Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
Za tydzień, gdy 18 meczów będzie toczyć się jednocześnie ładny będzie młyn w tabeli.
0
niewiarygodne v
0
@okiemtypera_lucaxx95 chłopie co ty za bajki opowiadasz? Jaki błąd Balde? Bramkarza nie ma prawa być tak daleko od bramki
6
@Aragorn33 ty tam słyszałeś moja?
0
@Keson a jak by ci się grało, gdy wiesz że twój bramkarz wpuścił już dwa babole?
1
@Safrani czyli lepiej robić na czarno i nie odprowadzać składek do ZUS i, bo po co?
0
@Criss18Barca Nie w AO. Pamiętam już takie mecze do samego rana
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Przydałby się mecz u siebie
41
Ktoś zaskoczony?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@daniel32778 Sama LM to byłby absolutny kosmos.
2
@garfi85 choroba mnie pokonała. Postaram się jeszcze dzisiaj dodać
34
Jedne z najlepiej wydanych bodajże 50 mln euro. Przekozak.
4
Przecież ten spalony to jest w zależności jaką grubą linie zrobią. Kradzież.
0
@LukaszFan Mało, lepiej 100.
15
@EKSBOKS Idiotami to byliby dyrektorzy, którzy zaproponowali by za niego obecnie 70 mln. Gość za 1,5 roku odchodzi z kartą w ręku i dostaniemy całe 0 euro. 40 mln to już byłoby dużo na ten moment
12
Araby zrobią wszystko żeby było el Clasico ;)
5
@Solenya a.pamietasz taki mecz Real-Alcoyano, które było w 3 lidze?
1
@22_LR Teraz może przeproś szefa InPostu i jego firmę, bo to nie jego kurier. Była ta konkurencyjna firma. Ale coś się napluł to twoje
13
Najważniejsze pytanie jakie się pojawia, a mało kto o tym mówi to: jak oni zamierzali zarejestrować go w sierpniu, gdyby nie kontuzja Christensena? Może jego uraz jest wymyślony, ale w takim razie jak dokumentacja medyczna przeszła z powodzeniem u LaLigi. Uraz wydawał się na 3-4 tygodnie, a skończyło się na 4 miesiącach, co jest absurdalne. Załóżmy, że Duńczyk by się nie połamał. Co zrobiłby wówczas zarząd. Bo sąd pewnie środka udzieli, ale jaki plan miała dyrekcja tego się już nie dowiemy
1
@22_LR ale ty wiesz, że on wcale nie musi być zatrudniony w inPost?
3
@galix22 w żadnym oficjalnym meczu nie zagra
1
@jacobFCB Najlepiej 12, może to by podziałało.
2
@Kazragore Nie może grać w żadnych rozgrywkach w roli piłkarza Barcelony
7
@Michael24 Ja na pewno nie, ale wiem kto wygrał 5-letnie pensje i nie musi pracować do 2030 roku
11
@on1977 Nie mogą
24
Skala absurdu przekroczyła nawet moment odejścia Leo z Barcy. Jak za to Laporta ze spółką nie polecą to już nie wiem co musi się wydarzyć. CN nie ukończone, Leo nie ma, Olmo był 4 miesiące i perspektyw też nie widać. Jaki poważny piłkarz przyjdzie do takiego bajzlu?
4
@reloaded nie może
0
@betonito Dokładnie tak