Dla Polski lepszy byłby zimowy
0
@Starrk To prawda. Ale trudno mi wyobrazić sobie takie życie np. w Vigo w lipcu zachód słońca jest 22.15
0
@takisobiektos Większym absurdem jest bycie w tej samej strefie czasowej co Hiszpanie
0
Statystyki z meczu pojawią się w przyszłym tygodniu.
2
@Herato miała, ale jej przełożyli, co jest raczej oczywiste
0
@FcPortoFan1999 to dzisiejsi mają już z 300k, bo dwie sztabki warte z 60k
0
@FcPortoFan1999 ile wynosi?
2
Ponad 30k dziś wygrane nie odpowiadając na żadne pytanie.
0
@gumaz a jak ogórek?
6
Skala debilizmu u zielonych przebiła wszystko
0
@1LY0 Zdobywając punkt to raczej na dziś zmniejszyło stratt
2
@wpwelement wchodzenie na pasy tuż za autobusem, gdzie ich kompletnie nie widać dla jadących z przeciwka
10
Ładnie się zachowali z przełożeniem meczu, ale teraz Osa po prostu kompromituje sie
0
@kiper09 przegranym
0
@Xaviball mógł dorzucić do puli 10k to by nikt bierny nie był :)
0
@FcPortoFan1999 ciężkie pytanie z tym telewizorem.
0
Co mistrzowie dziś zarobili..
8
A teraz przyznawać się kto go tu chciał.
0
@FcPortoFan1999 ma wiarę w swoich kolegów i to się opłaca. Ten facet z prawej robi niesamowita im robotę
0
@FcPortoFan1999 to oznacza pojscie va banque i granie bez podpowiedzi
0
@FcPortoFan1999 bo trzeba grubo zaatakować od początku
3
Po co ten Ibisz wrzucił dodatkowe 10k w pierwszym etapie to tylko on wie...
0
@Cobra303 3 serie.
0
@Szmulek Pierwsza w historii
8
Ile jeszcze kompromitacji Ferrari? Kto tam pracuje..
1
@lucas/catalan Nie.