4

@Maker0 półfinały to dwumecze

0

Statystyki będą dziś wieczorem

0

@D10SLEO a teraz na minusie w tabeli :)

1

@TR3YWAY Też tak uważam, kiedy pomyślę, że wstaje o 4.20

0

@OzzyFCB Z tego co pamiętam to raczej opinie były negatywne

2

@KamQiX No właśnie to nie jest takie oczywiste, bo nie ma meczu w którym Szczęsny nie odwalił czegoś grubego

6

@LOPEZ16 Mając XXI wiek i dostęp do dziesiątek kamer i możliwości powtórek każdej akcji to chyba można unikać oczywistych błędów?

5

Dzisiaj ta godzina rozgrywania meczu podczas pikniku nie wróży nic dobrego. Nie dopisywałbym 3 pkt z góry

6

@joloskyy Ostatnim pewnie Neymar

2

@Who_you_mam Fejk. 23 bramki i 11 asyst. Wywalczenie karnego to nie asysta

16

@jakub1906 Wierz we wszystkie bajki pseudodziennikarzy. ;)

8

Laporta chyba się w czepku urodził

43

Zniszczona kariera, gość miał wszystko żeby być numerem 1 w Barcelonie i kilka ZP

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

@NeroTFP1 Przewrotka Rivaldo

10

@Andrzej_Majonez Na jutro to on raczej nikogo nie wystawi

1

@MesQueUnClub96 Gdzie jest Iwona Wieczorek

0

@Xxxbarca4ever Bzdura. To bardzo dobry bramkarz

0

@Destroyer_of_Worlds bo za 3 dni kolejny mecz i lepiej mieć więcej sił niż mniej

2

@Mixtape Mocne 1-0

4

@PauloPaz Już jest chyba po zawodach

2

@jacobFCB w maju albo i nie :)

0

Ciekawe co na to socios, którzy mają wykupiony karnet :)

0

Pięknie pokpiła

1

Obawiam się, że po meczu

0

@D10SLEO i to luźne

1

@Szczepanbog1 A nie lepiej pierwsza dwójka od razu finał LM? Po co rozgrywać te wszystkie fazy jak można wziąć pierwsze dwie ekipy i zrobić od razu finał.

9

@ranger3120 Mitrut

1

@Gall to dużo, wcale nie tak łatwo zebrać to kandydatom z innej partii niż KO czy PIS. Trzeba brać też pod uwagę, że ludzi co raz mniej jest w Polsce i jest co raz trudniej

1

@krzywy oczywiście. Haaland

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?