0

@FCB24 Nie ma nikogo do gry. Przecież nasza pomoc to żart

0

@BorzyKrzys Akurat kryzys w TK to bardzo ważna sprawa

17

@Destroyer_of_Worlds Jaki mecz zawalony przez Erica? Ty widziałeś co zrobił Ter Stegen?

0

@kejdzi Bez dyskusji nawet.

0

@kanver_ Czy to jest dużo?

1

@Deeespacito Trzymajcie się tam

1

@NeroTFP1 Wyobraź sobie, że on też płaci podatki i to pewnie trochę większe niż ty

4

@koziar Jak ktoś uważa niemiecką za ogórkową ligę to powinien zastanowić się nad tym czy w ogóle zna się na futbolu. Poza tym trudno oceniać statystyki, bo gra w genialnym zespole. Ciekawe jak by to wyglądało w np. takim Stoke czy innym West Jamie, gdy już nie ma obok tak świetnych kolegów

13

@blazeq chcemy podcast ;D

7

Nie mogę się doczekać tego wariata

0

@A4ron Akurat Wrocław na ciepło raczej nie narzeka. To najcieplejszy region Polski :)

1

@FcPortoFan1999 Bez sensu. Zaraz po pierwszym powinni grać drugi. Nie trzeba by nawet prac ubrań, ekonomicznie przynajmniej

0

@Crashynski czemu nie grają w środę 25.09?

0

@Piotii16 Pewnie około 4k netto

1

@ACMaldini3 Sobota 21 lub niedziela 18.30 ulubione

6

@barca__rządzi Jak Laporta mówi, że wrócimy to znaczy, że nie wrócimy.

0

@dzbanke Tak to od kilku lat wygląda. Zlepek piłkarzy z średnich i dobrych klubów

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Eskel planowany był mecz przedświąteczny z Atletico, ale wygląda na to, że to nierealne

1

@Adran360 11 miesięcy piłki klubowej...

0

@Marian_Pazdzioch przejął samograja.. ludzie skąd wy się bierzecie?

0

@priest9999 Zgadza się. Kompletnie zapomniałem o tym sezonie covidowym

2

Graliśmy kiedykolwiek mecz LM w czwartek?

6

Pociąg już raczej odjechał. Za rok to my go możemy już nie chcieć

7

@maciekofcb Xavi zostawił samograja i Flick na tym jedzie

1

@MeAndSwan Nie byłoby LN to graliby towarzyskie. To już lepsza ta LN

0

@TheNekro94 Chyba tak, 10 lat temu

0

@messiiiiik Przyjdzie sam

8

Co by nie powiedział to skłamie

5

22 zawodników pierwszego zespołu + Martin. Na tym kończymy okno. W lidze do rozegrania 38 meczów, w PK 1-6, w SPH 1-2, w LM 8-17. Najgorsze okno od kilkunastu lat. Pozostaje mieć nadzieje, że kontuzje będą omijać. W innym przypadku Flick będzie musiał wykazać się umiejętnością rzeźbienia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?