Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
@NeroTFP1 Obie powinny przegrać i zaorać te kraje
0
@GeneralXavi W Katarze jak najbardziej
6
Za rok z Flickiem to my tam będziemy
1
@panczo Nikt nie stawia, bo dla nich zwycięstwem jest już sam finał. Real ich zje i wypluje
0
@Destroyer_of_Worlds Więcej goli będzie
1
@DonAndresFCB Przegrana po dogrywce w statystykach wszelkich liczona jest jako porażka. Nie liczą się natomiast karne.
4
@Pawlak1992 Włochy zdecydowanie.
31
@Cule1234 Gest na jaki nie zasługujemy.
0
@Herato Oczywiście, że tak
0
@Azi Tak. Valverde dał szansę Fatiemu jak miał 17
0
@Lucyfffer Na Yamala postawiły każdy trener, bo to największy talent La Masii obecnie. Zgoda co do Fermina czy Cubarsiego, bo faktycznie ich rozwinął
12
W końcu wydarzyło się to na co czekaliśmy dobre pół sezonu. Szkoda, że w taki sposób, ale Xavi sam z nas, kibiców zrobił idiotów to przypłacił to praktycznie tym samym że strony Laporty
2
@Przemek2323 Dziecko przyniosło granat do szkoły, a dorosły facet daje pocisk moździeżowy na tory.
0
Bez znaczenia tak naprawdę
2
@KamQiX Ciebie to nie ruszy, a młodego może ruszyć na tyle, że da z siebie maksa. Flick to najlepsza opcja na rynku
1
@Herbert Kasa, misiu, kasa.
1
@Stinger_ Zapewne tak właśnie będzie. Jutro pewnie nowa rozpiska LaLigi
2
@BoRoWieC Teraz był dobry skład. Następny sezon już nie będzie taki prosty
13
@Kondziubarca Niech go ktoś wywiezie
3
@Explode To samo chciałem powiedzieć. W punkt.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Stinger_ Poczekamy, zobaczymy. Żeby się czasem nie okazało, że dwa razy dostaną na koniec sezonu
1
@tadzik447 Najlepsze, że kogo nie spytasz o tą słynną wypowiedź to wie o co chodzi. ;)
39
W całej szopce Laporta-Xavi brakuje tylko zwrotu akcji i informacji, że Laporta odchodzi, a Xavi zostaje.
0
@tadzik447 Owca?
0
@Gibbon_FCB Wyjdź na dwór, przewietrz się
6
Jak można było doprowadzić do sytuacji, w której prosili się by Xavi pozostał. Po co? Słoneczko przygrzało w Katalonii i zapłacimy za to kolejnym sezonem w plecy. Jestem niemal pewny, że do listopada i pożegnany generała
0
@Criss18Barca Odpowiem ci. Tak.
2
@ArterkHD Kiedyś jakiś film na YT oglądałem i była właścicielka mówiła że to bagno i unikać jak ognia
3
@Criss18Barca Chyba odwrotnie