Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@PePeMasta Strona główna, prawy bok ekranu. Pozdrawiam
3
@Eto'o9 R10 Ludzie nie decydują się na dzieci z wielu powodów. Nie tylko finansowe, bo jakość życia w porównaniu z naszymi dziadkami uległa niesamowitej poprawie. Ludziom tak jest po prostu wygodniej.
5
Niesamowita kariera. Cudownie było przeżyć te lata oglądając go w każdym meczu.
0
@bolinho89 nie masz dysku żeby nagrać?
0
@Pawlusek Nie mówimy o tym konkretnym przypadku tylko ogólnie. Co do kartki to zgoda.
8
@FCB_dimiC Viniciusa Juniora
1
@Technik a może trzeba karać sprawców kontuzji karami tak długimi jak kontuzje przeciwników?
4
@ObiwanKenobi Niepokojące to byłoby gdyby pokonali Atletico 5-0. Do klasyku to jeszcze daleka droga i przerwa na reprezentacje, która wybije z rytmu i nas i ich. Bardziej martwi mnie, że tuż przed klasykiem mamy Bayern i tu zagramy na wyniszczenie.
10
@Sccaner tak, sami o to wnioskowaliśmy
0
@FcPortoFan1999 faktycznie. Kwota z ostatniego pytania w finale z mistrzami przepadała. W pierwszym etapie natomiast jest dopisywana do drużyny z największą ilością kasy z wyjątkiem, że błędnej odpowiedzi udziela właśnie drużyna prowadząca
1
@abram3k nie, zaczną od 19,500
3
@D10SLEO przechodziła
0
@dmcteam ja wiedziałem, że okolice września/października. Po podpowiedzi bym był pewny
0
@kamyk_23 Czemu nie jutro? ;)
2
@tbas to wiele mówi o Wojtku. Będzie gotowy to da znać trenerowi. Klasa. Lepsze to niż bycie nieprzygotowanym i udawanie, że wszystko jest super, a później babol
3
@Vhaeraun Tego nie wie nikt oprócz samego Wojtka jak się będzie czuł i decyzji Flicka. Jeśli nie zagra z Sevillą wydaje mi się, że nie ma co liczyć na Bayern czy klasyk
3
To jest ta jedna z decyzji Flicka kompletnie niezrozumiała. Facet nadaje się obecnie najwyżej na rezerwy w trzeciej lidze
21
YBB nie jest dla nas żadnym wyzwaniem, ale najważniejsze tak naprawdę dopiero w 3. kolejce. Ugrać 3 pkt z Bayernem to byłoby coś wielkiego dla tej ekipy
1
@milek9722 będzie normalnie zarejestrowany
9
Jestem Vitor Roque i wyrzucili mnie z Barcelony, a ty?
4
Bardzo dobra inicjatywa
0
@Botanik wychodzi na to, że tylko Barca nie potrafi wykorzystywać przewagi zawodnika
4
@PietrasCoelho Przecież odroczył pensje z zeszłych lat. I tak poszedł na rękę pracodawcy
16
Wywiad, by ratować wizerunek.
7
@Pnog37 I maraton ciężkich meczów.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Azazel_Pazuzu Powiem ci dlaczego. Gdyby poszły głębokie rotacje z Getafe to byśmy stracili pkt już w meczu z madrytczykami. Ledwo wyciągnęliśmy te 1-0.
0
@F3DO oo to ciekawe
0
@Bartas7VeB Dobrze zna się z Lucho
0
@nieprzysiadalnosc No tak, ale nie dziś gdy jutro derby Madrytu