Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Na pożegnanie pięknie byłoby zrobić psikusa Francuzom
0
@mkl87 Moriba. Paulinho
6
@mekston Szkoda. Dwa najlepiej wyglądające na ten moment zespoły. Francja czy Anglia kompletnie bezjajeczne
4
@Joe_Barbaro Hiszpanie.
1
Hajsu brak to i Nico nie będzie. Najpierw to niech zajmą się Destami i innymi Lengletami bo oni są ładnym obciążeniem dla budżetu a pożytku żadnego
2
Świetny ten czujnik w piłce. Gdyby nie to ciężko byłoby być w 100% pewnym, że się otarła o rękę
0
@TheNekro94 Dokładnie tak. Austria jest półkę wyżej od Polski i jest dobrym średniakiem. Polska natomiast jest słabym średniakiem.
3
@rogal478 Wolę 0 pkt z Probierzem niż 3 pkt ze skorumpowanym Michniewiczem
0
Rekord goli samobójczych na Euro to rok 2021 i 11 takich trafień. Own goal znów w formie
1
Kristiansen to jakiś nowy piłkarz Danii?
30
Oby Hiszpania w finale, bo jeszcze ktoś Manzano wrzuci na finał. Parodia sędziowania
0
@Peciak Niesamowicie są przygotowani fizycznie. Oni nas zabiegają, po prostu
0
@Peciak Manzano show. Nie tęsknimy za LaLigą
3
Madryt to Kylian ma we krwi
1
@Robert1603 Jak Argentyna dostawała od chyba Arabii to samo pisałeś ?
1
@kejdzi albo jeszcze lepsze ręka po błędzie technicznym w przyjęciu i efekt, że nie ma ręki
0
@ricardo0705 Bo strzelone niezgodnie z przepisami. Spalony i ręka w akcji ofensywnej
3
Belgia najbardziej przereklamowany zespół w Europie.
3
Ja ja bym chciał przeżyć to jeszcze raz. Byliśmy na piłkarskim Olimpie
6
@mextexperu bo urodził się we Włoszech?
0
@JordiAlbion O 21 całkiem możliwy
2
@pt9 Lipiec, 5 rano. O tej porze to już jest jasno i sporo ludzi kręcących się po okolicy i nikt nic nie widział. Można próbować sprawdzać bazę CEPiK kto był wówczas właścicielm takiego auta zarejestrowanego w tamtejszych okolicach. Takim autem raczej nikt na wczasy, by się nie wybrał. Robota żmudna i czasochłonna, ale do zrobienia. Inna opcja to ta, że sprawca pewnie szybko chciałby pozbyć się samochodu i poszedł na żyletki i sprawdzić wyrejestrowania lub zmiany właściciela w krótkim czasie.
2
@sen ok 20.30.
0
@Jackazz okolice Katowic
2
13 czerwca 2024 i 3 stopnie na zewnątrz...
1
@Kengo Ona tam pojedzie i gdzie dojdzie to dojdzie. Nie ma parcia na Wimbledon, bo i tak bez szans. Pełne skupienie na IO
0
@Azi Jak to nazwałeś szumowiny decydują o moim i twoim codziennym życiu. Takie to twoje szumowiny
10
Nie ma nadziei w narodzie
0
@FanBarcYxD tak
8
@Emhyr Najpierw jeden w USA, potem jeden w Azji, jeden w Afryce i mamy cyrk obwoźny