8

@PePeMasta Strona główna, prawy bok ekranu. Pozdrawiam

3

@Eto'o9 R10 Ludzie nie decydują się na dzieci z wielu powodów. Nie tylko finansowe, bo jakość życia w porównaniu z naszymi dziadkami uległa niesamowitej poprawie. Ludziom tak jest po prostu wygodniej.

5

Niesamowita kariera. Cudownie było przeżyć te lata oglądając go w każdym meczu.

0

@bolinho89 nie masz dysku żeby nagrać?

0

@Pawlusek Nie mówimy o tym konkretnym przypadku tylko ogólnie. Co do kartki to zgoda.

8

@FCB_dimiC Viniciusa Juniora

1

@Technik a może trzeba karać sprawców kontuzji karami tak długimi jak kontuzje przeciwników?

4

@ObiwanKenobi Niepokojące to byłoby gdyby pokonali Atletico 5-0. Do klasyku to jeszcze daleka droga i przerwa na reprezentacje, która wybije z rytmu i nas i ich. Bardziej martwi mnie, że tuż przed klasykiem mamy Bayern i tu zagramy na wyniszczenie.

10

@Sccaner tak, sami o to wnioskowaliśmy

0

@FcPortoFan1999 faktycznie. Kwota z ostatniego pytania w finale z mistrzami przepadała. W pierwszym etapie natomiast jest dopisywana do drużyny z największą ilością kasy z wyjątkiem, że błędnej odpowiedzi udziela właśnie drużyna prowadząca

1

@abram3k nie, zaczną od 19,500

3

@D10SLEO przechodziła

0

@dmcteam ja wiedziałem, że okolice września/października. Po podpowiedzi bym był pewny

0

@kamyk_23 Czemu nie jutro? ;)

2

@tbas to wiele mówi o Wojtku. Będzie gotowy to da znać trenerowi. Klasa. Lepsze to niż bycie nieprzygotowanym i udawanie, że wszystko jest super, a później babol

3

@Vhaeraun Tego nie wie nikt oprócz samego Wojtka jak się będzie czuł i decyzji Flicka. Jeśli nie zagra z Sevillą wydaje mi się, że nie ma co liczyć na Bayern czy klasyk

3

To jest ta jedna z decyzji Flicka kompletnie niezrozumiała. Facet nadaje się obecnie najwyżej na rezerwy w trzeciej lidze

21

YBB nie jest dla nas żadnym wyzwaniem, ale najważniejsze tak naprawdę dopiero w 3. kolejce. Ugrać 3 pkt z Bayernem to byłoby coś wielkiego dla tej ekipy

1

@milek9722 będzie normalnie zarejestrowany

9

Jestem Vitor Roque i wyrzucili mnie z Barcelony, a ty?

4

Bardzo dobra inicjatywa

0

@Botanik wychodzi na to, że tylko Barca nie potrafi wykorzystywać przewagi zawodnika

4

@PietrasCoelho Przecież odroczył pensje z zeszłych lat. I tak poszedł na rękę pracodawcy

16

Wywiad, by ratować wizerunek.

7

@Pnog37 I maraton ciężkich meczów.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Azazel_Pazuzu Powiem ci dlaczego. Gdyby poszły głębokie rotacje z Getafe to byśmy stracili pkt już w meczu z madrytczykami. Ledwo wyciągnęliśmy te 1-0.

0

@F3DO oo to ciekawe

0

@Bartas7VeB Dobrze zna się z Lucho

0

@nieprzysiadalnosc No tak, ale nie dziś gdy jutro derby Madrytu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?