0

bodajże chyba nawet 7...

0

Ja bym nie był tego taki pewien. Kto wie, być może za jakiś czas odkupimy Thiago jak Czesia za 50 mln..

0

Nawet gdyby tego nie zrobili to i tak wróciliby z podkulonym ogonem. Katalończycy walczą o prawo do głosowania, a Szkoci marnują taką szansę.. Faktycznie gdyby Katalończykom dać prawo wyboru to byłoby z 90% za odłączeniem ..

0

Zdecydowanie tak. Nie bez powodu Deulofeu gra w Sevilli. Chłopak może w ataku i coś potrafi, ale musi nauczyć się wracać, bo nie jest świętą krową jak Casillas choćby w Realu

0

Jak dla mnie to może nawet Ter Stegen strzelać. Ważne, żeby wygrywać ;)

0

Shakira nie jest jego żoną, ale ok ;)

0

Sport znowu popisał się nie wiedzą. Piszą, że Samper to jedyny canterano, co grał we wszystkich sekcjach, a na barcastuff czytałem, że pierwszym to był Riverola. Samper jest drugim.

1

Według mnie to może być wiecznie niespełniony talent. Syndrom Bojana już ma..

0

Według mnie Katalonia odłączy się. Kwestia tylko czasu, może 10-15 lat. Inna sprawa, czy to będzie dobre dla nich rozwiązanie... Aczkolwiek trzeba wziąć pod uwagę, że to niosłoby za sobą daleko idące konsekwencje jak poważny kryzys ekonomiczny w Hiszpanii, który i tak juz jest, a byłoby jescze gorzej. Kolejna sprawa, że gdyby niepodległość uzyskała Katalonia to to samo chcieliby zrobić w Belgii, gdzie co raz częściej też pojawiają się głosy żeby podzielić państwo...

2

jutro rano ;).......

11

Człowiek legenda i postać nr 1 w historii Barcelony. Swoim zachowaniem i poświęceniem udowodnił, co to znaczy być człowiekiem i jak należy sie zachowywać. Nigdy już takiego piłkarza nie zobaczymy

0

Nie we wszystkich

1

Nie mają dwa razy więcej. Mają owszem 1000 bramek, ale w europejskich pucharach a nie samej LM/PE.

0

Zapewne zagra Samper. Zarówno Busi jak i Masche na trybuny, tak więc szykuje się debiut młodego Sampera

0

raczej nie ;) Stawiam na 3-0

1

Samper będzie być może grał

1

Albo i wyższe ;D

0

Liverpool strasznie się męczył, ale trzeba wybaczyć bo wracają po 5 latach ;D

0

Chelsea, Inter i PSG i Bayern

0

niestety nie ;)

0

Nie wszyscy, Jordi Masip jeszcze leczy uraz palca

1

kto powiedział, ze ma odejsć zimą? Wystarczy się dogadać z klubem że go kupują zimą, ale wypożyczają go do lata i w lipcu spokojnie przychozi na CN

0

Dokładnie tak. Właśnie, dochód ;D

0

Bilety na GD mogą kupić tylko socios. Inaczej można tylko u koników

0

Ważne, że będzie przychód ;)

2

chyba w stosowaniu dopingu

0

to mało widać wiesz. Barcelona ma 5 profesjonalnych sekcji (piłka nożna, piłka ręczna, koszykówka, futsal i hokej na rolkach) i w każdej z nich odnosi wielkie sukcesy

0

Tak PS. drużyna Barcy w hokeju na rolkach dziś wygrała Superpuchar Hiszpanii ;)

0

kto to Veremalen?

0

A ja czekam aż nauczysz się pisać nazwiska zawodników

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?