Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Maker0 półfinały to dwumecze
0
Statystyki będą dziś wieczorem
0
@D10SLEO a teraz na minusie w tabeli :)
1
@TR3YWAY Też tak uważam, kiedy pomyślę, że wstaje o 4.20
0
@OzzyFCB Z tego co pamiętam to raczej opinie były negatywne
2
@KamQiX No właśnie to nie jest takie oczywiste, bo nie ma meczu w którym Szczęsny nie odwalił czegoś grubego
6
@LOPEZ16 Mając XXI wiek i dostęp do dziesiątek kamer i możliwości powtórek każdej akcji to chyba można unikać oczywistych błędów?
5
Dzisiaj ta godzina rozgrywania meczu podczas pikniku nie wróży nic dobrego. Nie dopisywałbym 3 pkt z góry
6
@joloskyy Ostatnim pewnie Neymar
2
@Who_you_mam Fejk. 23 bramki i 11 asyst. Wywalczenie karnego to nie asysta
16
@jakub1906 Wierz we wszystkie bajki pseudodziennikarzy. ;)
8
Laporta chyba się w czepku urodził
43
Zniszczona kariera, gość miał wszystko żeby być numerem 1 w Barcelonie i kilka ZP
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
@NeroTFP1 Przewrotka Rivaldo
10
@Andrzej_Majonez Na jutro to on raczej nikogo nie wystawi
1
@MesQueUnClub96 Gdzie jest Iwona Wieczorek
0
@Xxxbarca4ever Bzdura. To bardzo dobry bramkarz
0
@Destroyer_of_Worlds bo za 3 dni kolejny mecz i lepiej mieć więcej sił niż mniej
2
@Mixtape Mocne 1-0
4
@PauloPaz Już jest chyba po zawodach
2
@jacobFCB w maju albo i nie :)
0
Ciekawe co na to socios, którzy mają wykupiony karnet :)
0
Pięknie pokpiła
1
Obawiam się, że po meczu
0
@D10SLEO i to luźne
1
@Szczepanbog1 A nie lepiej pierwsza dwójka od razu finał LM? Po co rozgrywać te wszystkie fazy jak można wziąć pierwsze dwie ekipy i zrobić od razu finał.
9
@ranger3120 Mitrut
1
@Gall to dużo, wcale nie tak łatwo zebrać to kandydatom z innej partii niż KO czy PIS. Trzeba brać też pod uwagę, że ludzi co raz mniej jest w Polsce i jest co raz trudniej
1
@krzywy oczywiście. Haaland