0

Tymczasem Masip dostał zielone światło i może już grać. W tej chwili wychodzi na to, że nikt nie jest kontuzjowany.. kiedy była taka sytuacja.

0

Bardzo korzystny wynik dla Barcy. Teraz bardzo ważny mecz z Ajaxem u siebie i trzeba to wygrać.

0

Messi notuje kolejny bardzo dobry mecz. Problem Barcy jest taki, żeby wygrac mecz to trzeba by mieć takiego jeszcze jednego..

0

To już bliższy pięknej bramki był wtedy Messi ;D

0

Według mnie Alba lepszy. Mathieu zagrałby lepiej, ale gdyby obok siebie miał Pique.

1

futbolhd.pl ;) fajna transmisja zawsze

7

Oj mało osób chyba przypuszczało, że Pique na ławie. Kolejny raz Masche na stoperze, a jego miejsce to DP..

1

mistrzostwo olimpijskie wygrał ;)

0

A wie ktoś co sie dzieje z Vermaelenem? Grał mecz z Barcą B, a dalej go Lucho nie powołuje.. miał wrócić w połowie września, jest sam koniec i dalej go nie ma..

5

I tak zagra Alves, a Montoya pójdzie na trybuny

0

tak, liczą....... ;)

0

jak twój nr jak to jest moj ;D

0

Dzięki wielkie. Nawet jak kilka osób wyśle to spoko, grunt żeby tylko napisać. Dzięki jeszcze raz

0

OK, dzięki, tylko proszę nie zapomnij

0

Słuchajcie mam prośbę. Otóż dziś nie będę mógł oglądać meczu, ani nie bd miał możliwości jak sprawdzić wynik. Wyśle mi ktoś smsa z wynikiem po pierwszej i drugiej połowie ze strzelcami bramek? Byłbym bardzo wdzięczny. Mój nr na t-mobile 692-017-980, pozdrawiam

0

dwa ;) ....... ;)

2

Jeszcze napiszcie kiedy Pique uprawia seks z Shakirą... co to pudelek?

0

Czy Bravo uratował drużynę? Nie powiedziałbym. Gdyby piłka wpadła do bramki po tym wolnym (sprokurowanym zresztą przez idiotyczny faul Douglasa) to gol obciążyłby Bravo, którego obowiązkiem jest pilnowanie bliższego słupka

0

Zgadza się, ale co zrobić jak Pedro potyka się o własne nogi?

1

Według mnie kluczem do strzelania bramek nie jest sam atak, ale pomoc, która na ten moment w Barcelonie to tragedia. Iniesta bez formy, wczoraj jeden z najsłabszych jego meczów od lat. Xavi zwalnia grę i siedzi na ławie, a Busquets nie potrafi rozgrywać. Rakitić gra jako tako, ale cóż z tego skoro on częściej jest w polu karnym Bravo niż rywala..

0

A kogo obchodzi fakt, że on debiutuje? Skoro uważa się za profesjonalistę to trzeba to pokazać od początku, a nie podawać do najbliższego i w dodatku do tyłu. Ten gość jest gorszy niż Keirrison i Henrique razem wzięci. Kolejny lewy biznes zarządu i grupy Traffic

0

Najsłabszy mecz dotychczas. Pierwszy raz od 10 lat ani jednego strzału celnego.. O.O Douglas to jakaś komedia, że on jest w Barcy. Mam nadzieje, że więcej już nie za gra, bo to gorsze niż granie w 10-ciu..

0

Vermaelen ile można gadać

0

Nie też ma zagrać, tylko gra i strzelił gola

1

2

Verma i już 1-0! Brawo

1

Uwielbiam tego zawodnika, najlepszy DM świata obok Masche.

0

Czerwone najpewniej ;)

0

Na YT będzie, Barca TV pokazuje

0

Tak, to byłoby najlepsze ustawienie ;D Aczkolwiek pewnie i tak zagra super Pedro..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?