Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@addept Szczerze mówiąc to nie wiem i nie prowadzę takich ankiet. Odnośnie Lewego to moja prywatna opinia, a nie całej redakcji.
0
@addept jesteś poważny?
0
Długo nie będziemy mieć takiego piłkarza jak Lewandowski. Klasa światowa i tyle.
5
@michaleu To jest algorytm. Ciekawe kiedy ludzie to zrozumieją
0
@Herato Kżdy tak myśli, ale będą ciężary.
5
Jak nie teraz to już nie wiem kiedy Barca dotrze do finału LM. 10 lat czekamy na coś wielkiego, na wieczór w którym mówi się tylko o jednym meczu w Europie. Real nastukał tego tyle, że już w zasadzie stało się powszechne. Drużyna wygląda świetnie w tym sezonie, gramy jedną z najlepszych piłek, golimy mocnych rywali. W końcu widać rozwój zawodników. Kiedy jak nie w tym sezonie? A skończyć może się znów 1/8 czy 1/4.
3
Błąd Laporty. Nie chcemy pikniku...
3
@Yoshi94 Obrońca ma gorzej. Nie ma liczb, nie jest efektowny.
7
Madryt niech bardziej walczy z sędziami to na pewno im to wyjdzie na plus. Można im podziękować.
4
Chwila, chwila. Co z przedłużenia będzie miał Lewandowski skoro ma rozłożyć roczną pensje na dwa lata? Obniży swoje zarobki o połowę w imię czego? :)
1
@masik86 a jak dozna kontuzji i musi zejść z boiska?
0
@patryk97 Zero problemów wczoraj
0
@Goralkov Przypuszczam, że sędzia doskonale zna to polskie przekleństwo. Jest znane na świecie :)
0
@barcafan1789 Kod będzie działał chyba cały sezon. Jeśli chodzi o dostępność to też raczej ich nie brakuje w przeciwieństwie do wyjazdowej
0
@DamianBarcaCule To od tego jest taka strona jak Transfermarkt i masz to dokładnie tak rozpisane
1
@MCPaRaCa im bliżej końca kontraktu to zawodnik jest w lepszej pozycji negocjacyjnej
1
@MOLESTA Oba zagrania na czerwo.
13
Skandal. Jak można wyrzucić piłkarza o takim nazwisku jak Bellingham. Dobry chłopak, zawsze grzecznie do sędziego. Nigdy złego słowa nie powiedział. Ludzie, jak tak można. Zawiesić arbitra, liga Negreiry!
4
W końcu Deco zabrał się do roboty
1
@FcPortoFan1999 Barcelona - Sociedad to el Clasico?
0
@Elvisek a czemu niby mając nie być brane pod uwagę? Już IV runda eliminacyjna do LM jest traktowana jak pełnoprawna LM
1
@Matt_i1992 Pytanie jak długo można wyciskać z piłkarzy maxa. Flick prawdziwą weryfikację przejdzie w przyszłym sezonie. Powtórzyć takie statystyki strzeleckie będzie niezwykle ciężkie
0
@Martwy Chyba nie tym razem. Real jest zdecydowanym faworytem
1
@SKeita Niestety. Tylko Stanisław Żółtek
1
https://ibb.co/MxL9vbhd
Niespodziewany gość dzisiejszego poranka. Lisek chytrusek przewrócił śmietnik, wysypał wszystkie śmieci i w dodatku zaginął mi dziwnym trafem kot.
13
Byle uniknąć Atleti
0
@Pitinho Podobne pytanie można żądać kibicom Juve
8
@Popitek12 Finał MŚ 2022. Mecz nie do zapomnienia.
4
@Maker0 półfinały to dwumecze
0
Statystyki będą dziś wieczorem