0

@SelloutCrowd Też nad tym ubolewam. Jak wstać o 4 w czwartek :)

0

@mcsarna A ja sądzę, że tą grą zaraz zrobią finał CdR i finał LM. Nie raz już to przerabialiśmy. Jeśli my im piłki nie wybijemy z głowy to oni zgarniają tytuły hurtowo.

0

@wozniak1221 oficjalna strona Barcy

1

Oby dobry wynik do przerwy i dać odpocząć Laminowi

0

@FcPortoFan1999 Dla Polski lepszy byłby zimowy

0

@Starrk To prawda. Ale trudno mi wyobrazić sobie takie życie np. w Vigo w lipcu zachód słońca jest 22.15

0

@takisobiektos Większym absurdem jest bycie w tej samej strefie czasowej co Hiszpanie

0

Statystyki z meczu pojawią się w przyszłym tygodniu.

2

@Herato miała, ale jej przełożyli, co jest raczej oczywiste

0

@FcPortoFan1999 to dzisiejsi mają już z 300k, bo dwie sztabki warte z 60k

0

@FcPortoFan1999 ile wynosi?

2

Ponad 30k dziś wygrane nie odpowiadając na żadne pytanie.

0

@gumaz a jak ogórek?

6

Skala debilizmu u zielonych przebiła wszystko

0

@1LY0 Zdobywając punkt to raczej na dziś zmniejszyło stratt

2

@wpwelement wchodzenie na pasy tuż za autobusem, gdzie ich kompletnie nie widać dla jadących z przeciwka

10

Ładnie się zachowali z przełożeniem meczu, ale teraz Osa po prostu kompromituje sie

0

@kiper09 przegranym

0

@Xaviball mógł dorzucić do puli 10k to by nikt bierny nie był :)

0

@FcPortoFan1999 ciężkie pytanie z tym telewizorem.

0

Co mistrzowie dziś zarobili..

8

A teraz przyznawać się kto go tu chciał.

0

@FcPortoFan1999 ma wiarę w swoich kolegów i to się opłaca. Ten facet z prawej robi niesamowita im robotę

0

@FcPortoFan1999 to oznacza pojscie va banque i granie bez podpowiedzi

0

@FcPortoFan1999 bo trzeba grubo zaatakować od początku

3

Po co ten Ibisz wrzucił dodatkowe 10k w pierwszym etapie to tylko on wie...

0

@Cobra303 3 serie.

0

@Szmulek Pierwsza w historii

8

Ile jeszcze kompromitacji Ferrari? Kto tam pracuje..

1

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?