Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chyba jeszcze nie ;p Przypuszczam, że Montoya tym razem na prawej ;)
0
Squad (vs Malaga): Bravo, Ter Stegen, Montoya, Douglas, Bartra, Pique, Mascherano, Adriano, Alba, Busquets, Rakitic, Xavi, Sergi Roberto, Iniesta, Pedro, Munir, Messi, Sandro, Neymar #fcblive
4
3
Dokładnie. Neymar w porównaniu z nim to złote dziecko. CR dobrze zbudowany, silny, a przewraca się o podmuch wiatru. Parodia.
0
Meczy to koza, mówi się meczów.
7
Nie no, to jest niesamowite, że sędzia coś takiego gwizdnął.. CR7 to największy nurek świata, pora żeby do dotarło do wszystkich..
0
Bardzo dziękuje za niesamowicie szybką reakcje. Brawo ;)
1
To prawda. Aczkolwiek czy dziś powiedziałby to samo? Wątpie.
0
Haha. Pierwszy słabszy mecz.. ty słyszysz co ty mówisz? Zobacz sobie może kilka meczów Barcelony na trzeźwo i wtedy oceń jak gra
0
Człowieku a czy mówie że grał w tym meczu? Nie. Grał w LM, a nie został dodany i nie ma jego statystyk
0
Alvesa już dawno nie powinno być w wyjściowej "11". Montoya go teraz zjada, a to że gra Brazylijczyk to chyba tylko za zasługi, bo na pewno nie formę.. Roberto też słabiutko i już mało kto chyba wierzy w chłopaka
0
W dziale statystki FC Barcelony brakuje mi Sergi Sampera. Chłopak rozegrał oficjalny mecz i powinien się tam znaleźć.. bardzo proszę redakcje o dodanie go.
0
Vermaelen (thigh), Rakitic (foot) and Neymar (ankle) are training normally this morning. Rafinha (thigh) is working individually. #fcblive
Czyżby debiut Vermaelena? Oby.
0
Jeśli na koniec miesiąca jako podsumowania września to po 6 ;)
0
Brakuje jeszcze podsumowania Pichichi, asistencias i Zamora ;p
1
Według mnie Mathieu gra słabo. To, że nie straciliśmy bramki to już tylko cud, bo Francuz popełnia straszne błędy, tylko że jeszcze nikt z tego nei skorzystał.. Większe nadzieje pokładam w Bartrze i Vermaelenie ;)
0
Ja mógłbym oglądać naszych ulubieńców codziennie. Dobry meczyk na noc jest lepsze niż piwo i dziewczyna razem wzięte ;D
0
widziałem na twitterze barcastuff. Wrzucili cały mecz, także szukaj, jest na pewno ;)
1
Świetne ciekawostki. Liczymy, że więcej bramek będą ładować pomocnicy ;)
0
Poprawiłem teraz na wikipedii i już oficjalnie ma 4 asysty w lidze + 1 w LM ;) Wszystko się zgadza, w sumie w samej lidze ma 100 asyst
1
Leo wczoraj zaliczył dwie i basta
0
Haha to prawda. Ja stawiam na asysty ;D
0
Młody Messi będzie socio, a ja będę w FCBP. Ktoś z was także? ;)
0
Dziś z Levante na wyjeździe będzie bardzo ciężkie. Doskonale pokazują to ostatnie wyniki, gdzie albo remisy, albo niewielkie zwycięstwa. Ważne, by zainkasować kolejne 3 pkt i szykować się na wyjazdowy mecz z Malagą.
0
no bo są... jak jest strona główna, to na dole są wszystkie sekcje oprócz hokeju ;)
0
Squad (vs Levante): Bravo, Ter Stegen, Alves, Douglas, Montoya, Pique, Mascherano, Mathieu, Alba, Busquets, Rakitic, Xavi, Sergi Roberto, Iniesta, Pedro, Munir, Messi, Sandro, Neymar
0
Bartra poza składem... czemu..
0
Kurcze. Szkoda chłopaka.
0
Atleti remis. Super.......... ;)
0
2-2 i sama końcówka...