Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tymczasem Masip dostał zielone światło i może już grać. W tej chwili wychodzi na to, że nikt nie jest kontuzjowany.. kiedy była taka sytuacja.
0
Bardzo korzystny wynik dla Barcy. Teraz bardzo ważny mecz z Ajaxem u siebie i trzeba to wygrać.
0
Messi notuje kolejny bardzo dobry mecz. Problem Barcy jest taki, żeby wygrac mecz to trzeba by mieć takiego jeszcze jednego..
0
To już bliższy pięknej bramki był wtedy Messi ;D
0
Według mnie Alba lepszy. Mathieu zagrałby lepiej, ale gdyby obok siebie miał Pique.
1
futbolhd.pl ;) fajna transmisja zawsze
7
Oj mało osób chyba przypuszczało, że Pique na ławie. Kolejny raz Masche na stoperze, a jego miejsce to DP..
1
mistrzostwo olimpijskie wygrał ;)
0
A wie ktoś co sie dzieje z Vermaelenem? Grał mecz z Barcą B, a dalej go Lucho nie powołuje.. miał wrócić w połowie września, jest sam koniec i dalej go nie ma..
5
I tak zagra Alves, a Montoya pójdzie na trybuny
0
tak, liczą....... ;)
0
jak twój nr jak to jest moj ;D
0
Dzięki wielkie. Nawet jak kilka osób wyśle to spoko, grunt żeby tylko napisać. Dzięki jeszcze raz
0
OK, dzięki, tylko proszę nie zapomnij
0
Słuchajcie mam prośbę. Otóż dziś nie będę mógł oglądać meczu, ani nie bd miał możliwości jak sprawdzić wynik. Wyśle mi ktoś smsa z wynikiem po pierwszej i drugiej połowie ze strzelcami bramek? Byłbym bardzo wdzięczny. Mój nr na t-mobile 692-017-980, pozdrawiam
0
dwa ;) ....... ;)
2
Jeszcze napiszcie kiedy Pique uprawia seks z Shakirą... co to pudelek?
0
Czy Bravo uratował drużynę? Nie powiedziałbym. Gdyby piłka wpadła do bramki po tym wolnym (sprokurowanym zresztą przez idiotyczny faul Douglasa) to gol obciążyłby Bravo, którego obowiązkiem jest pilnowanie bliższego słupka
0
Zgadza się, ale co zrobić jak Pedro potyka się o własne nogi?
1
Według mnie kluczem do strzelania bramek nie jest sam atak, ale pomoc, która na ten moment w Barcelonie to tragedia. Iniesta bez formy, wczoraj jeden z najsłabszych jego meczów od lat. Xavi zwalnia grę i siedzi na ławie, a Busquets nie potrafi rozgrywać. Rakitić gra jako tako, ale cóż z tego skoro on częściej jest w polu karnym Bravo niż rywala..
0
A kogo obchodzi fakt, że on debiutuje? Skoro uważa się za profesjonalistę to trzeba to pokazać od początku, a nie podawać do najbliższego i w dodatku do tyłu. Ten gość jest gorszy niż Keirrison i Henrique razem wzięci. Kolejny lewy biznes zarządu i grupy Traffic
0
Najsłabszy mecz dotychczas. Pierwszy raz od 10 lat ani jednego strzału celnego.. O.O Douglas to jakaś komedia, że on jest w Barcy. Mam nadzieje, że więcej już nie za gra, bo to gorsze niż granie w 10-ciu..
0
Vermaelen ile można gadać
0
Nie też ma zagrać, tylko gra i strzelił gola
1
2
Verma i już 1-0! Brawo
1
Uwielbiam tego zawodnika, najlepszy DM świata obok Masche.
0
Czerwone najpewniej ;)
0
Na YT będzie, Barca TV pokazuje
0
Tak, to byłoby najlepsze ustawienie ;D Aczkolwiek pewnie i tak zagra super Pedro..