12

@NeroTFP1 Obie powinny przegrać i zaorać te kraje

0

@GeneralXavi W Katarze jak najbardziej

6

Za rok z Flickiem to my tam będziemy

1

@panczo Nikt nie stawia, bo dla nich zwycięstwem jest już sam finał. Real ich zje i wypluje

0

@Destroyer_of_Worlds Więcej goli będzie

1

@DonAndresFCB Przegrana po dogrywce w statystykach wszelkich liczona jest jako porażka. Nie liczą się natomiast karne.

4

@Pawlak1992 Włochy zdecydowanie.

31

@Cule1234 Gest na jaki nie zasługujemy.

0

@Herato Oczywiście, że tak

0

@Azi Tak. Valverde dał szansę Fatiemu jak miał 17

0

@Lucyfffer Na Yamala postawiły każdy trener, bo to największy talent La Masii obecnie. Zgoda co do Fermina czy Cubarsiego, bo faktycznie ich rozwinął

12

W końcu wydarzyło się to na co czekaliśmy dobre pół sezonu. Szkoda, że w taki sposób, ale Xavi sam z nas, kibiców zrobił idiotów to przypłacił to praktycznie tym samym że strony Laporty

2

@Przemek2323 Dziecko przyniosło granat do szkoły, a dorosły facet daje pocisk moździeżowy na tory.

0

Bez znaczenia tak naprawdę

2

@KamQiX Ciebie to nie ruszy, a młodego może ruszyć na tyle, że da z siebie maksa. Flick to najlepsza opcja na rynku

1

@Herbert Kasa, misiu, kasa.

1

@Stinger_ Zapewne tak właśnie będzie. Jutro pewnie nowa rozpiska LaLigi

2

@BoRoWieC Teraz był dobry skład. Następny sezon już nie będzie taki prosty

13

@Kondziubarca Niech go ktoś wywiezie

3

@Explode To samo chciałem powiedzieć. W punkt.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Stinger_ Poczekamy, zobaczymy. Żeby się czasem nie okazało, że dwa razy dostaną na koniec sezonu

1

@tadzik447 Najlepsze, że kogo nie spytasz o tą słynną wypowiedź to wie o co chodzi. ;)

39

W całej szopce Laporta-Xavi brakuje tylko zwrotu akcji i informacji, że Laporta odchodzi, a Xavi zostaje.

0

@tadzik447 Owca?

0

@Gibbon_FCB Wyjdź na dwór, przewietrz się

6

Jak można było doprowadzić do sytuacji, w której prosili się by Xavi pozostał. Po co? Słoneczko przygrzało w Katalonii i zapłacimy za to kolejnym sezonem w plecy. Jestem niemal pewny, że do listopada i pożegnany generała

0

@Criss18Barca Odpowiem ci. Tak.

2

@ArterkHD Kiedyś jakiś film na YT oglądałem i była właścicielka mówiła że to bagno i unikać jak ognia

3

@Criss18Barca Chyba odwrotnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?