Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Matheu12 Nikt nie broni Europejczykom szybciej pływać.
5
@macio_944 Jeśli Kamala to też polegnie
1
@Nazio_87 Taa.. na same wyniki DNA czeka się kilka dni
1
@Kalipso będzie, będzie :)
0
@Herato Oboje chyba nie dojadą
18
@Kapitan hawk Od 2021 futbol oddał Leo to mu się należało już wcześniej. Nasi potomkowie jak kiedyś spojrzą na dokonania Messiego to się za głowę złapią jak on to zrobił i co to była za kariera.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Matheu12 nudne będą przy tylu ekipach
0
@Colon W niebie
3
@Jakchcesz Ta bliżej 17 razy 2
5
17 lat, beztroskie życie bez większych problemów. Wielu przed komputerem, telefonem, Lamine w wyjściowej jedenastce w finale mistrzostw Europy. Vamos!
1
@NeroTFP1 No grubo, bo 17-letni Yamal ma więcej w gablocie
2
@Zoker też kupiła dyplom jak Lewy?
1
@xvcWinterSoldier Ktoś leci na pewno.
1
@maroon pewnie tylko zwycięzca turnieju. Europa chyba nawet nie wie, że trwa Copa America
0
Tebas nie chce czasem robić za rzecznika prasowego Barcelony? Świetnie by się sprawdził
3
@scotti Prezes taki jak ty i można klub po pół roku rozwiązać.
4
@czygun "Barça nie ujawniła jeszcze, z jakimi numerami będą grali w kolejnym sezonie.". Czytanie ze zrozumieniem.
1
@Barcasub Wszystko zależy od tego co miał w umowie. Są dwie wersje ogólnie. Jedna to taka, że PSP były w promocji za 0 zł i druga płatna. Ci co mieli płatną to nie będą za to płacić i zmaleje im rachunek.
0
@revolution33 Frajerzy, bo co? Bo chcą zarobić? Może prezes dopłaci ci żebyś miał LM za darmo
1
@Derean pauza tylko na półfinał
0
Co byście zrobili na miejscu Laporty? Brać na wypożyczenie Cancelo, definitywne kupno za 30 czy odpuszczacie? Mieszane uczucia, ale opcja wypożyczenia najlepsza
3
@Rupert_Haubica Szwajcaria ich klepnie.
18
Żadnego wypożyczenia. Chłopak ma talent i powinien dostać więcej szans
9
Nonsens. Jeśli przebywa na ławce rezerwowych po 23 to też jest w pracy.
3
Jeśli PSV bierze 100% pensji, a na to wygląda to dobry interes.
19
Ciekawe od kiedy to wysłannik klubu sprzedającego jedzie do kupującego.
1
@Arden Dokładnie. A wydaje się że od dawna już w Valencii
5
Na pożegnanie pięknie byłoby zrobić psikusa Francuzom
0
@mkl87 Moriba. Paulinho