1

@RezerwowyWojtus Pewnie będzie trójeczka

2

Brakuje słów. Zero nauki, zero

12

Jeśli chcemy o cokolwiek powalczyć w Europie to musimy ich zrobić na miękko dziś. Nie ma innego wyjścia. Kolejne rundy będą tylko trudniejsze

4

@MarshallLAW No przecież powiedział, że zakończy wojnę. Zakończy pomoc dla Ukrainy to braknie im sprzętu i się poddadzą. Nie kłamał.

1

@joloskyy wystarczy iść do rodzinnego i masz test za darmo

0

Aitana raczej bez szans z Simone Biles.

8

Niech leci do Segunda, gdzie ich miejsce.

2

@Marian_Pazdzioch Na głowę gdzieś po 100k obecnie mają. Fajna kasa

0

@mekston Dokładnie. Jak idzie to idzie

6

250k, 4 skutery, 2 samochody. Szacun

0

@Kamil01 Dziś błąd tylko oddając skrzynie jedną

0

@FcPortoFan1999 Kilka razy wyszli spod topora, gdy zagrali va banque, ale faktycznie koniec nadchodzi

0

@FcPortoFan1999 Oby, bo już są za długo

0

Mistrzowie mają świetną taktykę, by gonić przeciwników. Mocna licytacja i objęcie zwykle prowadzenia. Ale mają też farta, by pytanie z hokeja łatwe

1

@partymaker przewoźnika

22

Nowy przepis o spalonym całkowicie do kosza.

19

@Popitek12 Współczuje

0

Ta historia jest już zakończona.

3

@Matheu12 w przypadku utraty piłki zakaz odkopywania, podrzucania, utrudniania wznowienia rywalowi tak jak w ręcznej

4

@adambijax Zmiennicy nie dojechali. Zdjęcie Pedriego to było samobójstwo

0

@HubertMlody tak, Atleti wczoraj wygrało 8-4

7

Wszystkie top5 lig powinny zamknąć okno przed 1. kolejką ligową

2

@filipo2002 Aha w momencie gdy jesteśmy 3 mecze od tytułu odpuścić..

1

Absurd żeby wołać głównego do monitora.

1

@bartekvisca Nie mogli, bo Real gra środa - sobota. Wtedy oba półfinały musiałyby być w środę.

1

@kaamil1910 To miło z jego strony, że chciał przekręcić Barcę, bo jeszcze wcześniej była ręka piłkarza Las Palmas.

30

Metrowy spalony, ręka gracza UD LP,a ci wzyzywają głównego do monitora i pokazują mu zagranie ręką Erica. Ta liga jest niesamowita.

0

@SzymonFcB94 kto ma znać skoro laliga nawet nie podała terminu?

0

@addept Szczerze mówiąc to nie wiem i nie prowadzę takich ankiet. Odnośnie Lewego to moja prywatna opinia, a nie całej redakcji.

0

@addept jesteś poważny?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?