0

Chyba jeszcze nie ;p Przypuszczam, że Montoya tym razem na prawej ;)

0

Squad (vs Malaga): Bravo, Ter Stegen, Montoya, Douglas, Bartra, Pique, Mascherano, Adriano, Alba, Busquets, Rakitic, Xavi, Sergi Roberto, Iniesta, Pedro, Munir, Messi, Sandro, Neymar #fcblive

4

3

Dokładnie. Neymar w porównaniu z nim to złote dziecko. CR dobrze zbudowany, silny, a przewraca się o podmuch wiatru. Parodia.

0

Meczy to koza, mówi się meczów.

7

Nie no, to jest niesamowite, że sędzia coś takiego gwizdnął.. CR7 to największy nurek świata, pora żeby do dotarło do wszystkich..

0

Bardzo dziękuje za niesamowicie szybką reakcje. Brawo ;)

1

To prawda. Aczkolwiek czy dziś powiedziałby to samo? Wątpie.

0

Haha. Pierwszy słabszy mecz.. ty słyszysz co ty mówisz? Zobacz sobie może kilka meczów Barcelony na trzeźwo i wtedy oceń jak gra

0

Człowieku a czy mówie że grał w tym meczu? Nie. Grał w LM, a nie został dodany i nie ma jego statystyk

0

Alvesa już dawno nie powinno być w wyjściowej "11". Montoya go teraz zjada, a to że gra Brazylijczyk to chyba tylko za zasługi, bo na pewno nie formę.. Roberto też słabiutko i już mało kto chyba wierzy w chłopaka

0

W dziale statystki FC Barcelony brakuje mi Sergi Sampera. Chłopak rozegrał oficjalny mecz i powinien się tam znaleźć.. bardzo proszę redakcje o dodanie go.

0

Vermaelen (thigh), Rakitic (foot) and Neymar (ankle) are training normally this morning. Rafinha (thigh) is working individually. #fcblive

Czyżby debiut Vermaelena? Oby.

0

Jeśli na koniec miesiąca jako podsumowania września to po 6 ;)

0

Brakuje jeszcze podsumowania Pichichi, asistencias i Zamora ;p

1

Według mnie Mathieu gra słabo. To, że nie straciliśmy bramki to już tylko cud, bo Francuz popełnia straszne błędy, tylko że jeszcze nikt z tego nei skorzystał.. Większe nadzieje pokładam w Bartrze i Vermaelenie ;)

0

Ja mógłbym oglądać naszych ulubieńców codziennie. Dobry meczyk na noc jest lepsze niż piwo i dziewczyna razem wzięte ;D

0

widziałem na twitterze barcastuff. Wrzucili cały mecz, także szukaj, jest na pewno ;)

1

Świetne ciekawostki. Liczymy, że więcej bramek będą ładować pomocnicy ;)

0

Poprawiłem teraz na wikipedii i już oficjalnie ma 4 asysty w lidze + 1 w LM ;) Wszystko się zgadza, w sumie w samej lidze ma 100 asyst

1

Leo wczoraj zaliczył dwie i basta

0

Haha to prawda. Ja stawiam na asysty ;D

0

Młody Messi będzie socio, a ja będę w FCBP. Ktoś z was także? ;)

0

Dziś z Levante na wyjeździe będzie bardzo ciężkie. Doskonale pokazują to ostatnie wyniki, gdzie albo remisy, albo niewielkie zwycięstwa. Ważne, by zainkasować kolejne 3 pkt i szykować się na wyjazdowy mecz z Malagą.

0

no bo są... jak jest strona główna, to na dole są wszystkie sekcje oprócz hokeju ;)

0

Squad (vs Levante): Bravo, Ter Stegen, Alves, Douglas, Montoya, Pique, Mascherano, Mathieu, Alba, Busquets, Rakitic, Xavi, Sergi Roberto, Iniesta, Pedro, Munir, Messi, Sandro, Neymar

0

Bartra poza składem... czemu..

0

Kurcze. Szkoda chłopaka.

0

Atleti remis. Super.......... ;)

0

2-2 i sama końcówka...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?