Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@TheNekro94 Chyba tak, 10 lat temu
0
@messiiiiik Przyjdzie sam
8
Co by nie powiedział to skłamie
5
22 zawodników pierwszego zespołu + Martin. Na tym kończymy okno. W lidze do rozegrania 38 meczów, w PK 1-6, w SPH 1-2, w LM 8-17. Najgorsze okno od kilkunastu lat. Pozostaje mieć nadzieje, że kontuzje będą omijać. W innym przypadku Flick będzie musiał wykazać się umiejętnością rzeźbienia.
8
Najlepsze: IN Flick
Najgorsze: brak wzmocnienia DM
1
@Pnog37 Szczególnie te 3 pkt z Bayernem pewne
1
@kubs_ Może być piątek/sobota/niedziela/poniedziałek
2
@Stinger_ jutro
0
Jaki Tah.. za co...
4
Niech chłopak w spokoju wraca do zdrowia, bo przed nim długa droga.
0
Oby szybko chłopak wrócił do zdrowia. Świetnie póki co grał
3
@usztafik Póki co Rayo wcale autobusu nie postawiło, a z gry mieli więcej niż my także no..
0
@BISHBASHBOSH Co ty za bajki opowiadasz. Kupili prawa to mogą sobie wołać za nie ile chcą. Kto chce kupić to kupi, kto nie chce nie kupi. Koniec końców oni mają na tym zarobić
17
@Maysterme Widocznie nie śledził poprzednich okienek, bo ta sytuacja powtarza się rok rocznie
1
@KluivertFCB musi odejść Lenglet
0
@adamek20151 Ten którego akurat chcą sędziowie
10
@JohnnySilverhand Te szeroki wnioski wyciągnąłeś po dwóch meczach?
0
@Rifek Dokładnie.
1
10,3 mln. Ogólnie dobry deal
1
@PatrykBarca Teoretycznie to tak właśnie jest, że klauzule wpłaca piłkarz, a dokładniej agent/prawnik. Wiadomo, że ta kasa pochodzi od nowego klubu
0
@Emerald Przypuszczam, że wcale pensji mu nie rozbili
1
@Kidd dlatego Pedri i Araujo out
3
@Reviven problem w tym, że ciężko będzie w marcu uzbierać 11 zdolnych do gry w ten sposób
7
@VeB 1899 My im damy Deco, a oni nam Nico
0
@th@les Nie gra przynajmniej do stycznia i prawdopodobnie Barcelona musiałaby wypłacić odszkodowanie, bo więcej niż pewne że piłkarz jest zabezpieczony na taką ewentualność w kontrakcie
3
@BISHBASHBOSH 90% niby pokryje Betis
4
@kuz Był hype po Euro 2021, ale wiele się od tego czasu zmieniło i nie bardzo go widzę u nas. Zobaczymy
4
@BTW przewietrz się
43
Wygląda na to, że jedynym który ma jaja w tej ekipie jest Gundo. Facet nie przedłuża kontraktu z City tylko po to, by trafić do nas. My natomiast w ramach podziękowania wypychamy go tylnymi drzwiami i w jego miejsce rejestrujmy Olmo. Kompromitacja, ale to nic nowego, bo pośmiewiskiem na tle Europy jesteśmy od dawna.
12
@Barceloniarz987 Umiesz czytać? Jak trafimy na City to gramy jeden mecz. Albo Etihad albo Montjuic