Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bartas7VeB Dobrze zna się z Lucho
0
@nieprzysiadalnosc No tak, ale nie dziś gdy jutro derby Madrytu
1
@tristan87 Bramkarza powinna się bardziej wyróżniać
1
@Fantastyczny Chłopiec coś wpadnie
0
@Kondziubarca W zeszłym sezonie tak się wykazał, że wypisaliśmy się z walki o tytuły dość szybko
0
@dzefrej234 Gdzieś przewinęło się w mediach, że obu uda się
1
@Bartula Podobnie z artykułami świątecznymi i wszystkimi ubraniami na lato
19
Zdaje się, że kontuzja Matsa pozwoli na rejestrację Olmo do końca sezonu
1
@Marian_Pazdzioch Ja uważam, że natomiast Karius
0
@Rust_Cohle Tak samo. Do dziś trauma :)
0
@NeroTFP1 Ta, bo na zakazie nie jeżdżą...
3
Zero kontroli, pogubili się nasi dzieciaki
9
Laboga & Orłowski. Za jakie grzechy?
1
@PatrychoO Bardziej ciekawe jednak co gotuje Marina
39
trudno w zasadzie w to uwierzyć ;D Dziennikarze ugotowali nam drugiego rodaka
4
@norbi77 Już z Villarrealem się nie popisał, a gdzie tam reszta sezonu. Skoro Flick chce nowego to musi wiedzieć, że jest Pena jest za słaby
0
@MOLESTA oczywiście racja :)
1
@Miszak Carvajal
0
Czyli na Bayern idealnie nowy bramkarz :)
0
@Bobo25 Nie :) 100 znaków
1
@bartas97 To akurat odpada, bo to mała paczka :)
0
Mieliście sytuację, że kurier inPostu dwa razy wziął paczkę do paczkomatu, ale nie trafiła do maszyny tylko wróciła znowu na bazę? Pełny paczkomat?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Kapitan_SW Ale co ma zarząd rozważać? Chłop skończył karierę, bo chce pożyć jak każdy z rodziną i cieszyć się życiem i spokojem.
0
@Black_Wolf_95 oficjalnej Barcelony
5
@kanver_ Frenkie na dniach. Gavi, Fermin, Olmo po przerwie na reprezentacje. Reszta długie absencje
2
@MesQueUnClub96 Widocznie słabo wygląda na treningach
0
@JohnnyBarca Znak, że znów nie ten rok
1
@tadzik447 szczególnie o 5 rano
2
@NeroTFP1 Z 10 jeszcze domagają się co im nie gwizdneli